Sławomir Osika
Numer zawodnika: 1033
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1990
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 7784
Numer licencji okres.: 2921
Data wydania: 27.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
820 BODNAR Zdzisław 1962
1292 BOGACZ Wojciech 2004
244 BOLSĘGA Paweł 1994
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
2241 CZERNIK Mateusz 1989
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
3456 DOMIN Maciej 2005
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
3091 FURMANKIEWICZ Paweł 1990
287 GAIK Krystian 1997
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
48 GIZA Bartosz 1996
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
812 IWANIUCH Rafał 1987
1979 JADAM Dawid 2007
808 JANIK Tomasz 1979
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
100 KACHEL Mateusz 1996
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
855 KĄDZIELA Marek 1982
3412 KIEŁB Dariusz 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1428 KLAG Tomasz 1980
1403 KLAG Wiktor 2007
2086 KOCIUBA Filip 1998
979 KOLASA Szymon 2003
2819 KOŁEK Maciej 2004
3451 KOŁODZIEJ Krystian 2004
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
2443 KRUKAR Piotr 2003
3455 LILIEN Aleksander 2002
1049 LUBAŚ Sebastian 1980
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1032 MASŁOWSKI Jakub 1996
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
826 NIEMIEC Rafał 1995
2201 OLBRYCHT Michał 2004
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
2218 SALAMON Paweł 1969
1944 SEROKA Szymon 2001
836 SOBOTA Andrzej 1966
2202 SPOREK Szymon 2004
17 STRZAŁKA Marek 1969
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
53 TERLECKI Mirosław 1965
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
49 UTYLSKI Rafał 1983
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
865 WLIZŁO Jakub 1991
1917 WOJDYŁA Damian 1991
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996