Maja Lech
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-18 18:00 ⇨ 2020-11-04 18:00
17. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ IV 8:6
2   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X LECH Maja 3:1 (12:10, 13:15, 11:8, 11:8) ⇓
5   A WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
W LECH Maja
MARDUŁA Mateusz
3:2 (14:12, 7:11, 13:15, 11:7, 11:3) ⇓
7   A MORAWETZ Krzysztof X LECH Maja 2:3 (11:9, 11:8, 9:11, 5:11, 6:11) ⇑
14   D MOTYKA Janusz X LECH Maja 0:3 (7:11, 5:11, 3:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-20 18:00
8. KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Victoria” Nidek II 12:2
3   C LECH Maja Y PENKALA Artur 2:3 (9:11, 7:11, 11:5, 11:8, 5:11) ⇓
6   B MROCZKA Alicja
LECH Maja
X FILEK Maciej
PENKALA Artur
3:1 (11:5, 13:11, 9:11, 11:4) ⇑
10   C LECH Maja Z WRÓBEL Dominik 3:0 (11:2, 11:3, 11:9) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-27 18:00
11. KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 2:12
3   C BOBAK Mikołaj Y LECH Maja 0:3 (3:11, 7:11, 3:11) ⇑
6   B POCHOPIEŃ Michał
KAJFASZ Marcin
X MROCZKA Alicja
LECH Maja
0:3 (2:11, 6:11, 3:11) ⇑
9   D KAJFASZ Marcin Y LECH Maja 0:3 (1:11, 2:11, 5:11) ⇑
11   A STUDNICKA Anna Y LECH Maja 2:3 (11:9, 11:2, 8:11, 6:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
938 BIZOŃ Stefan 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
1413 BODNAR Michał 2003
2704 BRYŁA Rafał 2006
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2150 GAŁUSZKA Piotr 2009
2661 GIBAS Piotr 1969
2113 GNIADEK Piotr 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
3312 KAJFASZ Marcin 2006
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
299 KOMAR Janusz 1969
1509 KORCZAK Natasza 2006
2671 KOWALCZYK Bartosz 2007
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
2528 KUNKA Aleksandra 2008
2722 KUROS Antoni 2010
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
2667 MIREK Radosław 2003
1447 MITORAJ Paweł 2000
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2904 MOTYKA Janusz 1972
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2432 NOWAK Łukasz 1989
2907 ORLIKOWSKI Sebastian 1986
3067 PENKALA Artur 1980
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
2123 RAJDA Karol 2005
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
53 TERLECKI Mirosław 1965
2569 TOPÓR Marzena 1997
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2618 WINIARSKI Adam 1966
2632 WINIARSKI Mieszko 2004
2609 WŁODEK Sławomir 1975
3059 WRÓBEL Dominik 1981
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005