Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-02 19:00
3. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 8:6
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
3:0 (11:2, 11:7, 11:7) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00
9. LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
6   B SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
X OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (11:13, 7:11, 8:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00
15. LUKS Lipie - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0:14
5   A MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (6:11, 9:11, 1:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-20 19:00
21. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz 9:5
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Adrian
3:0 (11:9, 11:9, 11:3) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-04 19:00
33. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice II 11:3
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W PIECHOWICZ Marek
APOLA Grzegorz
3:0 (12:10, 11:4, 11:3) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 18:00
39. LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11
5   A JURKOWSKI Piotr
PLICHTA Józef
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 9:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-29 19:00 ⇨ 2021-02-26 19:00
62. UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
5   A MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (10:12, 10:12, 9:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-23 17:00 ⇨ 2021-03-13 16:00
55. LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5
5   A GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (5:11, 9:11, 3:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-15 19:00 ⇨ 2021-03-19 19:00
50. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8
6   B OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
X GOLONKA Albert
SUŁKOWSKI Karol
0:3 (5:11, 8:11, 9:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-08 19:00 ⇨ 2021-03-26 19:00
45. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:8
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W JANISZEWSKI Tomasz
PROCHAZKA Tomasz
2:3 (11:8, 6:11, 12:14, 11:9, 9:11) ⇓