Piotr Bobak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1978
Przynależność klubowa: KTS „Victoria” Spytkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 17:00
5. LKS „Orawa” Jabłonka - KTS „Victoria” Spytkowice II 3:11
3   C PALENIK Jerzy Y BOBAK Piotr 0:3 (2:11, 10:12, 2:11) ⇑
5   A LITWIAK Tadeusz
PALIDER Igor
W BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
2:3 (12:10, 7:11, 14:16, 11:4, 7:11) ⇑
9   D LITWIAK Tadeusz Y BOBAK Piotr 1:3 (10:12, 11:6, 8:11, 8:11) ⇑
11   A PALIDER Igor Y BOBAK Piotr 3:1 (11:5, 10:12, 11:6, 11:5) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00 ⇨ 2020-11-20 18:00
20. KTS „Victoria” Spytkowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 14:0
6   B BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
X PALARZ Jan
PRACHARCZYK Krystian
3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇑
10   C BOBAK Piotr Z WŁODEK Sławomir 3:1 (10:12, 11:5, 11:3, 11:4) ⇑
12   C BOBAK Piotr W PALARZ Jan 3:1 (9:11, 11:4, 11:4, 11:8) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-22 11:00
9. KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
12   C BOBAK Piotr W KOLASA Dawid 3:1 (7:11, 12:10, 11:5, 11:6) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-27 18:00 ⇨ 2020-11-26 19:00
13. KS „Gorce” Nowy Targ V - KTS „Victoria” Spytkowice II 0:14
1   A CZYSZCZOŃ Robert W BOBAK Piotr 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) ⇑
5   A KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
0:3 (6:11, 5:11, 10:12) ⇑
8   B KUROS Antoni W BOBAK Piotr 2:3 (10:12, 11:8, 12:10, 10:12, 9:11) ⇑
12   C KOWALCZYK Bartosz W BOBAK Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-15 18:00 ⇨ 2020-12-11 18:00
28. ULKS „Lachowice” II - KTS „Victoria” Spytkowice II 2:12
3   C KACHEL Piotr Y BOBAK Piotr 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 7:11) ⇑
5   A KACHEL Piotr
KRUPKA Sławomir
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
0:3 (5:11, 5:11, 2:11) ⇑
9   D KRUPKA Sławomir Y BOBAK Piotr 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-19 14:00
24. MKS „Skawa” Wadowice III - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2
2   B JOŃCZYK Bartłomiej X BOBAK Piotr 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 11:6) ⇓
5   A JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
619 ANTECKI Krzysztof 1995
1482 BALIK Robert 1976
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1247 BIALIK Patryk 1997
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
1413 BODNAR Michał 2003
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1401 CYRWUS Anna 2005
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
2249 DYMEK Michał 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
102 GRAJNY Marta 1997
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
1455 HARAŃCZYK Anna 2001
1017 HODUR Tomasz 1987
1580 IWANIEC Kinga 1999
975 JEDYNAK Damian 1989
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
1215 KADELA Wojciech 2001
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1403 KLAG Wiktor 2007
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2953 KOPACZ Paweł 1972
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1510 KOWALCZYK Michał 2007
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
3171 KRUPKA Sławomir 1981
588 KUBIC Marcin 1996
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2722 KUROS Antoni 2010
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1197 LELEK Paweł 1973
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1445 LUBERDA Mateusz 2002
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1447 MITORAJ Paweł 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1468 MROŻEK Damian 2005
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
1096 NALEPA Maciej 1973
2074 NOSAL Piotr 1989
2432 NOWAK Łukasz 1989
1832 NOWICKI Marek 1975
59 OPYD Artur 1996
965 ORTMAN Agata 2001
293 PALARZ Jan 1969
2634 PALENIK Jerzy 1963
3211 PALIDER Igor 1967
601 PASIECZNY Jan 1967
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
951 PIETRZYK Marcin 1990
1238 PUDZISZ Marcin 1996
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1469 RYPEL Mariusz 2004
589 RYPEL Mikołaj 1999
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1236 STEFANIAK Marcin 1999
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
1641 STOCHEL Adam 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2829 SZURLEJ Kacper 2007
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
856 ŚWIRK Robert 1969
599 ŚWIRSKI Paweł 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1257 TROCHIM Paweł 1995
1269 TURECKI Kacper 2006
1475 WAKSMUNDZKA Natalia 2004
2064 WALICZEK Łukasz 1998
330 WARMUZ Kamil 1989
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1329 WCISŁO Konrad 2005
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
2066 WORECKI Michał 1979
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
1678 ŻYDEK Robert 2007