Franciszek Klag
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-20 18:00
8. KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Victoria” Nidek II 12:2
2   B KLAG Franciszek X BEDNARZ Paweł 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:7, 11:2) ⇑
5   A KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
W WRÓBEL Dominik
BEDNARZ Paweł
3:0 (12:10, 11:8, 11:7) ⇑
8   B KLAG Franciszek W FILEK Maciej 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:7) ⇑
13   B KLAG Franciszek Z WRÓBEL Dominik 3:0 (11:6, 13:11, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
3068 BEDNARZ Paweł 1986
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
938 BIZOŃ Stefan 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
333 BODNAR Marcin 1973
295 BODZIONY Grzegorz 1994
300 CAPUTA Henryk 1959
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
1393 FILEK Maciej 2000
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
2150 GAŁUSZKA Piotr 2009
2113 GNIADEK Piotr 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
299 KOMAR Janusz 1969
1509 KORCZAK Natasza 2006
2671 KOWALCZYK Bartosz 2007
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2379 LEŚNY Paweł 1967
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
2667 MIREK Radosław 2003
1447 MITORAJ Paweł 2000
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2907 ORLIKOWSKI Sebastian 1986
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
354 PITALA Stanisław 1952
2770 PLACEK Dominik 2008
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
2123 RAJDA Karol 2005
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
2070 STUDNICKA Anna 2006
355 SURMA Mariusz 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1823 WCISŁO Patryk 2007
2618 WINIARSKI Adam 1966
2777 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010
2609 WŁODEK Sławomir 1975
2905 WOJAS Wojciech 1975
3059 WRÓBEL Dominik 1981
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
2662 ZOŃ Bartosz 1976
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009