Paweł Urban
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 10:00
1. „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków III 13:1
2   B PAJORSKI Mateusz X URBAN Paweł 3:0 (11:8, 12:10, 19:17) ⇓
6   B KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
X WĄS Bartłomiej
URBAN Paweł
3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇓
7   A CELARY Mateusz X URBAN Paweł 3:0 (11:4, 11:1, 11:6) ⇓
14   D WCISŁO Konrad X URBAN Paweł 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 14:00
19. KS „Podwawelski” Kraków III - MKS „Centrum” Kraków II 2:12
2   B URBAN Paweł X PACYNA Dariusz 2:3 (11:5, 8:11, 11:7, 8:11, 8:11) ⇓
5   A GAJDA Rafał
URBAN Paweł
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇓
8   B URBAN Paweł W RAJTAR Marek 0:3 (8:11, 12:14, 10:12) ⇓
13   B URBAN Paweł Z PASIECZNY Jan 1:3 (8:11, 3:11, 13:11, 8:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 11:00
25. KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków III 9:5
2   B BOCHENEK Mariusz X URBAN Paweł 3:1 (11:13, 11:6, 11:6, 11:6) ⇓
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W URBAN Paweł
BUJACZ Mikołaj
3:1 (8:11, 11:3, 11:1, 11:4) ⇓
7   A WOJCIACZYK Antoni X URBAN Paweł 1:3 (11:8, 3:11, 9:11, 10:12) ⇑
14   D BODZIONY Mateusz X URBAN Paweł 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-18 18:30
37. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków III 12:2
2   B PIĄSTKA Michał X URBAN Paweł 3:1 (13:11, 10:12, 11:7, 11:7) ⇓
5   A WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
W URBAN Paweł
BUJACZ Mikołaj
3:0 (11:4, 15:13, 11:7) ⇓
7   A BRUZDA Rafał X URBAN Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇓
14   D WOJDYŁA Dominik X URBAN Paweł 3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-06 14:00 ⇨ 2021-02-28 15:30
31. KS „Podwawelski” Kraków III - LKS „Kłos” Olkusz 3:11
3   C URBAN Paweł Y TOMSIA Sławomir 0:3 (5:11, 9:11, 3:11) ⇓
6   B NOWAK Alojzy
URBAN Paweł
X GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 6:11) ⇓
10   C URBAN Paweł Z KOWAL Łukasz 1:3 (9:11, 2:11, 11:6, 9:11) ⇓
12   C URBAN Paweł W GLANOWSKI Waldemar 0:3 (7:11, 9:11, 4:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-10 14:00 ⇨ 2021-03-13 15:00
43. KS „Podwawelski” Kraków III - KTS „Victoria” Spytkowice 1:13
3   C URBAN Paweł Y PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) ⇓
6   B NOWAK Alojzy
URBAN Paweł
X MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
1:3 (6:11, 3:11, 12:10, 4:11) ⇓
10   C URBAN Paweł Z CHOJNA Dawid 1:3 (11:8, 5:11, 7:11, 10:12) ⇓
12   C URBAN Paweł W MAMOŃ Wojciech 1:3 (4:11, 5:11, 12:10, 4:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-29 18:00 ⇨ 2021-03-19 19:00
61. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków III 14:0
2   B DŁUGAJ Rafał X URBAN Paweł 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) ⇓
6   B ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
X URBAN Paweł
BUJACZ Mikołaj
3:0 (11:4, 11:2, 11:8) ⇓
7   A FRĄCZEK Łukasz X URBAN Paweł 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
14   D ŚWIRK Robert X URBAN Paweł 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-24 14:00 ⇨ 2021-03-26 16:00
55. KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9
2   B URBAN Paweł X KOWALCZYK Michał 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇓
6   B URBAN Paweł
BUJACZ Mikołaj
X GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇓
8   B URBAN Paweł W MRUGAŁA Jan 0:3 (1:11, 14:16, 8:11) ⇓
13   B URBAN Paweł Z GNIADEK Piotr 2:3 (8:11, 7:11, 12:10, 17:15, 3:11) ⇓