UKS Sęp Wilczyska (M)
Klub: UKS „Sęp” Wilczyska
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Wilczyskach
Wilczyska 29
38-350 Bobowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Rafał Rybowicz (e-mail rybowiczrafal@gmail.com, tel. 507 876 212)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 JASIŃSKI Piotr 1986 M 8996 15.09.2022 337 16.09.2022
2 LEŚNIAK Rafał 1968 M 8995 15.09.2022 3896 16.09.2022
3 LIGĘZA Jakub 2011 M 11819 02.01.2023 4039 03.01.2023
4 PLICHTA Józef 1965 M 8997 15.09.2022 2191 16.09.2022
5 RYBOWICZ Krzysztof 1988 M 12024 27.01.2023 1267 27.01.2023
6 RYBOWICZ Rafał 1991 M 8998 15.09.2022 679 16.09.2022
7 WOŹNIAK Dominik 1989 M 8999 15.09.2022 115 16.09.2022
8 WOŹNIAK Kazimierz 1960 M 9000 15.09.2022 2028 16.09.2022
9 ŻAROWSKA Sonia 2003 K 9001 15.09.2022 2593 16.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2022-09-21 18:00 LKS Orzeł Wojnarowa - UKS Sęp Wilczyska 3:11🏓 ⇑
2 5NS 1/2 2022-10-02 11:00 UKS Sęp Wilczyska - KS Spektrum-Karpol Słopnice III 13:1🏓 ⇑
3 5NS 1/3 2022-10-22 16:00 KS Szczawa - UKS Sęp Wilczyska 5:9🏓 ⇑
4 5NS 1/4 2022-10-30 11:00 UKS Sęp Wilczyska - LUKS Solsum Lipie II 13:1🏓 ⇑
5 5NS 1/5 2022-11-13 14:00 UKS Płomień Limanowa III - UKS Sęp Wilczyska 5:9🏓 ⇑
6 5NS 1/7 2022-12-04 11:00 UKS Sęp Wilczyska - PTG Sokół Grybów 9:5🏓 ⇑
7 5NS 1/8 2022-12-11 10:00 KSTS Forhend Muszyna - UKS Sęp Wilczyska 0:14🏓 ⇑
8 5NS 1/9 2023-01-08 11:00 UKS Sęp Wilczyska - UKS Arka Start Nowy Sącz II 11:3🏓 ⇑
9 5NS 1/10 2023-01-13 19:30 UKS Uran Łukowica - UKS Sęp Wilczyska 3:11🏓 ⇑
10 5NS 1/11 2023-01-29 11:00 UKS Sęp Wilczyska - MKS Radość Gorlice III 10:4🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
JP
2
LR
3
LJ
4
PJ
5
RK
6
RR
7
WD
8
ŻS
1 (W) LKS Orzeł Wojnarowa 3,5     3,0   3,5 0,5 0,5 11
2 (D) KS Spektrum-Karpol Słopnice III 3,5     1,0   3,5 2,0 3,0 13
3 (W) KS Szczawa 1,0 0,0   3,5   2,0 2,5   9
4 (D) LUKS Solsum Lipie II 0,5     3,0   3,5 3,5 2,5 13
5 (W) UKS Płomień Limanowa III 1,5 0,0   3,0   2,5 1,5 0,5 9
6 (D) PTG Sokół Grybów 2,0     2,5   1,5 3,0   9
7 (W) KSTS Forhend Muszyna 3,5     3,5   3,5   3,5 14
8 (D) UKS Arka Start Nowy Sącz II     0,5 3,5   3,5   3,5 11
9 (W) UKS Uran Łukowica   0,0   3,5   2,5 3,0 2,0 11
10 (D) MKS Radość Gorlice III 3,5     3,0 0,0 2,5 1,0   10
Razem 19,0 0,0 0,5 29,5 0,0 28,5 17,0 15,5 110
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 JASIŃSKI Piotr 1986 M 8996 15.09.2022 337
2 LEŚNIAK Rafał 1968 M 8995 15.09.2022 3896
3 LIGĘZA Jakub 2011 M 11819 02.01.2023 4039
4 PLICHTA Józef 1965 M 8997 15.09.2022 2191
5 RYBOWICZ Krzysztof 1988 M 12024 27.01.2023 1267
6 RYBOWICZ Rafał 1991 M 8998 15.09.2022 679
7 WOŹNIAK Dominik 1989 M 8999 15.09.2022 115
8 ŻAROWSKA Sonia 2003 K 9001 15.09.2022 2593