Numer zawodnika: | 2905 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1975 |
Przynależność klubowa: | UKS „Orły” Zakopane |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 52829 |
Numer licencji okres.: | 9297 |
Data wydania: | 13.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 7. UKS Orły Zakopane - LKS Victoria Nidek III 7:7 |
|||||||
3 | C | WOJAS Wojciech | Y | SZEMIK Krzysztof | 1:3 (5:11, 5:11, 11:8, 3:11) | ||
6 | B |
PAJERSKI Maciej WOJAS Wojciech |
X |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
3:0 (11:6, 14:12, 11:6) | ||
10 | C | WOJAS Wojciech | Z | HOLCMAN Eryk | 3:2 (11:5, 6:11, 11:6, 7:11, 11:4) | ||
12 | C | WOJAS Wojciech | W | GAŁUSZKA Jan | 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 19:00 9. LKS Victoria Nidek IV - UKS Orły Zakopane 8:6 |
|||||||
4 | D | ODROBINA Krzysztof | Z | WOJAS Wojciech | 1:3 (11:5, 7:11, 8:11, 4:11) | ||
6 | B |
BEDNARZ Paweł ODROBINA Krzysztof |
X |
MOTYKA Janusz WOJAS Wojciech |
3:1 (12:10, 11:7, 5:11, 11:8) | ||
10 | C | BEDNARZ Paweł | Z | WOJAS Wojciech | 3:2 (13:11, 11:7, 10:12, 7:11, 11:7) | ||
13 | B | WRÓBEL Dominik | Z | WOJAS Wojciech | 3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 12:10) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-23 19:00 ⇨ 2023-10-09 19:00 24. MKS Halniak Maków Podh. II - UKS Orły Zakopane 9:5 |
|||||||
4 | D | KOWALCZYK Dawid | Z | WOJAS Wojciech | 3:2 (10:12, 11:4, 11:7, 5:11, 11:3) | ||
6 | B |
KUTEK Edyta KOWALCZYK Dawid |
X |
STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz WOJAS Wojciech |
3:0 (11:8, 11:6, 11:1) | ||
10 | C | ZĘBOL Anna | Z | WOJAS Wojciech | 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 11:6) | ||
13 | B | KUTEK Edyta | Z | WOJAS Wojciech | 3:2 (11:8, 7:11, 10:12, 11:8, 14:12) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 33. UKS Orły Zakopane - ULKS Lachowice II 3:11 |
|||||||
4 | D | WOJAS Wojciech | Z | KACHEL Piotr | 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 5:11) | ||
6 | B |
STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz WOJAS Wojciech |
X |
KACHEL Jan BANAŚ Jan |
2:3 (11:9, 9:11, 11:1, 8:11, 9:11) | ||
9 | D | WOJAS Wojciech | Y | BANAŚ Jan | 3:1 (6:11, 11:9, 11:9, 11:8) | ||
14 | D | WOJAS Wojciech | X | KACHEL Jan | 0:3 (4:11, 9:11, 5:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 ⇨ 2023-11-10 18:00 20. UKS Orły Zakopane - KTS Victoria Spytkowice II 10:4 |
|||||||
4 | D | WOJAS Wojciech | Z | LICHAŃSKI Michał | 3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 11:7) | ||
6 | B |
PAJERSKI Maciej WOJAS Wojciech |
X |
KAJFASZ Bogdan LICHAŃSKI Michał |
2:3 (6:11, 9:11, 11:5, 11:7, 8:11) | ||
9 | D | WOJAS Wojciech | Y | KAJFASZ Bogdan | 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) | ||
14 | D | WOJAS Wojciech | X | PIETRAŃCZYK Jacek | 2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 5:11, 9:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 18:00 46. UKS Orły Zakopane - KS Backhand Andrychów 1:13 |
|||||||
4 | D | WOJAS Wojciech | Z | NOWAK Łukasz | 0:3 (10:12, 3:11, 9:11) | ||
6 | B |
STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz WOJAS Wojciech |
X |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
0:3 (8:11, 6:11, 3:11) | ||
9 | D | WOJAS Wojciech | Y | HOLCMAN Zbigniew | 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) | ||
14 | D | WOJAS Wojciech | X | MERTA Rafał | 0:3 (4:11, 9:11, 4:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 18:00 59. UKS Orły Zakopane - UKS Metalka Nowy Targ 5:9 |
|||||||
1 | A | WOJAS Wojciech | W | KOWALKOWSKI Maciej | 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) | ||
5 | A |
PAJERSKI Maciej WOJAS Wojciech |
W |
KOWALKOWSKI Maciej PIETRZAK Maciej |
0:3 (10:12, 12:14, 7:11) | ||
7 | A | WOJAS Wojciech | X | DŁUGOPOLSKI Antoni | 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) | ||
11 | A | WOJAS Wojciech | Y | WOLSKI Tomasz | 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-24 18:00 ⇨ 2023-12-08 18:00 54. KS Gorce Nowy Targ III - UKS Orły Zakopane 10:4 |
|||||||
4 | D | KLAG Franciszek | Z | WOJAS Wojciech | 3:0 (11:5, 11:1, 11:6) | ||
5 | A |
KOWALCZYK Bartosz KLAG Franciszek |
W |
MOTYKA Janusz WOJAS Wojciech |
3:0 (11:8, 13:11, 11:6) | ||
10 | C | KOWALCZYK Bartosz | Z | WOJAS Wojciech | 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:5) | ||
13 | B | ANTOSZEK Kamil | Z | WOJAS Wojciech | 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 ⇨ 2023-12-20 18:00 39. KS Turbacz Mszana Dolna - UKS Orły Zakopane 14:0 |
|||||||
4 | D | SURMA Mariusz | Z | WOJAS Wojciech | 3:0 (11:2, 11:6, 11:8) | ||
5 | A |
BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
W |
PAJERSKI Maciej WOJAS Wojciech |
3:1 (11:3, 11:8, 7:11, 11:6) | ||
10 | C | KOWALCZYK Grzegorz | Z | WOJAS Wojciech | 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) | ||
13 | B | MIŚKOWIEC Jerzy | Z | WOJAS Wojciech | 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-21 19:00 69. LKS Orawa Jabłonka - UKS Orły Zakopane 14:0 |
|||||||
4 | D | PRACHARCZYK Krystian | Z | WOJAS Wojciech | 3:0 (12:10, 11:3, 11:3) | ||
6 | B |
ŁOWAS Marcin PRACHARCZYK Krystian |
X |
PAJERSKI Maciej WOJAS Wojciech |
3:0 (11:7, 11:8, 11:4) | ||
10 | C | KLUCZ Wojciech | Z | WOJAS Wojciech | 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) | ||
13 | B | GIL Witold | Z | WOJAS Wojciech | 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 18:00 72. UKS Orły Zakopane - Power Rangers Czarny Dunajec 8:6 |
|||||||
2 | B | WOJAS Wojciech | X | BODZIONY Grzegorz | 2:3 (0:11, 11:9, 5:11, 11:8, 8:11) | ||
6 | B |
PAJERSKI Maciej WOJAS Wojciech |
X |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz |
3:2 (11:6, 9:11, 11:6, 10:12, 11:8) | ||
8 | B | WOJAS Wojciech | W | WINIARSKI Adam | 1:3 (5:11, 7:11, 11:7, 10:12) | ||
13 | B | WOJAS Wojciech | Z | PALARZ Jan | 2:3 (6:11, 11:8, 11:6, 6:11, 5:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-22 19:00 84. MKS Halniak Maków Podh. I - UKS Orły Zakopane 5:9 |
|||||||
2 | B | LENART Dorota | X | WOJAS Wojciech | 1:3 (11:5, 5:11, 9:11, 5:11) | ||
6 | B |
GRAF Klaudia RYPEL Mikołaj |
X |
PAJERSKI Maciej WOJAS Wojciech |
3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 11:7) | ||
7 | A | RYPEL Mikołaj | X | WOJAS Wojciech | 3:1 (9:11, 11:3, 12:10, 11:2) | ||
14 | D | GRAF Klaudia | X | WOJAS Wojciech | 1:3 (6:11, 11:8, 9:11, 8:11) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-04 18:00 115. Power Rangers Czarny Dunajec - UKS Orły Zakopane 8:6 |
|||||||
2 | B | WINIARSKI Adam | X | WOJAS Wojciech | 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) | ||
5 | A |
PALARZ Jan WINIARSKI Adam |
W |
WOJAS Wojciech CHRZANOWSKI Piotr |
3:0 (11:5, 11:4, 11:6) | ||
7 | A | BODZIONY Grzegorz | X | WOJAS Wojciech | 3:0 (11:1, 11:1, 11:5) | ||
14 | D | BODZIONY Piotr | X | WOJAS Wojciech | 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) |