Krzysztof Szemik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: LKS „Victoria” Nidek
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 15:00
5. LKS „Victoria” Nidek - KTS „Victoria” Spytkowice 3:11
1   A SZEMIK Krzysztof W PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇓
7   A SZEMIK Krzysztof X MAMOŃ Wojciech 2:3 (6:11, 12:10, 5:11, 11:5, 6:11) ⇓
11   A SZEMIK Krzysztof Y GRONDALCZYK Adrian 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
619 ANTECKI Krzysztof 1995
1224 ANTECKI Patryk 2003
897 BAKAŁA Sebastian 1976
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
1247 BIALIK Patryk 1997
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
732 BIERNACKI Maciej 1991
2054 BOBAK Jacek 1968
1246 BOBAK Michał 1994
2519 BOBAK Mikołaj 2008
329 BOBAK Piotr 1978
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
2704 BRYŁA Rafał 2006
162 CELARY Mateusz 1995
1794 CHOLEWKA Katarzyna 1991
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
431 GĄDEK Natalia 2001
1322 GNIADEK Michał 2003
1600 GNIADEK Paweł 1975
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
1017 HODUR Tomasz 1987
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
1213 JAMRÓZ Rafał 1986
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
131 KACHEL Tomasz 1997
1215 KADELA Wojciech 2001
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1131 KEMPA Robert 1976
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
2115 KLAG Franciszek 2009
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
979 KOLASA Szymon 2003
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1509 KORCZAK Natasza 2006
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
1212 KRAUS Jakub 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
2274 KUBERA Dawid 2007
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
2528 KUNKA Aleksandra 2008
2722 KUROS Antoni 2010
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
2992 KUWIK Paweł 1980
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988
2321 MACHNIK Paweł 2004
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1502 MENSFELD Natalia 2004
2667 MIREK Radosław 2003
1446 MITORAJ Jan 2000
1447 MITORAJ Paweł 2000
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2904 MOTYKA Janusz 1972
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1096 NALEPA Maciej 1973
2144 OLSZOWSKI Sebastian 1990
2634 PALENIK Jerzy 1963
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
354 PITALA Stanisław 1952
139 PNIACZEK Dominik 1999
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
78 PORĄBKA Dariusz 1968
2610 PSHENOV Viktor 1986
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
2123 RAJDA Karol 2005
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
2070 STUDNICKA Anna 2006
355 SURMA Mariusz 1975
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
663 TUREK Tomasz 1988
2942 TYMAŃSKI Radosław 2007
330 WARMUZ Kamil 1989
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
1583 WINCEK Marek 1981
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1414 WODNIAK Kamil 2003
2905 WOJAS Wojciech 1975
1886 WOLANIN Piotr 2001
2055 WOLAREK Artur 1979
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
1392 ŻYDEK Miłosz 2001
1678 ŻYDEK Robert 2007