Dawid Skrzypiec
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1988
Przynależność klubowa: KS „Backhand” Andrychów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00
1. KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Backhand” Andrychów 4:10
3   C MUCHA Daniel Y SKRZYPIEC Dawid 3:2 (12:10, 11:2, 9:11, 8:11, 11:6) ⇓
5   A BOBAK Jacek
ŚLUSARCZYK Michał
W SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
1:3 (6:11, 13:11, 8:11, 4:11) ⇑
9   D BOBAK Jacek Y SKRZYPIEC Dawid 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 3:11) ⇑
11   A ŚLUSARCZYK Michał Y SKRZYPIEC Dawid 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 10:12) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 18:00
6. KS „Backhand” Andrychów - ULKS „Lachowice” II 10:4
3   C SKRZYPIEC Dawid Y KACHEL Jan 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 10:12, 11:6) ⇑
6   B SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:6) ⇑
10   C SKRZYPIEC Dawid Z KACHEL Piotr 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇓
12   C SKRZYPIEC Dawid W KRUPKA Sławomir 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-27 18:00 ⇨ 2020-10-30 18:00
16. KS „Backhand” Andrychów - „Power Rangers” Czarny Dunajec 13:1
1   A SKRZYPIEC Dawid W BANDYK Katarzyna 3:0 (11:3, 11:2, 11:2) ⇑
5   A SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
W BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
3:0 (11:6, 11:3, 11:3) ⇑
7   A SKRZYPIEC Dawid X WINIARSKI Adam 3:1 (11:7, 11:13, 11:6, 11:5) ⇑
11   A SKRZYPIEC Dawid Y PRACHARCZYK Krystian 3:0 (11:9, 11:0, 11:7) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00 ⇨ 2020-11-06 18:00
18. KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Backhand” Andrychów 1:13
3   C ŻÓŁTEK Daniel Y SKRZYPIEC Dawid 0:3 (2:11, 8:11, 2:11) ⇑
6   B KOWALCZYK Bartosz
CZYSZCZOŃ Robert
X SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 9:11) ⇑
9   D KOWALCZYK Bartosz Y SKRZYPIEC Dawid 1:3 (7:11, 4:11, 11:4, 5:11) ⇑
11   A KUROS Antoni Y SKRZYPIEC Dawid 1:3 (15:13, 3:11, 6:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
1247 BIALIK Patryk 1997
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
2054 BOBAK Jacek 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
329 BOBAK Piotr 1978
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
2704 BRYŁA Rafał 2006
192 CHODACKI Marcin 1976
1794 CHOLEWKA Katarzyna 1991
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
887 DZIEDZIC Piotr 2001
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
713 GARB Aleksandra 2001
431 GĄDEK Natalia 2001
1322 GNIADEK Michał 2003
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
1231 HANDZEL Weronika 2004
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
541 JANIK Angelika 2000
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
131 KACHEL Tomasz 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
828 KAZALSKI Bartosz 1994
1248 KCIUK Eryk 1999
1131 KEMPA Robert 1976
2115 KLAG Franciszek 2009
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
979 KOLASA Szymon 2003
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1817 KORCZAK Karol 2006
1509 KORCZAK Natasza 2006
2671 KOWALCZYK Bartosz 2007
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
600 KOZIOŁ Sandra 2000
3171 KRUPKA Sławomir 1981
2274 KUBERA Dawid 2007
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
2528 KUNKA Aleksandra 2008
2722 KUROS Antoni 2010
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
2321 MACHNIK Paweł 2004
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
1502 MENSFELD Natalia 2004
1446 MITORAJ Jan 2000
1447 MITORAJ Paweł 2000
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2886 MUCHA Daniel 1990
2075 MUCHA Piotr 1970
1096 NALEPA Maciej 1973
2432 NOWAK Łukasz 1989
2491 OCHMAN Michał 1987
2144 OLSZOWSKI Sebastian 1990
965 ORTMAN Agata 2001
118 PACYNA Dariusz 1965
2634 PALENIK Jerzy 1963
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
139 PNIACZEK Dominik 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
2123 RAJDA Karol 2005
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
129 SKOWRON Daniel 1995
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
2887 ŚLUSARCZYK Michał 1990
53 TERLECKI Mirosław 1965
663 TUREK Tomasz 1988
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
2118 WIERZBICKA Marlena 2001
1583 WINCEK Marek 1981
2618 WINIARSKI Adam 1966
2632 WINIARSKI Mieszko 2004
2609 WŁODEK Sławomir 1975
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1886 WOLANIN Piotr 2001
2055 WOLAREK Artur 1979
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
1392 ŻYDEK Miłosz 2001