Grzegorz Bodziony
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: GKS „Czarni” Czarny Dunajec
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-25 14:00
2. MKS „Skawa” Wadowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6
2   B KUBERA Adrian X BODZIONY Grzegorz 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) ⇑
5   A KACZMARCZYK Karol
WIŚNIEWSKI Mateusz
W BODZIONY Grzegorz
PRACHARCZYK Krystian
3:1 (12:10, 14:12, 6:11, 11:7) ⇓
7   A WIŚNIEWSKI Mateusz X BODZIONY Grzegorz 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) ⇓
14   D JĘDRZEJOWSKI Ksawery X BODZIONY Grzegorz 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-04 17:00
7. „Power Rangers” Czarny Dunajec - ULKS „Lachowice” II 6:8
3   C BODZIONY Grzegorz Y BANAŚ Jan 3:2 (12:10, 8:11, 11:7, 8:11, 11:4) ⇑
5   A BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
0:3 (6:11, 8:11, 10:12) ⇓
10   C BODZIONY Grzegorz Z GRAJNY Piotr 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) ⇓
12   C BODZIONY Grzegorz W KRUPKA Sławomir 3:1 (8:11, 11:9, 11:5, 11:8) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-22 18:00
16. KS „Gorce” Nowy Targ V - „Power Rangers” Czarny Dunajec 7:7
3   C KOWALCZYK Bartosz Y BODZIONY Grzegorz 1:3 (9:11, 9:11, 11:3, 8:11) ⇑
5   A KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
W BODZIONY Grzegorz
PRACHARCZYK Krystian
2:3 (11:9, 11:3, 11:13, 7:11, 7:11) ⇑
9   D KUROS Antoni Y BODZIONY Grzegorz 0:3 (11:13, 2:11, 3:11) ⇑
11   A CZYSZCZOŃ Robert Y BODZIONY Grzegorz 3:1 (11:9, 11:2, 7:11, 11:4) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-01 17:00 ⇨ 2021-10-25 18:00
20. „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Victoria” Nidek III 7:7
4   D BODZIONY Grzegorz Z WRÓBEL Dominik 2:3 (4:11, 6:11, 11:8, 12:10, 8:11) ⇓
5   A BODZIONY Grzegorz
PRACHARCZYK Krystian
W PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
3:0 (11:9, 11:7, 14:12) ⇑
9   D BODZIONY Grzegorz Y BEDNARZ Paweł 3:2 (10:12, 6:11, 11:6, 11:8, 11:7) ⇑
14   D BODZIONY Grzegorz X ŻYDEK Kamil 3:2 (12:10, 8:11, 11:7, 8:11, 11:7) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-15 18:00 ⇨ 2021-11-05 18:30
11. UKS „Orły” Zakopane - „Power Rangers” Czarny Dunajec 10:4
1   A MAGULSKI Łukasz W BODZIONY Grzegorz 3:1 (11:8, 7:11, 13:11, 11:9) ⇓
6   B CESACZ Piotr
MOTYKA Janusz
X BODZIONY Grzegorz
PRACHARCZYK Krystian
3:1 (11:3, 11:7, 8:11, 11:7) ⇓
8   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W BODZIONY Grzegorz 3:1 (11:3, 11:1, 8:11, 11:5) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-26 18:00 ⇨ 2021-12-03 18:00
21. KS „Gorce” Nowy Targ III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 12:2
2   B KLAG Franciszek X BODZIONY Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇓
6   B KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
X BODZIONY Grzegorz
PRACHARCZYK Krystian
3:1 (11:5, 14:12, 3:11, 11:8) ⇓
7   A KOWALCZYK Michał X BODZIONY Grzegorz 3:1 (11:3, 10:12, 11:2, 11:1) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-13 17:00
27. „Power Rangers” Czarny Dunajec - KTS „Victoria” Spytkowice II 10:4
5   A BODZIONY Grzegorz
PRACHARCZYK Krystian
W PIETRAŃCZYK Jacek
POCHOPIEŃ Michał
3:0 (11:1, 11:8, 11:9) ⇑
8   B BODZIONY Grzegorz W PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) ⇑
13   B BODZIONY Grzegorz Z BRYŁA Rafał 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
3068 BEDNARZ Paweł 1986
333 BODNAR Marcin 1973
2704 BRYŁA Rafał 2006
300 CAPUTA Henryk 1959
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2113 GNIADEK Piotr 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
2895 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1509 KORCZAK Natasza 2006
2671 KOWALCZYK Bartosz 2007
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1887 KRUPA Cezary 1992
3171 KRUPKA Sławomir 1981
3076 KUBERA Adrian 2009
2274 KUBERA Dawid 2007
2722 KUROS Antoni 2010
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2904 MOTYKA Janusz 1972
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2432 NOWAK Łukasz 1989
2634 PALENIK Jerzy 1963
3181 PAWLAK Piotr 1982
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
354 PITALA Stanisław 1952
2123 RAJDA Karol 2005
129 SKOWRON Daniel 1995
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
53 TERLECKI Mirosław 1965
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2777 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010
2905 WOJAS Wojciech 1975
3059 WRÓBEL Dominik 1981
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
3066 ŻYDEK Kamil 1983