Krzysztof Szemik
Numer zawodnika: 1258
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: LKS „Victoria” Nidek
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 39532
Numer licencji okres.: 4238
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00
7. UKS Orły Zakopane - LKS Victoria Nidek III 7:7
3   C WOJAS Wojciech Y SZEMIK Krzysztof 1:3 (5:11, 5:11, 11:8, 3:11) ⇑
6   B PAJERSKI Maciej
WOJAS Wojciech
X SZEMIK Krzysztof
WĘGLARZ Patryk
3:0 (11:6, 14:12, 11:6) ⇓
9   D PAJERSKI Maciej Y SZEMIK Krzysztof 3:1 (10:12, 11:3, 11:8, 11:4) ⇓
11   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Y SZEMIK Krzysztof 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00
8. KS Gorce Nowy Targ IV - LKS Victoria Nidek III 11:3
4   D MROCZKA Alicja Z SZEMIK Krzysztof 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:5) ⇓
5   A KOLASA Iwona
MROCZKA Alicja
W SZEMIK Krzysztof
WĘGLARZ Patryk
3:2 (8:11, 11:9, 6:11, 11:6, 11:8) ⇓
10   C KLAG Maja Z SZEMIK Krzysztof 2:3 (11:6, 5:11, 9:11, 11:9, 10:12) ⇑
13   B KUNKA Aleksandra Z SZEMIK Krzysztof 2:3 (11:8, 6:11, 5:11, 12:10, 6:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 19:00
21. LKS Victoria Nidek III - LKS Victoria Nidek IV 8:6
2   B SZEMIK Krzysztof X PENKALA Filip 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇑
6   B SZEMIK Krzysztof
WĘGLARZ Patryk
X BEDNARZ Paweł
PENKALA Filip
3:0 (11:5, 11:5, 11:8) ⇑
8   B SZEMIK Krzysztof W BEDNARZ Paweł 2:3 (11:8, 10:12, 6:11, 11:6, 8:11) ⇓
13   B SZEMIK Krzysztof Z ŻYDEK Kamil 2:3 (7:11, 11:9, 11:9, 6:11, 6:11) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00
23. KTS Victoria Spytkowice II - LKS Victoria Nidek III 8:6
3   C BRYŁA Rafał Y SZEMIK Krzysztof 1:3 (8:11, 12:10, 3:11, 10:12) ⇑
5   A BRYŁA Rafał
LICHAŃSKI Michał
W SZEMIK Krzysztof
WĘGLARZ Patryk
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇑
9   D BOBAK Piotr Y SZEMIK Krzysztof 3:2 (11:7, 11:7, 9:11, 9:11, 11:9) ⇓
11   A LICHAŃSKI Michał Y SZEMIK Krzysztof 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 19:00
34. LKS Victoria Nidek III - MKS Halniak Maków Podh. II 10:4
4   D SZEMIK Krzysztof Z KOWALCZYK Dawid 3:2 (11:6, 8:11, 12:10, 7:11, 11:6) ⇑
6   B SZEMIK Krzysztof
WĘGLARZ Patryk
X KUTEK Edyta
KOWALCZYK Dawid
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇑
9   D SZEMIK Krzysztof Y KUTEK Patrycja 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) ⇑
14   D SZEMIK Krzysztof X ZĘBOL Anna 3:1 (13:15, 11:3, 12:10, 11:7) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00
38. ULKS Lachowice II - LKS Victoria Nidek III 9:5
4   D KRUPKA Sławomir Z SZEMIK Krzysztof 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B KACHEL Mateusz
KACHEL Piotr
X SZEMIK Krzysztof
WĘGLARZ Patryk
3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 16:14) ⇓
10   C KACHEL Jan Z SZEMIK Krzysztof 3:1 (11:7, 5:11, 11:9, 15:13) ⇓
13   B BANAŚ Jan Z SZEMIK Krzysztof 2:3 (11:7, 15:13, 5:11, 2:11, 6:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 19:00
47. LKS Victoria Nidek III - KS Turbacz Mszana Dolna 3:11
4   D SZEMIK Krzysztof Z KOWALCZYK Grzegorz 2:3 (9:11, 11:7, 6:11, 11:6, 13:15) ⇓
5   A SZEMIK Krzysztof
WĘGLARZ Patryk
W BOBER Damian
KOWALCZYK Grzegorz
0:3 (6:11, 3:11, 7:11) ⇓
9   D SZEMIK Krzysztof Y PITALA Stanisław 3:2 (11:5, 11:13, 11:4, 8:11, 11:7) ⇑
14   D SZEMIK Krzysztof X MIŚKOWIEC Jerzy 2:3 (6:11, 11:4, 11:9, 5:11, 9:11) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-24 18:00
53. KS Backhand Andrychów - LKS Victoria Nidek III 13:1
3   C HOLCMAN Zbigniew Y SZEMIK Krzysztof 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:6) ⇓
6   B NOWAK Łukasz
MERTA Rafał
X SZEMIK Krzysztof
WĘGLARZ Patryk
3:0 (11:6, 11:4, 11:4) ⇓
9   D NOWAK Łukasz Y SZEMIK Krzysztof 2:3 (11:3, 14:16, 11:6, 9:11, 9:11) ⇑
11   A OCHMAN Michał Y SZEMIK Krzysztof 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 19:00
60. LKS Victoria Nidek III - KS Gorce Nowy Targ III 10:4
1   A SZEMIK Krzysztof W MARDUŁA Michał 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) ⇑
6   B SZEMIK Krzysztof
WĘGLARZ Patryk
X LEŚNY Paweł
MARDUŁA Michał
3:1 (11:6, 11:4, 7:11, 11:8) ⇑
7   A SZEMIK Krzysztof X ANTOSZEK Kamil 3:0 (11:3, 11:6, 11:8) ⇑
11   A SZEMIK Krzysztof Y ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (6:11, 10:12, 6:11) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-21 17:30
68. UKS Metalka Nowy Targ - LKS Victoria Nidek III 8:6
4   D PIETRZAK Maciej Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) ⇑
5   A KOWALKOWSKI Maciej
PIETRZAK Maciej
W SZEMIK Krzysztof
WĘGLARZ Patryk
0:3 (10:12, 13:15, 8:11) ⇑
10   C WOLSKI Tomasz Z SZEMIK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇓
13   B DŁUGOPOLSKI Antoni Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 19:00
73. LKS Victoria Nidek III - LKS Orawa Jabłonka 4:10
4   D SZEMIK Krzysztof Z GIL Witold 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
6   B SZEMIK Krzysztof
WĘGLARZ Patryk
X ŁOWAS Marcin
BROŻEK Jacek
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇓
9   D SZEMIK Krzysztof Y PRACHARCZYK Krystian 3:2 (8:11, 11:6, 12:14, 11:9, 11:9) ⇑
14   D SZEMIK Krzysztof X BROŻEK Jacek 1:3 (11:8, 17:19, 9:11, 7:11) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 ⇨ 2024-01-15 18:00
83. Power Rangers Czarny Dunajec - LKS Victoria Nidek III 5:9
1   A PSHENOV Viktor W SZEMIK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
6   B PSHENOV Viktor
BODZIONY Grzegorz
X SZEMIK Krzysztof
GAŁUSZKA Jan
2:3 (9:11, 9:11, 12:10, 11:7, 4:11) ⇑
8   B PALARZ Jan W SZEMIK Krzysztof 0:3 (6:11, 6:11, 10:12) ⇑
12   C BODZIONY Grzegorz W SZEMIK Krzysztof 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 19:00
86. LKS Victoria Nidek III - MKS Halniak Maków Podh. I 12:2
1   A SZEMIK Krzysztof W RYPEL Mikołaj 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) ⇑
5   A SZEMIK Krzysztof
GAŁUSZKA Jan
W GRAF Klaudia
RYPEL Mikołaj
3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇑
7   A SZEMIK Krzysztof X GRAF Klaudia 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) ⇑
11   A SZEMIK Krzysztof Y DZIAŁEK Patrycja 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
619 ANTECKI Krzysztof 1995
1224 ANTECKI Patryk 2003
3680 ANTOSZEK Kamil 2014
897 BAKAŁA Sebastian 1976
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
3068 BEDNARZ Paweł 1986
1247 BIALIK Patryk 1997
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
732 BIERNACKI Maciej 1991
2054 BOBAK Jacek 1968
1246 BOBAK Michał 1994
2519 BOBAK Mikołaj 2008
329 BOBAK Piotr 1978
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
3993 BODZIONY Grzegorz 1994
295 BODZIONY Grzegorz 1994
3155 BODZIONY Piotr 1980
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
3427 BROŻEK Jacek 1992
2704 BRYŁA Rafał 2006
3253 BUJACZ Mikołaj 2003
3350 BYSTRZYCKI Wawrzyniec 1975
300 CAPUTA Henryk 1959
162 CELARY Mateusz 1995
1794 CHOLEWKA Katarzyna 1991
3703 CHRZANOWSKI Piotr 1987
3562 CZUBIN Tomasz 1987
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
888 DĄBROWSKI Damian 1979
3572 DŁUGOPOLSKI Antoni 2003
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
104 DZIAŁEK Patrycja 1993
1657 DZIELSKA Emilia 2007
4092 DŹWIGOŃ Zygmunt 1997
3624 FABER Sebastian 2009
1393 FILEK Maciej 2000
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2414 FUŁA Kamila 2007
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
431 GĄDEK Natalia 2001
4128 GIL Witold 1970
1322 GNIADEK Michał 2003
1600 GNIADEK Paweł 1975
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
3563 GOŁUSZKA Arkadiusz 1990
3179 GOSZTYŁA Jan 1974
3915 GÓRSKI Mateusz 1995
103 GRAF Klaudia 1998
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
4004 HANDZLIK Wojciech 1983
1017 HODUR Tomasz 1987
3415 HOLCMAN Eryk 2007
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
1213 JAMRÓZ Rafał 1986
975 JEDYNAK Damian 1989
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
131 KACHEL Tomasz 1997
1215 KADELA Wojciech 2001
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1131 KEMPA Robert 1976
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
2115 KLAG Franciszek 2009
2538 KLAG Maja 2012
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
979 KOLASA Szymon 2003
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
4329 KOWALCZYK Dawid 1993
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
1212 KRAUS Jakub 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
3171 KRUPKA Sławomir 1981
2274 KUBERA Dawid 2007
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
2528 KUNKA Aleksandra 2008
2722 KUROS Antoni 2010
3630 KUŚPIK Kacper 2010
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
2992 KUWIK Paweł 1980
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
3735 LENART Dorota 1990
2379 LEŚNY Paweł 1967
3626 LICHAŃSKI Michał 2006
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988
770 ŁOWAS Marcin 1992
2321 MACHNIK Paweł 2004
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2723 MARDUŁA Michał 2011
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1502 MENSFELD Natalia 2004
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
2667 MIREK Radosław 2003
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
1446 MITORAJ Jan 2000
1447 MITORAJ Paweł 2000
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2904 MOTYKA Janusz 1972
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
3571 MRÓZEK Grzegorz 1982
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2886 MUCHA Daniel 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
2432 NOWAK Łukasz 1989
1832 NOWICKI Marek 1975
2422 NOWORYTA Łucja 2010
2491 OCHMAN Michał 1987
2144 OLSZOWSKI Sebastian 1990
2708 PACIA Bartłomiej 1976
1551 PAJERSKI Maciej 1967
293 PALARZ Jan 1969
2634 PALENIK Jerzy 1963
3067 PENKALA Artur 1980
4114 PENKALA Filip 2013
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
1810 PIETRZAK Maciej 2006
2425 PIOTROWSKA Sylwia 2010
354 PITALA Stanisław 1952
139 PNIACZEK Dominik 1999
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
78 PORĄBKA Dariusz 1968
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
2610 PSHENOV Viktor 1986
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
2123 RAJDA Karol 2005
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
589 RYPEL Mikołaj 1999
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
4081 SKOCZ Bartosz 2010
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
355 SURMA Mariusz 1975
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
3561 ŚWISTEK Marek 1983
2447 TOMSIA Sławomir 1979
663 TUREK Tomasz 1988
2942 TYMAŃSKI Radosław 2007
330 WARMUZ Kamil 1989
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
1583 WINCEK Marek 1981
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1414 WODNIAK Kamil 2003
2905 WOJAS Wojciech 1975
1886 WOLANIN Piotr 2001
2055 WOLAREK Artur 1979
54 WOLSKI Tomasz 1972
3059 WRÓBEL Dominik 1981
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
3668 ZASADNI Antoni 2004
3611 ZĘBOL Anna 1971
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
3994 ZYCH Michał 2006
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
3066 ŻYDEK Kamil 1983
1392 ŻYDEK Miłosz 2001
1678 ŻYDEK Robert 2007