UKS Uran Łukowica (M)
Klub: LKS „Uran” Łukowica
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie
34-606 Łukowica 285
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dawid Sywała (e-mail dawidsywala1@gmail.com, tel. 780 025 106)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 GANCARCZYK Anna 1984 K 5243 02.09.2022 3978 23.09.2022
2 JURKOWSKI Łukasz 2002 M 5242 02.09.2022 3976 23.09.2022
3 KULIG Krzysztof 1971 M 5244 02.09.2022 3975 23.09.2022
4 ŁUCZKOWSKI Bogdan 1988 M 5237 02.09.2022 2359 23.09.2022
5 ŁYSZCZARZ Robert 1966 M 5240 02.09.2022 3977 23.09.2022
6 MALINOWSKI Dawid 1995 M 5238 02.09.2022 2633 23.09.2022
7 OPOKA Krzysztof 1993 M 11242 10.11.2022 1990 17.11.2022
8 PIKSA Karol 2006 M 5241 02.09.2022 3974 23.09.2022
9 SYWAŁA Dawid 2000 M 5239 02.09.2022 1995 23.09.2022
10 TOKARCZYK Krzysztof 1980 M 5245 02.09.2022 3973 23.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2022-09-25 10:00 UKS Uran Łukowica - KSTS Forhend Muszyna 9:5🏓 ⇑
2 5NS 1/2 2022-10-14 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - UKS Uran Łukowica 7:7🏓 ⇔
3 5NS 1/4 2022-10-30 10:00 UKS Uran Łukowica - MKS Radość Gorlice III 11:3🏓 ⇑
4 5NS 1/5 2022-11-11 17:00 LKS Orzeł Wojnarowa - UKS Uran Łukowica 8:6🏓 ⇓
5 5NS 1/6 2022-11-27 10:00 UKS Uran Łukowica - KS Spektrum-Karpol Słopnice III 12:2🏓 ⇑
6 5NS 1/7 2022-12-03 16:00 KS Szczawa - UKS Uran Łukowica 11:3🏓 ⇓
7 5NS 1/8 2022-12-11 10:00 UKS Uran Łukowica - LUKS Solsum Lipie II 12:2🏓 ⇑
8 5NS 1/9 2023-01-08 14:00 UKS Płomień Limanowa III - UKS Uran Łukowica 8:6🏓 ⇓
9 5NS 1/10 2023-01-13 19:30 UKS Uran Łukowica - UKS Sęp Wilczyska 3:11🏓 ⇓
10 5NS 1/11 2023-01-28 17:00 PTG Sokół Grybów - UKS Uran Łukowica 10:4🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GA
2
3
KK
4
ŁB
5
ŁR
6
MD
7
OK
8
PK
9
SD
10
TK
1 (D) KSTS Forhend Muszyna 0,0 0,5 0,0 2,0       2,5 3,5 0,5 9
2 (W) UKS Arka Start Nowy Sącz II   0,0   1,5   0,0   2,0 3,5   7
3 (D) MKS Radość Gorlice III 0,0     0,5 1,0 2,5   3,5 3,5   11
4 (W) LKS Orzeł Wojnarowa   0,0       0,5   2,0 3,5   6
5 (D) KS Spektrum-Karpol Słopnice III     1,0 1,5 0,0 3,5   2,5 3,5   12
6 (W) KS Szczawa     0,0     0,5 0,0   2,5   3
7 (D) LUKS Solsum Lipie II 0,0 1,5 1,0 2,5       3,5 3,5   12
8 (W) UKS Płomień Limanowa III       0,0   0,0   3,0 3,0   6
9 (D) UKS Sęp Wilczyska 0,0   0,0       0,0 0,5 2,5   3
10 (W) PTG Sokół Grybów 1,0 0,0       0,0     3,0   4
Razem 1,0 2,0 2,0 8,0 1,0 7,0 0,0 19,5 32,0 0,5 73
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GANCARCZYK Anna 1984 K 5243 02.09.2022 3978
2 JURKOWSKI Łukasz 2002 M 5242 02.09.2022 3976
3 KULIG Krzysztof 1971 M 5244 02.09.2022 3975
4 ŁUCZKOWSKI Bogdan 1988 M 5237 02.09.2022 2359
5 ŁYSZCZARZ Robert 1966 M 5240 02.09.2022 3977
6 MALINOWSKI Dawid 1995 M 5238 02.09.2022 2633
7 OPOKA Krzysztof 1993 M 11242 10.11.2022 1990
8 PIKSA Karol 2006 M 5241 02.09.2022 3974
9 SYWAŁA Dawid 2000 M 5239 02.09.2022 1995
10 TOKARCZYK Krzysztof 1980 M 5245 02.09.2022 3973