PTG Sokół Grybów (M)
Klub: PTG „Sokół” Tarnów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białej Niżnej im. św. Jana Kantego
Biała Niżna 495
33-330 Grybów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Stanisław Król (tel. 602 668 362)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Szczepan Moskała (e-mail szmosk@gmail.com, tel. 696 162 424)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DZIEDZIAK Stanisław 1973 M 3736 31.08.2022 3606 14.09.2022
2 GRUCA Marek 1978 M 5931 05.09.2022 481 14.09.2022
3 KRÓL Stanisław 1959 M 3737 31.08.2022 511 14.09.2022
4 MACIUSZEK Wiesław 1964 M 5932 05.09.2022 304 18.09.2022
5 PĘKALA Andrzej 1985 M 5933 05.09.2022 2933 14.09.2022
6 SKOWRON Jan 1958 M 9308 18.09.2022 485 24.10.2022
7 URBAN Krzysztof Piotr 1989 M 3738 31.08.2022 3785 14.09.2022
8 URBAN Mariusz 1997 M 3739 31.08.2022 1219 14.09.2022
9 WAZ Józef 1955 M 3740 31.08.2022 493 14.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2022-09-24 17:00 MKS Radość Gorlice III - PTG Sokół Grybów 2:12🏓 ⇑
2 5NS 1/2 2022-10-01 17:00 PTG Sokół Grybów - LKS Orzeł Wojnarowa 12:2🏓 ⇑
3 5NS 1/3 2022-10-14 19:00 KS Spektrum-Karpol Słopnice III - PTG Sokół Grybów 1:13🏓 ⇑
4 5NS 1/5 2022-11-13 11:00 LUKS Solsum Lipie II - PTG Sokół Grybów 0:14🏓 ⇑
5 5NS 1/4 2022-11-19 15:00 PTG Sokół Grybów - KS Szczawa 7:7🏓 ⇔
6 5NS 1/6 2022-11-26 17:00 PTG Sokół Grybów - UKS Płomień Limanowa III 9:5🏓 ⇑
7 5NS 1/7 2022-12-04 11:00 UKS Sęp Wilczyska - PTG Sokół Grybów  
8 5NS 1/9 2023-01-07 17:00 PTG Sokół Grybów - KSTS Forhend Muszyna  
9 5NS 1/10 2023-01-13 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - PTG Sokół Grybów  
10 5NS 1/11 2023-01-28 17:00 PTG Sokół Grybów - UKS Uran Łukowica  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DS
2
KS
3
MW
4
PA
5
UKP
6
UM
7
WJ
1 (W) MKS Radość Gorlice III 2,5   3,5 3,5     2,5 12
2 (D) LKS Orzeł Wojnarowa 2,0   3,5 2,0 1,0 3,5 0,0 12
3 (W) KS Spektrum-Karpol Słopnice III 2,5 1,5 3,5 3,5     2,0 13
4 (W) LUKS Solsum Lipie II 3,5   3,5 3,5   3,5   14
5 (D) KS Szczawa 1,0 0,0 2,0 1,0   3,0   7
6 (D) UKS Płomień Limanowa III 0,5 1,5 3,5     2,5 1,0 9
Razem 12,0 3,0 19,5 13,5 1,0 12,5 5,5 67
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DZIEDZIAK Stanisław 1973 M 3736 31.08.2022 3606
2 KRÓL Stanisław 1959 M 3737 31.08.2022 511
3 MACIUSZEK Wiesław 1964 M 5932 05.09.2022 304
4 PĘKALA Andrzej 1985 M 5933 05.09.2022 2933
5 URBAN Krzysztof Piotr 1989 M 3738 31.08.2022 3785
6 URBAN Mariusz 1997 M 3739 31.08.2022 1219
7 WAZ Józef 1955 M 3740 31.08.2022 493