KS Spektrum-Karpol Słopnice III (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 ABRAM Przemysław 2008 M 4124 31.08.2022 3848 03.10.2022
2 BOLSĘGA Henryk 1971 M 4105 31.08.2022 247 19.09.2022
3 BOLSĘGA Paweł 1994 M 4106 31.08.2022 244 03.10.2022
4 BRZAZGOŃ Janusz 1988 M 4107 31.08.2022 3164 19.09.2022
5 FLOREK Barbara 2013 K 4119 31.08.2022 3749 21.09.2022
6 FLOREK Marta 1980 K 4103 31.08.2022 3849 03.10.2022
7 FLOREK Zbigniew 1975 M 4102 31.08.2022 3850 19.09.2022
8 KAIM Adrian 1997 M 4108 31.08.2022 245 03.10.2022
9 KAIM Łukasz 1983 M 4100 31.08.2022 3844 19.09.2022
10 KAIM Mikołaj 2010 M 10106 27.09.2022 4009 10.12.2022
11 KOŁODZIEJ Jakub 1989 M 4101 31.08.2022 3843 19.09.2022
12 KOŁODZIEJ Szymon 1996 M 4109 31.08.2022 258 03.10.2022
13 MADZULA Bartosz 2011 M 4121 31.08.2022 3826 19.09.2022
14 MADZULA Paweł 1976 M 4110 31.08.2022 1034 03.10.2022
15 MATUSIAK Łukasz 1997 M 4111 31.08.2022 246 03.10.2022
16 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 4112 31.08.2022 45 03.10.2022
17 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 4113 31.08.2022 30 03.10.2022
18 OLEKSY Mateusz 1989 M 4104 31.08.2022 3845 19.09.2022
19 PALACZ Grzegorz 1982 M 4114 31.08.2022 243 03.10.2022
20 PIĘTOŃ Robert 1983 M 4115 31.08.2022 259 19.09.2022
21 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 4116 31.08.2022 250 03.10.2022
22 SROKA Tomasz 1981 M 10105 27.09.2022 3990 04.10.2022
23 TABOR Krzysztof 1974 M 4117 31.08.2022 249 19.09.2022
24 URBAŃSKI Adam 1950 M 4118 31.08.2022 251 19.09.2022
25 WIĘCEK Dawid 1989 M 10103 27.09.2022 3992 01.10.2022
26 WIĘCEK Mariusz 1979 M 10104 27.09.2022 3991 01.10.2022
27 WIĘCEK Zuzanna 2013 K 4120 31.08.2022 3750 21.09.2022
28 ZAŁUBSKI Paweł 2009 M 4123 31.08.2022 3847 03.10.2022
29 ZAŁUBSKI Piotr 2009 M 4122 31.08.2022 3846 03.10.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2022-09-23 19:00 KS Spektrum-Karpol Słopnice III - UKS Płomień Limanowa III 10:4🏓 ⇑
2 5NS 1/2 2022-10-02 11:00 UKS Sęp Wilczyska - KS Spektrum-Karpol Słopnice III 13:1🏓 ⇓
3 5NS 1/3 2022-10-14 19:00 KS Spektrum-Karpol Słopnice III - PTG Sokół Grybów 1:13🏓 ⇓
4 5NS 1/4 2022-10-30 10:00 KSTS Forhend Muszyna - KS Spektrum-Karpol Słopnice III 6:8🏓 ⇑
5 5NS 1/5 2022-11-11 19:00 KS Spektrum-Karpol Słopnice III - UKS Arka Start Nowy Sącz II 9:5🏓 ⇑
6 5NS 1/6 2022-11-27 10:00 UKS Uran Łukowica - KS Spektrum-Karpol Słopnice III 12:2🏓 ⇓
7 5NS 1/7 2022-12-02 19:00 KS Spektrum-Karpol Słopnice III - MKS Radość Gorlice III 9:5🏓 ⇑
8 5NS 1/8 2022-12-16 19:00 LKS Orzeł Wojnarowa - KS Spektrum-Karpol Słopnice III 11:3🏓 ⇓
9 5NS 1/10 2023-01-13 19:00 KS Spektrum-Karpol Słopnice III - KS Szczawa 1:13🏓 ⇓
10 5NS 1/11 2023-01-29 11:00 LUKS Solsum Lipie II - KS Spektrum-Karpol Słopnice III 11:3🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BH
2
BJ
3
FZ
4
5
KJ
6
7
OM
8
PR
9
ST
10
TK
11
UA
12
WM
1 (D) UKS Płomień Limanowa III 3,5 1,0     1,0   0,0     1,0 3,5   10
2 (W) UKS Sęp Wilczyska       0,0     0,5 0,5       0,0 1
3 (D) PTG Sokół Grybów   1,0 0,0 0,0     0,0         0,0 1
4 (W) KSTS Forhend Muszyna   2,5   0,0 1,0   1,5 3,0 0,0     0,0 8
5 (D) UKS Arka Start Nowy Sącz II 3,5 1,0         2,0       2,5   9
6 (W) UKS Uran Łukowica   1,0   0,0     0,0   0,0     1,0 2
7 (D) MKS Radość Gorlice III 1,5 1,0   1,0   2,5 1,5   0,0   1,5   9
8 (W) LKS Orzeł Wojnarowa   2,5   0,0         0,0     0,5 3
9 (D) KS Szczawa   0,0   0,0     1,0   0,0     0,0 1
10 (W) LUKS Solsum Lipie II   2,0   1,0     0,0   0,0     0,0 3
Razem 8,5 12,0 0,0 2,0 2,0 2,5 6,5 3,5 0,0 1,0 7,5 1,5 47
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 4105 31.08.2022 247
2 BRZAZGOŃ Janusz 1988 M 4107 31.08.2022 3164
3 FLOREK Zbigniew 1975 M 4102 31.08.2022 3850
4 KAIM Łukasz 1983 M 4100 31.08.2022 3844
5 KOŁODZIEJ Jakub 1989 M 4101 31.08.2022 3843
6 MATUSIAK Łukasz 1997 M 4111 31.08.2022 246
7 OLEKSY Mateusz 1989 M 4104 31.08.2022 3845
8 PIĘTOŃ Robert 1983 M 4115 31.08.2022 259
9 SROKA Tomasz 1981 M 10105 27.09.2022 3990
10 TABOR Krzysztof 1974 M 4117 31.08.2022 249
11 URBAŃSKI Adam 1950 M 4118 31.08.2022 251
12 WIĘCEK Mariusz 1979 M 10104 27.09.2022 3991