Mateusz Marduła
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-16 14:00
9. MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Gorce” Nowy Targ III 4:10
3   C JĘDRZEJOWSKI Ksawery Y MARDUŁA Mateusz 0:3 (2:11, 6:11, 11:13) ⇑
6   B KUBERA Dawid
KACZMARCZYK Karol
X JACHYMIAK Krzysztof
MARDUŁA Mateusz
0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇑
9   D KACZMARCZYK Karol Y MARDUŁA Mateusz 0:3 (2:11, 5:11, 4:11) ⇑
11   A KUBERA Adrian Y MARDUŁA Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-10-23 14:00
5. KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice II 13:1
2   B MARDUŁA Mateusz X POCHOPIEŃ Michał 3:1 (12:10, 11:7, 7:11, 13:11) ⇑
6   B MARDUŁA Mateusz
MARDUŁA Michał
X PIETRAŃCZYK Jacek
PIOTROWSKA Sylwia
3:0 (11:5, 11:2, 11:4) ⇑
8   B MARDUŁA Mateusz W LICHAŃSKI Michał 3:0 (11:6, 13:11, 11:4) ⇑
13   B MARDUŁA Mateusz Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-22 18:00 ⇨ 2021-10-26 18:00
13. KS „Gorce” Nowy Targ III - ULKS „Lachowice” II 11:3
4   D MARDUŁA Mateusz Z KACHEL Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇑
5   A KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
1:3 (11:5, 6:11, 8:11, 8:11) ⇓
9   D MARDUŁA Mateusz Y BANAŚ Jan 3:2 (11:8, 7:11, 11:8, 9:11, 11:9) ⇑
14   D MARDUŁA Mateusz X KRUPKA Sławomir 3:0 (11:3, 11:7, 11:3) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-29 18:00
19. UKS „Orły” Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9
4   D MOTYKA Janusz Z MARDUŁA Mateusz 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) ⇑
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
W KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
1:3 (11:13, 5:11, 11:6, 5:11) ⇑
10   C STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Z MARDUŁA Mateusz 0:3 (11:13, 3:11, 6:11) ⇑
13   B MAGULSKI Łukasz Z MARDUŁA Mateusz 3:2 (11:7, 12:14, 10:12, 11:9, 12:10) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-24 18:00 ⇨ 2021-11-29 18:00
4. KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ III 1:13
3   C ŻÓŁTEK Daniel Y MARDUŁA Mateusz 0:3 (9:11, 4:11, 13:15) ⇑
5   A KOWALCZYK Bartosz
GRELA Rafał
W KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
9   D GRELA Rafał Y MARDUŁA Mateusz 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) ⇑
11   A KUROS Antoni Y MARDUŁA Mateusz 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 9:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-26 18:00 ⇨ 2021-12-03 18:00
21. KS „Gorce” Nowy Targ III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 12:2
3   C MARDUŁA Mateusz Y SOWIŃSKI Ziemowit 3:2 (11:7, 12:10, 9:11, 9:11, 11:2) ⇑
5   A KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
W SOWIŃSKI Ziemowit
BODZIONY Piotr
3:0 (11:6, 16:14, 11:8) ⇑
10   C MARDUŁA Mateusz Z PRACHARCZYK Krystian 3:1 (14:12, 9:11, 11:5, 11:5) ⇑
12   C MARDUŁA Mateusz W BANDYK Katarzyna 3:0 (11:7, 11:2, 11:3) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-10 18:00
28. LKS „Victoria” Nidek III - KS „Gorce” Nowy Targ III 4:10
3   C BEDNARZ Paweł Y MARDUŁA Mateusz 1:3 (11:8, 6:11, 12:14, 7:11) ⇑
5   A WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
W KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
1:3 (4:11, 11:9, 4:11, 10:12) ⇑
9   D WRÓBEL Dominik Y MARDUŁA Mateusz 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇑
11   A ŻYDEK Kamil Y MARDUŁA Mateusz 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
3068 BEDNARZ Paweł 1986
938 BIZOŃ Stefan 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
351 BOBER Damian 1987
295 BODZIONY Grzegorz 1994
2704 BRYŁA Rafał 2006
300 CAPUTA Henryk 1959
1393 FILEK Maciej 2000
2150 GAŁUSZKA Piotr 2009
2113 GNIADEK Piotr 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
3334 GRELA Rafał 2010
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2895 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
2733 KOWALCZYK Marek 1982
3171 KRUPKA Sławomir 1981
3076 KUBERA Adrian 2009
2528 KUNKA Aleksandra 2008
2722 KUROS Antoni 2010
3626 LICHAŃSKI Michał 2006
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
3156 MERTA Rafał 1997
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
2667 MIREK Radosław 2003
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2904 MOTYKA Janusz 1972
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
3220 NOSIDLAK Szymon 2006
2432 NOWAK Łukasz 1989
3067 PENKALA Artur 1980
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
354 PITALA Stanisław 1952
2770 PLACEK Dominik 2008
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
788 SOWIŃSKI Ziemowit 1977
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
3294 SUCHOWIAN Jan 1988
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2942 TYMAŃSKI Radosław 2007
1823 WCISŁO Patryk 2007
2777 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010
2609 WŁODEK Sławomir 1975
2905 WOJAS Wojciech 1975
3059 WRÓBEL Dominik 1981
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
3066 ŻYDEK Kamil 1983