Daniel Żółtek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-10-08 19:00
6. UKS „Orły” Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ V 7:7
4   D MOTYKA Janusz Z ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) ⇑
6   B MOTYKA Janusz
WOJAS Wojciech
X CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 4:11) ⇑
10   C WOJAS Wojciech Z ŻÓŁTEK Daniel 2:3 (12:10, 11:9, 8:11, 8:11, 5:11) ⇑
13   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Z ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (12:10, 11:7, 12:10) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-22 18:00
16. KS „Gorce” Nowy Targ V - „Power Rangers” Czarny Dunajec 7:7
2   B ŻÓŁTEK Daniel X PRACHARCZYK Krystian 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) ⇓
6   B CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
X SOWIŃSKI Ziemowit
WINIARSKI Adam
3:0 (11:8, 13:11, 13:11) ⇑
8   B ŻÓŁTEK Daniel W SOWIŃSKI Ziemowit 1:3 (9:11, 4:11, 11:8, 7:11) ⇓
13   B ŻÓŁTEK Daniel Z WINIARSKI Adam 3:0 (15:13, 11:6, 11:7) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-15 18:00 ⇨ 2021-10-23 15:00
12. KS „Gorce” Nowy Targ V - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0
4   D ŻÓŁTEK Daniel Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 11:6) ⇑
5   A CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
W POCHOPIEŃ Michał
LICHAŃSKI Michał
3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇑
9   D ŻÓŁTEK Daniel Y PIOTROWSKA Sylwia 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) ⇑
14   D ŻÓŁTEK Daniel X POCHOPIEŃ Michał 3:2 (11:8, 3:11, 4:11, 11:7, 11:7) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-30 14:00
17. MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Gorce” Nowy Targ V 0:14
2   B PALUCH Ryszard X ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) ⇑
6   B KACZMARCZYK Karol
KUBERA Adrian
X CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
0:3 (6:11, 10:12, 3:11) ⇑
7   A KACZMARCZYK Karol X ŻÓŁTEK Daniel 1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 7:11) ⇑
14   D JĘDRZEJOWSKI Ksawery X ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (2:11, 2:11, 6:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-10 18:00 ⇨ 2021-11-19 18:00
25. ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ V 10:4
2   B KACHEL Jan X ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) ⇓
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇓
7   A GRAJNY Piotr X ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇓
14   D LENART Kazimierz X ŻÓŁTEK Daniel 3:1 (11:1, 8:11, 11:4, 11:8) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-24 18:00 ⇨ 2021-11-29 18:00
4. KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ III 1:13
3   C ŻÓŁTEK Daniel Y MARDUŁA Mateusz 0:3 (9:11, 4:11, 13:15) ⇓
6   B ŻÓŁTEK Daniel
KUROS Antoni
X KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇓
10   C ŻÓŁTEK Daniel Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 14:12) ⇑
12   C ŻÓŁTEK Daniel W KOWALCZYK Michał 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-26 18:00 ⇨ 2021-12-10 18:00
24. KS „Gorce” Nowy Targ V - LKS „Victoria” Nidek III 7:7
2   B ŻÓŁTEK Daniel X BEDNARZ Paweł 1:3 (12:10, 12:14, 12:14, 9:11) ⇓
5   A CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
W WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
3:0 (11:6, 11:8, 12:10) ⇑
8   B ŻÓŁTEK Daniel W PENKALA Artur 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:8) ⇑
13   B ŻÓŁTEK Daniel Z ŻYDEK Kamil 2:3 (11:5, 10:12, 5:11, 11:7, 7:11) ⇓
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 9. | 2022-02-25 18:00
105. KS „Gorce” Nowy Targ V - LKS „Orawa” Jabłonka 3:11
1   A ŻÓŁTEK Daniel W BROŻEK Jacek 0:3 (11:13, 15:17, 7:11) ⇓
6   B ŻÓŁTEK Daniel
KUROS Antoni
X PALENIK Jerzy
KLUCZ Wojciech
0:3 (4:11, 8:11, 6:11) ⇓
7   A ŻÓŁTEK Daniel X KLUCZ Wojciech 0:3 (1:11, 6:11, 6:11) ⇓
11   A ŻÓŁTEK Daniel Y GRZYBACZ Jakub 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇑
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-03-11 18:00 ⇨ 2022-03-10 17:30
112. UKS „Metalka” Nowy Targ - KS „Gorce” Nowy Targ V 3:11
2   B PIETRZAK Maciej X ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (4:11, 3:11, 2:11) ⇑
5   A WOLSKI Tomasz
DŁUGOPOLSKI Antoni
W CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
0:3 (6:11, 9:11, 4:11) ⇑
7   A ZYCH Błażej X ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (2:11, 1:11, 3:11) ⇑
14   D DŁUGOPOLSKI Antoni X ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (4:11, 5:11, 2:11) ⇑
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-03-23 18:00
115. KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Halniak” Maków Podh. 9:5
2   B ŻÓŁTEK Daniel X CZUBIN Tomasz 3:0 (11:1, 11:7, 11:8) ⇑
5   A CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
W KUTEK Patrycja
CZUBIN Tomasz
3:0 (11:3, 11:4, 11:2) ⇑
8   B ŻÓŁTEK Daniel W RYMARCZYK Łukasz 0:3 (10:12, 6:11, 2:11) ⇓
13   B ŻÓŁTEK Daniel Z LENART Dorota 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇑
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-31 18:00
119. KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice III 12:2
2   B ŻÓŁTEK Daniel X KUBERA Adrian 3:0 (12:10, 11:2, 11:8) ⇑
5   A CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
W KACZMARCZYK Karol
KUBERA Adrian
3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 13:11) ⇑
8   B ŻÓŁTEK Daniel W KACZMARCZYK Karol 2:3 (11:8, 11:2, 10:12, 7:11, 6:11) ⇓
13   B ŻÓŁTEK Daniel Z FABER Sebastian 3:0 (11:1, 11:1, 11:6) ⇑
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-04-04 17:00
124. „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ V 7:7
2   B BODZIONY Grzegorz X ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (8:11, 11:13, 8:11) ⇑
6   B BODZIONY Grzegorz
PRACHARCZYK Krystian
X CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 6:11) ⇑
7   A WINIARSKI Adam X ŻÓŁTEK Daniel 2:3 (11:8, 8:11, 10:12, 11:9, 8:11) ⇑
14   D RODAK Marcin X ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) ⇑
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-06 18:00
133. LKS „Orawa” Jabłonka - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1
2   B ŁOWAS Marcin X ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇓
5   A KLUCZ Wojciech
BROŻEK Jacek
W CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
3:1 (11:5, 11:13, 11:7, 15:13) ⇓
7   A BROŻEK Jacek X ŻÓŁTEK Daniel 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:9) ⇓
14   D LITWIAK Tadeusz X ŻÓŁTEK Daniel 3:1 (11:4, 11:3, 8:11, 11:3) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
3068 BEDNARZ Paweł 1986
2519 BOBAK Mikołaj 2008
295 BODZIONY Grzegorz 1994
3427 BROŻEK Jacek 1992
300 CAPUTA Henryk 1959
3562 CZUBIN Tomasz 1987
3572 DŁUGOPOLSKI Antoni 2003
3624 FABER Sebastian 2009
2113 GNIADEK Piotr 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
3014 GRELA Antoni 1945
3430 GRZYBACZ Jakub 2008
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2586 JANIA Stanisław 1967
2895 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
3178 KLUCZ Wojciech 1979
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1887 KRUPA Cezary 1992
3171 KRUPKA Sławomir 1981
3076 KUBERA Adrian 2009
2528 KUNKA Aleksandra 2008
3735 LENART Dorota 1990
127 LENART Kazimierz 1952
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988
770 ŁOWAS Marcin 1992
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2904 MOTYKA Janusz 1972
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2886 MUCHA Daniel 1990
2432 NOWAK Łukasz 1989
293 PALARZ Jan 1969
3662 PALUCH Ryszard 1965
3067 PENKALA Artur 1980
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
1810 PIETRZAK Maciej 2006
2425 PIOTROWSKA Sylwia 2010
2770 PLACEK Dominik 2008
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
3607 RODAK Marcin 2003
3564 RYMARCZYK Łukasz 1981
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
788 SOWIŃSKI Ziemowit 1977
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2887 ŚLUSARCZYK Michał 1990
2618 WINIARSKI Adam 1966
2609 WŁODEK Sławomir 1975
2905 WOJAS Wojciech 1975
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
3574 ZYCH Błażej 2003
3066 ŻYDEK Kamil 1983