Janusz Motyka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: UKS „Orły” Zakopane
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-24 18:00
3. ULKS „Lachowice” II - UKS „Orły” Zakopane 6:8
3   C KRUPKA Sławomir Y MOTYKA Janusz 3:2 (11:7, 11:8, 10:12, 9:11, 11:6) ⇓
6   B BANAŚ Jan
KRUPKA Sławomir
X MOTYKA Janusz
WOJAS Wojciech
2:3 (11:8, 12:14, 12:10, 9:11, 6:11) ⇑
9   D KACHEL Piotr Y MOTYKA Janusz 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇑
11   A GRAJNY Piotr Y MOTYKA Janusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-10-08 19:00
6. UKS „Orły” Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ V 7:7
4   D MOTYKA Janusz Z ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) ⇓
6   B MOTYKA Janusz
WOJAS Wojciech
X CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 4:11) ⇓
9   D MOTYKA Janusz Y CZYSZCZOŃ Robert 2:3 (11:9, 11:8, 5:11, 2:11, 5:11) ⇓
14   D MOTYKA Janusz X KOWALCZYK Bartosz 1:3 (4:11, 9:11, 11:9, 13:15) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-22 18:00
15. LKS „Victoria” Nidek III - UKS „Orły” Zakopane 5:9
4   D ŻYDEK Kamil Z MOTYKA Janusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
6   B WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
X CESACZ Piotr
MOTYKA Janusz
3:0 (11:1, 12:10, 11:7) ⇓
10   C WRÓBEL Dominik Z MOTYKA Janusz 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:3) ⇓
13   B DUDKA Piotr Z MOTYKA Janusz 3:1 (11:2, 9:11, 11:8, 11:6) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-29 18:00
19. UKS „Orły” Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9
4   D MOTYKA Janusz Z MARDUŁA Mateusz 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) ⇓
6   B CESACZ Piotr
MOTYKA Janusz
X KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
0:3 (6:11, 12:14, 5:11) ⇓
9   D MOTYKA Janusz Y KLAG Franciszek 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇓
14   D MOTYKA Janusz X JACHYMIAK Krzysztof 3:1 (9:11, 11:6, 14:12, 11:4) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-15 18:00 ⇨ 2021-11-05 18:30
11. UKS „Orły” Zakopane - „Power Rangers” Czarny Dunajec 10:4
6   B CESACZ Piotr
MOTYKA Janusz
X BODZIONY Grzegorz
PRACHARCZYK Krystian
3:1 (11:3, 11:7, 8:11, 11:7) ⇑
12   C MOTYKA Janusz W BANDYK Katarzyna 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-26 18:00
22. KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Orły” Zakopane 1:13
4   D BRYŁA Rafał Z MOTYKA Janusz 3:0 (11:6, 11:2, 11:3) ⇓
6   B NOWORYTA Łucja
LICHAŃSKI Michał
X CESACZ Piotr
MOTYKA Janusz
2:3 (1:11, 11:8, 12:10, 2:11, 3:11) ⇑
10   C LICHAŃSKI Michał Z MOTYKA Janusz 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇑
13   B NOWORYTA Łucja Z MOTYKA Janusz 0:3 (5:11, 2:11, 4:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-10 18:00
26. UKS „Orły” Zakopane - MKS „Skawa” Wadowice III 13:1
4   D MOTYKA Janusz Z KUBERA Dawid 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇑
6   B CESACZ Piotr
MOTYKA Janusz
X KUBERA Dawid
KUBERA Adrian
3:0 (12:10, 11:7, 11:7) ⇑
9   D MOTYKA Janusz Y KUBERA Adrian 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) ⇑
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 9. | 2022-02-25 18:00
62. LKS „Victoria” Nidek II - UKS „Orły” Zakopane 12:2
3   C SZEMIK Krzysztof Y MOTYKA Janusz 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) ⇓
6   B BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
X CESACZ Piotr
MOTYKA Janusz
3:0 (11:9, 11:6, 11:8) ⇓
9   D HOLCMAN Zbigniew Y MOTYKA Janusz 3:1 (8:11, 11:4, 11:3, 11:9) ⇓
11   A ŻYDEK Robert Y MOTYKA Janusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 8. | 2022-02-11 18:00 ⇨ 2022-03-04 19:30
58. UKS „Orły” Zakopane - KTS „Victoria” Spytkowice III 2:12
7   A MOTYKA Janusz X BOBAK Jacek 0:3 (8:11, 5:11, 1:11) ⇓
11   A MOTYKA Janusz Y MUCHA Daniel 0:3 (6:11, 11:13, 9:11) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-03-11 18:00 ⇨ 2022-03-18 19:00
66. UKS „Orły” Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ IV 6:8
4   D MOTYKA Janusz Z MROCZKA Alicja 2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 5:11, 9:11) ⇓
6   B MOTYKA Janusz
BYSTRZYCKI Wawrzyniec
X MROCZKA Alicja
PIETRUSZYŃSKA Natasza
0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇓
9   D MOTYKA Janusz Y KUWIK Paweł 0:3 (2:11, 4:11, 2:11) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-25 18:00
74. UKS „Orły” Zakopane - LKS „Victoria” Nidek III 6:8
3   C MOTYKA Janusz Y BEDNARZ Paweł 3:2 (11:8, 11:8, 11:13, 8:11, 11:9) ⇑
6   B MOTYKA Janusz
CHRZANOWSKI Piotr
X PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
3:1 (11:8, 11:7, 4:11, 11:8) ⇑
10   C MOTYKA Janusz Z WRÓBEL Dominik 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) ⇓
12   C MOTYKA Janusz W ŻYDEK Kamil 1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 9:11) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-04-01 18:00
78. KS „Gorce” Nowy Targ III - UKS „Orły” Zakopane 11:3
1   A KOWALCZYK Michał W MOTYKA Janusz 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) ⇓
6   B KOWALCZYK Michał
MARDUŁA Mateusz
X CESACZ Piotr
MOTYKA Janusz
3:1 (11:4, 11:4, 7:11, 11:8) ⇓
8   B KLAG Maja W MOTYKA Janusz 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) ⇑
12   C MARDUŁA Mateusz W MOTYKA Janusz 3:0 (11:5, 11:2, 11:7) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-04-08 18:00
81. UKS „Orły” Zakopane - ULKS „Lachowice” II 4:10
2   B MOTYKA Janusz X GRAJNY Piotr 0:3 (2:11, 7:11, 6:11) ⇓
5   A CESACZ Piotr
MOTYKA Janusz
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
0:3 (5:11, 6:11, 10:12) ⇓
8   B MOTYKA Janusz W BANAŚ Jan 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 8:11) ⇓
13   B MOTYKA Janusz Z KACHEL Piotr 2:3 (11:4, 9:11, 11:9, 2:11, 4:11) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-03-19 18:00 ⇨ 2022-04-22 18:00
70. KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Orły” Zakopane 9:5
3   C CAPUTA Henryk Y MOTYKA Janusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) ⇓
6   B PITALA Stanisław
SURMA Mariusz
X MAGULSKI Łukasz
MOTYKA Janusz
2:3 (12:14, 11:7, 12:10, 10:12, 9:11) ⇑
9   D PITALA Stanisław Y MOTYKA Janusz 3:1 (11:5, 10:12, 11:6, 11:7) ⇓
11   A BOBER Damian Y MOTYKA Janusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-06 18:00
90. UKS „Orły” Zakopane - LKS „Victoria” Nidek II 7:7
1   A MOTYKA Janusz W BIZOŃ Stefan 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:4) ⇑
5   A MOTYKA Janusz
WOJAS Wojciech
W ŻYDEK Robert
GIBAS Piotr
3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:5) ⇑
7   A MOTYKA Janusz X GIBAS Piotr 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) ⇑
11   A MOTYKA Janusz Y ŻYDEK Robert 2:3 (11:7, 4:11, 11:9, 8:11, 10:12) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-05-13 18:00
94. KS „Gorce” Nowy Targ IV - UKS „Orły” Zakopane 12:2
2   B KUWIK Hubert X MOTYKA Janusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇓
5   A KUWIK Paweł
KUWIK Hubert
W MAGULSKI Łukasz
MOTYKA Janusz
3:2 (11:4, 5:11, 5:11, 11:7, 11:7) ⇓
7   A KUWIK Paweł X MOTYKA Janusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇓
14   D MROCZKA Alicja X MOTYKA Janusz 3:1 (9:11, 11:2, 11:5, 11:3) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-29 18:00 ⇨ 2022-05-18 18:00
86. KTS „Victoria” Spytkowice III - UKS „Orły” Zakopane 12:2
3   C MUCHA Daniel Y MOTYKA Janusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇓
6   B KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
X MOTYKA Janusz
CHRZANOWSKI Piotr
3:0 (11:7, 11:5, 11:5) ⇓
9   D BOBAK Jacek Y MOTYKA Janusz 3:0 (11:5, 11:9, 13:11) ⇓
11   A BOBAK Mikołaj Y MOTYKA Janusz 3:2 (11:6, 11:7, 8:11, 9:11, 11:6) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-20 18:00
98. UKS „Orły” Zakopane - KS „Turbacz” Mszana Dolna 1:13
1   A MOTYKA Janusz W BOBER Damian 0:3 (5:11, 2:11, 2:11) ⇓
6   B MOTYKA Janusz
BYSTRZYCKI Wawrzyniec
X PITALA Stanisław
SURMA Mariusz
0:3 (4:11, 6:11, 8:11) ⇓
7   A MOTYKA Janusz X PITALA Stanisław 1:3 (6:11, 11:7, 9:11, 9:11) ⇓
11   A MOTYKA Janusz Y CAPUTA Henryk 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
3068 BEDNARZ Paweł 1986
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
351 BOBER Damian 1987
295 BODZIONY Grzegorz 1994
2704 BRYŁA Rafał 2006
300 CAPUTA Henryk 1959
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
2836 DUDKA Piotr 1987
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2661 GIBAS Piotr 1969
2113 GNIADEK Piotr 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
2538 KLAG Maja 2012
980 KOLASA Dawid 1969
2671 KOWALCZYK Bartosz 2007
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
3171 KRUPKA Sławomir 1981
3076 KUBERA Adrian 2009
2274 KUBERA Dawid 2007
2528 KUNKA Aleksandra 2008
2722 KUROS Antoni 2010
2993 KUWIK Hubert 2008
2992 KUWIK Paweł 1980
2116 LECH Maja 2009
3626 LICHAŃSKI Michał 2006
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2886 MUCHA Daniel 1990
3220 NOSIDLAK Szymon 2006
2432 NOWAK Łukasz 1989
2422 NOWORYTA Łucja 2010
2634 PALENIK Jerzy 1963
3067 PENKALA Artur 1980
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
354 PITALA Stanisław 1952
2770 PLACEK Dominik 2008
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2942 TYMAŃSKI Radosław 2007
3059 WRÓBEL Dominik 1981
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
3066 ŻYDEK Kamil 1983
1678 ŻYDEK Robert 2007