Stefan Bizoń
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: LKS „Victoria” Nidek
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
619 ANTECKI Krzysztof 1995
1224 ANTECKI Patryk 2003
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
732 BIERNACKI Maciej 1991
2054 BOBAK Jacek 1968
1246 BOBAK Michał 1994
2519 BOBAK Mikołaj 2008
329 BOBAK Piotr 1978
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
1413 BODNAR Michał 2003
211 BUJAK Michał 1997
300 CAPUTA Henryk 1959
192 CHODACKI Marcin 1976
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1187 DROBNICA Adrian 1999
887 DZIEDZIC Piotr 2001
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
124 FROLIK Natalia 2000
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
713 GARB Aleksandra 2001
431 GĄDEK Natalia 2001
1322 GNIADEK Michał 2003
1600 GNIADEK Paweł 1975
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1017 HODUR Tomasz 1987
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
1213 JAMRÓZ Rafał 1986
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
131 KACHEL Tomasz 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1131 KEMPA Robert 1976
2115 KLAG Franciszek 2009
2538 KLAG Maja 2012
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
979 KOLASA Szymon 2003
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1509 KORCZAK Natasza 2006
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1212 KRAUS Jakub 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
2274 KUBERA Dawid 2007
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
2528 KUNKA Aleksandra 2008
639 KUREK Jacek 1968
2722 KUROS Antoni 2010
2992 KUWIK Paweł 1980
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
1197 LELEK Paweł 1973
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
2667 MIREK Radosław 2003
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1096 NALEPA Maciej 1973
2432 NOWAK Łukasz 1989
2491 OCHMAN Michał 1987
965 ORTMAN Agata 2001
1186 PALECZNA Justyna 1997
2634 PALENIK Jerzy 1963
695 PETKA Krzysztof 1999
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
139 PNIACZEK Dominik 1999
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
2610 PSHENOV Viktor 1986
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
2123 RAJDA Karol 2005
4 RAJTAR Marek 1997
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1795 RUPA Robert 1965
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
355 SURMA Mariusz 1975
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
53 TERLECKI Mirosław 1965
663 TUREK Tomasz 1988
2064 WALICZEK Łukasz 1998
330 WARMUZ Kamil 1989
1823 WCISŁO Patryk 2007
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1583 WINCEK Marek 1981
2609 WŁODEK Sławomir 1975
2905 WOJAS Wojciech 1975
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007