UKS Płomień Limanowa III (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (e-mail barbaras1966@wp.pl, tel. 503 531 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DOMITER Julia 2004 K 2323 24.08.2022 1381 18.09.2022
2 DYGAS Dawid 2009 M 2324 24.08.2022 2532 18.09.2022
3 DYGAS Roman 1980 M 2301 24.08.2022 3237 18.09.2022
4 GOLONKA Filip 2006 M 2330 24.08.2022 1372 18.09.2022
5 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 2303 24.08.2022 1407 18.09.2022
6 KOTLARZ Daniel 2011 M 2338 24.08.2022 3716 18.09.2022
7 STANISZ Wojciech 1969 M 2308 24.08.2022 958 18.09.2022
8 SYKTUS Jan 2007 M 2346 24.08.2022 3088 18.09.2022
9 SYKTUS Maciej 2011 M 2347 24.08.2022 3331 18.09.2022
10 UBIK Jarosław 2008 M 2349 24.08.2022 3089 18.09.2022
11 WIKTOREK Marcin 2012 M 2350 24.08.2022 3715 18.09.2022
12 WOŹNIAK Krystian 2007 M 2351 24.08.2022 3737 18.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2022-09-23 19:00 KS Spektrum-Karpol Słopnice III - UKS Płomień Limanowa III 10:4🏓 ⇓
2 5NS 1/2 2022-10-02 14:00 UKS Płomień Limanowa III - KS Szczawa 4:10🏓 ⇓
3 5NS 1/3 2022-10-16 11:00 LUKS Solsum Lipie II - UKS Płomień Limanowa III 9:5🏓 ⇓
4 5NS 1/5 2022-11-13 14:00 UKS Płomień Limanowa III - UKS Sęp Wilczyska 5:9🏓 ⇓
5 5NS 1/6 2022-11-26 17:00 PTG Sokół Grybów - UKS Płomień Limanowa III 9:5🏓 ⇓
6 5NS 1/8 2022-12-16 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - UKS Płomień Limanowa III 4:10🏓 ⇑
7 5NS 1/7 2022-12-18 12:00 UKS Płomień Limanowa III - KSTS Forhend Muszyna 9:5🏓 ⇑
8 5NS 1/9 2023-01-08 14:00 UKS Płomień Limanowa III - UKS Uran Łukowica 8:6🏓 ⇑
9 5NS 1/10 2023-01-13 18:00 MKS Radość Gorlice III - UKS Płomień Limanowa III 2:12🏓 ⇑
10 5NS 1/11 2023-01-29 14:00 UKS Płomień Limanowa III - LKS Orzeł Wojnarowa 10:4🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DJ
2
DD
3
DR
4
SW
5
SJ
6
SM
7
UJ
8
WM
9
WK
1 (W) KS Spektrum-Karpol Słopnice III   1,5       0,0 2,5 0,0   4
2 (D) KS Szczawa   1,0     2,0 0,0 1,0     4
3 (W) LUKS Solsum Lipie II   1,0 3,0     1,0     0,0 5
4 (D) UKS Sęp Wilczyska   1,0     1,0 1,0 2,0 0,0   5
5 (W) PTG Sokół Grybów         3,0 0,0 2,0 0,0   5
6 (W) UKS Arka Start Nowy Sącz II     2,0   3,0 1,5 3,5 0,0   10
7 (D) KSTS Forhend Muszyna 2,5 3,0 3,5     0,0       9
8 (D) UKS Uran Łukowica     2,5 1,5 1,5   2,5     8
9 (W) MKS Radość Gorlice III   3,0 2,0 3,5 3,5         12
10 (D) LKS Orzeł Wojnarowa   2,0 1,5 3,0     3,5     10
Razem 2,5 12,5 14,5 8,0 14,0 3,5 17,0 0,0 0,0 72
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DOMITER Julia 2004 K 2323 24.08.2022 1381
2 DYGAS Dawid 2009 M 2324 24.08.2022 2532
3 DYGAS Roman 1980 M 2301 24.08.2022 3237
4 STANISZ Wojciech 1969 M 2308 24.08.2022 958
5 SYKTUS Jan 2007 M 2346 24.08.2022 3088
6 SYKTUS Maciej 2011 M 2347 24.08.2022 3331
7 UBIK Jarosław 2008 M 2349 24.08.2022 3089
8 WIKTOREK Marcin 2012 M 2350 24.08.2022 3715
9 WOŹNIAK Krystian 2007 M 2351 24.08.2022 3737