Jan Banaś
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1967
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00 ⇨ 2020-10-14 18:00
2. ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1
4   D BANAŚ Jan Z ŻÓŁTEK Daniel 3:2 (14:12, 4:11, 11:6, 6:11, 11:9) ⇑
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
3:0 (11:6, 15:13, 11:7) ⇑
9   D BANAŚ Jan Y CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) ⇑
14   D BANAŚ Jan X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-21 17:00 ⇨ 2020-10-21 18:00
23. „Power Rangers” Czarny Dunajec - ULKS „Lachowice” II 4:10
2   B BODZIONY Grzegorz X BANAŚ Jan 3:2 (8:11, 9:11, 12:10, 11:9, 11:1) ⇓
5   A BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇑
7   A WŁODEK Sławomir X BANAŚ Jan 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:8) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 18:00
6. KS „Backhand” Andrychów - ULKS „Lachowice” II 10:4
2   B MERTA Rafał X BANAŚ Jan 3:0 (11:1, 11:2, 11:6) ⇓
5   A OCHMAN Michał
MERTA Rafał
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
3:0 (12:10, 11:8, 11:6) ⇓
7   A OCHMAN Michał X BANAŚ Jan 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) ⇓
14   D NOWAK Łukasz X BANAŚ Jan 1:3 (8:11, 12:14, 11:4, 9:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-20 18:00 ⇨ 2020-11-13 18:00
10. ULKS „Lachowice” II - LKS „Orawa” Jabłonka 7:7
4   D BANAŚ Jan Z PALENIK Jerzy 3:2 (14:12, 11:8, 7:11, 12:14, 14:12) ⇑
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W ŁOWAS Marcin
LITWIAK Tadeusz
3:2 (11:9, 3:11, 4:11, 12:10, 11:7) ⇑
9   D BANAŚ Jan Y LITWIAK Tadeusz 2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 9:11, 12:14) ⇓
14   D BANAŚ Jan X KLUCZ Wojciech 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-27 18:00 ⇨ 2020-11-19 19:00
14. UKS „Tornado” Waksmund - ULKS „Lachowice” II 4:10
2   B KOLASA Iwona X BANAŚ Jan 3:1 (10:12, 11:3, 11:9, 11:7) ⇓
5   A KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
1:3 (4:11, 10:12, 11:6, 9:11) ⇑
7   A KOLASA Dawid X BANAŚ Jan 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) ⇓
14   D KAMIŃSKA Martyna X BANAŚ Jan 0:3 (5:11, 4:11, 10:12) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
2601 BANDYK Katarzyna 1979
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
2704 BRYŁA Rafał 2006
300 CAPUTA Henryk 1959
332 CHOJNA Dawid 1992
2056 CHOJNA Zbigniew 1967
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1436 DRABEK Kazimierz 1945
1790 DŹWIG Andrzej 1986
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
713 GARB Aleksandra 2001
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
1231 HANDZEL Weronika 2004
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
3178 KLUCZ Wojciech 1979
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
2733 KOWALCZYK Marek 1982
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
2274 KUBERA Dawid 2007
588 KUBIC Marcin 1996
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2722 KUROS Antoni 2010
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
1197 LELEK Paweł 1973
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
1502 MENSFELD Natalia 2004
3156 MERTA Rafał 1997
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
2667 MIREK Radosław 2003
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
2904 MOTYKA Janusz 1972
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2074 NOSAL Piotr 1989
2432 NOWAK Łukasz 1989
2491 OCHMAN Michał 1987
118 PACYNA Dariusz 1965
2634 PALENIK Jerzy 1963
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
354 PITALA Stanisław 1952
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
355 SURMA Mariusz 1975
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
524 SZLACHETKA Jakub 1993
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
2064 WALICZEK Łukasz 1998
330 WARMUZ Kamil 1989
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2609 WŁODEK Sławomir 1975
2905 WOJAS Wojciech 1975
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
2383 ZYSEK Piotr 1967
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
1678 ŻYDEK Robert 2007