Szymon Mora
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: LKS „Kłos” Olkusz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 13:30 ⇨ 2021-09-18 13:30
25. LKS „Kłos” Olkusz - TKKF Dobczyce 10:4
4   D MORA Szymon Z BAJER Grzegorz 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) ⇑
5   A TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:2 (11:5, 7:11, 11:5, 4:11, 11:8) ⇑
9   D MORA Szymon Y NOWAK Jakub 3:0 (11:4, 12:10, 11:5) ⇑
14   D MORA Szymon X GDULA Adam 3:0 (11:7, 11:9, 11:2) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 14:00
18. ULKS „Lachowice” - LKS „Kłos” Olkusz 7:7
2   B KACHEL Mateusz X MORA Szymon 2:3 (11:13, 11:7, 11:7, 9:11, 8:11) ⇑
6   B RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
X SKOTNICZNY Rafał
MORA Szymon
3:1 (16:18, 11:6, 11:9, 11:5) ⇓
7   A RAPUTA Tomasz X MORA Szymon 2:3 (11:9, 10:12, 8:11, 11:8, 9:11) ⇑
14   D KLUZEK Sławomir X MORA Szymon 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-15 19:00
33. LKS „Polonia” Wilczkowice - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
2   B ŚLAZYK Paweł X MORA Szymon 1:3 (4:11, 3:11, 11:8, 8:11) ⇑
6   B DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
X ŁASKAWIEC Jakub
MORA Szymon
3:1 (11:8, 11:6, 12:14, 11:4) ⇓
7   A LENART Marek X MORA Szymon 1:3 (14:16, 11:7, 10:12, 6:11) ⇑
14   D DUDZIAK Damian X MORA Szymon 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 14:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
2   B KOPACKI Paweł X MORA Szymon 1:3 (8:11, 8:11, 11:6, 9:11) ⇑
5   A GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
W GLANOWSKI Waldemar
MORA Szymon
2:3 (3:11, 9:11, 11:9, 11:6, 7:11) ⇑
7   A JABŁOŃSKI Paweł X MORA Szymon 2:3 (11:7, 11:5, 8:11, 10:12, 6:11) ⇑
14   D CHUDZICKI Maksym X MORA Szymon 3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 8:11, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 13:30
51. LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
1   A MORA Szymon W TATARCZUCH Rafał 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇓
5   A TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
3:2 (7:11, 11:8, 8:11, 11:5, 11:5) ⇑
7   A MORA Szymon X WŁODEK Grzegorz 3:1 (11:4, 11:5, 10:12, 11:7) ⇑
11   A MORA Szymon Y KIEROŃSKI Adam 1:3 (11:8, 8:11, 11:13, 4:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 13:30 ⇨ 2021-11-18 19:30
12. LKS „Kłos” Olkusz - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
4   D MORA Szymon Z KOŁOS Arkadiusz 3:2 (7:11, 11:8, 13:11, 7:11, 11:5) ⇑
6   B TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 9:11, 11:9) ⇑
9   D MORA Szymon Y CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇓
14   D MORA Szymon X TURECKI Kacper 2:3 (5:11, 11:5, 11:6, 7:11, 5:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 13:30 ⇨ 2021-11-27 09:30
38. LKS „Kłos” Olkusz - MKS „Radość” Gorlice 9:5
4   D MORA Szymon Z ŁABOWSKI Józef 3:0 (11:4, 11:5, 11:1) ⇑
6   B GLANOWSKI Waldemar
MORA Szymon
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:2 (11:7, 11:8, 6:11, 4:11, 11:3) ⇑
9   D MORA Szymon Y NOWAK Marcin 3:0 (12:10, 11:8, 11:5) ⇑
14   D MORA Szymon X MÓL Marcin 2:3 (11:8, 8:11, 12:10, 8:11, 6:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-10 18:00 ⇨ 2021-12-03 18:00
64. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
2   B DŁUGAJ Rafał X MORA Szymon 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
6   B KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
X TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
3:0 (11:7, 12:10, 11:6) ⇓
7   A ŚWIRK Robert X MORA Szymon 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇓
14   D KOZIEŁ Michał X MORA Szymon 1:3 (11:9, 3:11, 4:11, 3:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-18 13:30 ⇨ 2022-01-06 10:30
77. LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
4   D MORA Szymon Z KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:13, 11:4, 11:6) ⇑
6   B TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
X SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
0:3 (10:12, 8:11, 8:11) ⇓
9   D MORA Szymon Y GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇑
14   D MORA Szymon X ROZUM Dawid 3:2 (8:11, 11:8, 1:11, 11:6, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 13:30
90. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8
4   D MORA Szymon Z MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) ⇑
5   A PACIA Bartłomiej
MORA Szymon
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:1 (11:8, 11:6, 5:11, 11:8) ⇑
9   D MORA Szymon Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇑
14   D MORA Szymon X MRUGAŁA Jan 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 13:30 ⇨ 2022-02-27 16:00
94. LKS „Kłos” Olkusz - „Siemacha” Kraków 2:12
3   C MORA Szymon Y GŁĄB Damian 2:3 (11:6, 9:11, 11:5, 8:11, 7:11) ⇓
10   C MORA Szymon Z KONSTANTYN Paweł 3:2 (9:11, 9:11, 12:10, 11:6, 11:6) ⇑
12   C MORA Szymon W ŚLIWIŃSKI Karol 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 6:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-02 10:00 ⇨ 2022-04-12 17:00
105. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Kłos” Olkusz 13:1
2   B ZIMNICKI Tomasz X MORA Szymon 3:1 (11:7, 11:8, 4:11, 11:7) ⇓
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X GLANOWSKI Waldemar
MORA Szymon
2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 11:6, 11:13) ⇑
7   A TURECKI Kacper X MORA Szymon 3:0 (14:12, 11:7, 11:4) ⇓
14   D KOŁOS Arkadiusz X MORA Szymon 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:3) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 10:00 ⇨ 2022-05-05 18:00
100. TKKF Dobczyce - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
3   C ZIĘBA Jakub Y MORA Szymon 0:3 (7:11, 4:11, 3:11) ⇑
6   B ZYCH Szymon
ZIĘBA Jakub
X TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
9   D ZYCH Szymon Y MORA Szymon 0:3 (10:12, 2:11, 10:12) ⇑
11   A GDULA Adam Y MORA Szymon 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇓