Anna Studnicka
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: KTS „Victoria” Spytkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 18:00
6. KTS „Victoria” Spytkowice III - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 5:9
2   B STUDNICKA Anna X MORAWETZ Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
5   A STUDNICKA Anna
BOBAK Mikołaj
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MOTYKA Janusz
1:3 (10:12, 11:8, 5:11, 5:11) ⇓
8   B STUDNICKA Anna W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (11:13, 8:11, 4:11) ⇓
13   B STUDNICKA Anna Z MOTYKA Janusz 3:1 (6:11, 11:9, 11:3, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
1247 BIALIK Patryk 1997
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
938 BIZOŃ Stefan 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
1231 HANDZEL Weronika 2004
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2568 JANUŚ Karolina 1999
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1509 KORCZAK Natasza 2006
2671 KOWALCZYK Bartosz 2007
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
2528 KUNKA Aleksandra 2008
2722 KUROS Antoni 2010
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2667 MIREK Radosław 2003
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2904 MOTYKA Janusz 1972
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2432 NOWAK Łukasz 1989
293 PALARZ Jan 1969
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
2610 PSHENOV Viktor 1986
1795 RUPA Robert 1965
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
53 TERLECKI Mirosław 1965
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009