Paweł Maciejczyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-27 17:00
15. LKS „Orawa” Jabłonka - MKS „Skawa” Wadowice III 3:11
2   B KLUCZ Wojciech X MACIEJCZYK Paweł 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇓
6   B PALENIK Jerzy
GOSZTYŁA Jan
X RUPA Robert
MACIEJCZYK Paweł
2:3 (7:11, 11:7, 8:11, 11:8, 9:11) ⇑
7   A ŁOWAS Marcin X MACIEJCZYK Paweł 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:8) ⇓
14   D PALENIK Jerzy X MACIEJCZYK Paweł 1:3 (11:3, 14:16, 5:11, 12:14) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
630 BIAŁY Sebastian 1980
938 BIZOŃ Stefan 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1292 BOGACZ Wojciech 2004
2704 BRYŁA Rafał 2006
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
2113 GNIADEK Piotr 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
1231 HANDZEL Weronika 2004
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
3178 KLUCZ Wojciech 1979
662 KLUZEK Sławomir 1986
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1509 KORCZAK Natasza 2006
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
2274 KUBERA Dawid 2007
2528 KUNKA Aleksandra 2008
2063 KURNAT Piotr 1999
2722 KUROS Antoni 2010
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1262 ŁOCHAŃSKI Andrzej 1990
770 ŁOWAS Marcin 1992
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
1502 MENSFELD Natalia 2004
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2904 MOTYKA Janusz 1972
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2432 NOWAK Łukasz 1989
2296 OLCZAK Mariusz 1996
2634 PALENIK Jerzy 1963
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
253 RAPUTA Tomasz 1980
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
2942 TYMAŃSKI Radosław 2007
1823 WCISŁO Patryk 2007
1583 WINCEK Marek 1981
2609 WŁODEK Sławomir 1975
2905 WOJAS Wojciech 1975
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009