Aleksandra Kunka
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: UKS „Tornado” Waksmund
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 18:00
8. UKS „Tornado” Waksmund - „Power Rangers” Czarny Dunajec 11:3
3   C KUNKA Aleksandra Y WINIARSKI Adam 3:2 (14:12, 11:13, 11:5, 5:11, 11:5) ⇑
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X WINIARSKI Adam
PRACHARCZYK Krystian
3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇑
10   C KUNKA Aleksandra Z BANDYK Katarzyna 1:3 (9:11, 11:5, 8:11, 0:11) ⇓
12   C KUNKA Aleksandra W PRACHARCZYK Krystian 1:3 (9:11, 12:14, 11:8, 6:11) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-27 18:00 ⇨ 2020-11-19 19:00
14. UKS „Tornado” Waksmund - ULKS „Lachowice” II 4:10
3   C KUNKA Aleksandra Y KACHEL Jan 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) ⇓
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇓
10   C KUNKA Aleksandra Z GRAJNY Piotr 0:3 (5:11, 2:11, 8:11) ⇓
12   C KUNKA Aleksandra W KACHEL Piotr 0:3 (3:11, 4:11, 8:11) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-22 11:00
9. KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
3   C ŚLUSARCZYK Michał Y KUNKA Aleksandra 3:2 (11:5, 9:11, 8:11, 11:6, 11:7) ⇓
6   B BOBAK Jacek
KAJFASZ Bogdan
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
2:3 (12:10, 9:11, 11:4, 10:12, 8:11) ⇑
9   D KAJFASZ Bogdan Y KUNKA Aleksandra 3:1 (11:8, 11:9, 11:13, 11:8) ⇓
11   A BOBAK Jacek Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00
17. UKS „Tornado” Waksmund - LKS „Orawa” Jabłonka 5:9
3   C KUNKA Aleksandra Y ŁOWAS Marcin 0:3 (3:11, 9:11, 3:11) ⇓
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X PALENIK Jerzy
PAWLAK Piotr
2:3 (7:11, 11:6, 11:6, 8:11, 8:11) ⇓
10   C KUNKA Aleksandra Z LITWIAK Tadeusz 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇓
12   C KUNKA Aleksandra W KLUCZ Wojciech 1:3 (12:10, 10:12, 10:12, 5:11) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-17 14:00 ⇨ 2020-12-09 18:00
3. MKS „Skawa” Wadowice III - UKS „Tornado” Waksmund 14:0
1   A JĘDRZEJOWSKI Oskar W KUNKA Aleksandra 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) ⇓
6   B RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
3:0 (11:2, 11:6, 12:10) ⇓
8   B MACIEJCZYK Paweł W KUNKA Aleksandra 3:1 (11:4, 5:11, 11:6, 11:6) ⇓
12   C RUPA Robert W KUNKA Aleksandra 3:0 (13:11, 12:10, 11:6) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-18 18:00 ⇨ 2020-12-16 18:00
21. KS „Backhand” Andrychów - UKS „Tornado” Waksmund 13:1
3   C OCHMAN Michał Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇓
5   A OCHMAN Michał
MERTA Rafał
W KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇓
9   D NOWAK Łukasz Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇓
11   A MERTA Rafał Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-15 18:00 ⇨ 2021-03-03 18:00
26. UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ V 10:4
3   C KUNKA Aleksandra Y KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇑
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
1:3 (10:12, 5:11, 11:6, 13:15) ⇓
10   C KUNKA Aleksandra Z ŻÓŁTEK Daniel 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:4) ⇑
12   C KUNKA Aleksandra W KUROS Antoni 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2113 GNIADEK Piotr 2008
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
125 GRAJNY Piotr 1968
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2115 KLAG Franciszek 2009
3178 KLUCZ Wojciech 1979
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
2274 KUBERA Dawid 2007
2722 KUROS Antoni 2010
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
770 ŁOWAS Marcin 1992
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
3156 MERTA Rafał 1997
2667 MIREK Radosław 2003
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2904 MOTYKA Janusz 1972
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2432 NOWAK Łukasz 1989
2491 OCHMAN Michał 1987
293 PALARZ Jan 1969
2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008
354 PITALA Stanisław 1952
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
2610 PSHENOV Viktor 1986
1795 RUPA Robert 1965
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
2887 ŚLUSARCZYK Michał 1990
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2618 WINIARSKI Adam 1966
2632 WINIARSKI Mieszko 2004
2609 WŁODEK Sławomir 1975
2905 WOJAS Wojciech 1975
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1458 ZIÓŁKO Izaak 2005
2662 ZOŃ Bartosz 1976
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009