Maciej Para
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: KSTS „Forhend” Muszyna
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00
11. LUKS "Solsum" Lipie II - KSTS „Forhend” Muszyna 9:9
4   D CEWKA Piotr Z PARA Maciej 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) ⇓
5   A OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
W SZUBRYT Tomasz
PARA Maciej
3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:4) ⇓
10   C SEKUŁA Grzegorz Z PARA Maciej 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇓
13   B BOMBA Łukasz Z PARA Maciej 3:1 (13:11, 5:11, 11:9, 11:3) ⇓
15   A WOLAK Michał Z PARA Maciej 3:0 (11:6, 13:11, 11:9) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00 ⇨ 2021-11-07 11:00
20. KS „Talar Team” Szczawa II - KSTS „Forhend” Muszyna 11:7
4   D OPYD Dawid Z PARA Maciej 3:2 (4:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:9) ⇓
10   C KALICIŃSKI Mirosław Z PARA Maciej 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) ⇓
13   B DUDZIK Grzegorz Z PARA Maciej 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) ⇓
15   A TALAR Paweł Z PARA Maciej 3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 11:5) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 10:00
28. KSTS „Forhend” Muszyna - PTG „Sokół” Grybów 8:10
4   D PARA Maciej Z URBAN Mariusz 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
9   D PARA Maciej Y GRUCA Marek 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 5:11) ⇓
14   D PARA Maciej X GLIŃSKI Jakub 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:7) ⇑
16   D PARA Maciej W WAZ Józef 3:1 (11:7, 11:9, 6:11, 12:10) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 14:00 ⇨ 2021-12-05 11:00
29. MKS „Radość” Gorlice III - KSTS „Forhend” Muszyna 15:3
4   D MICHALEC Kazimierz Z PARA Maciej 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) ⇓
5   A BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
W PARA Maciej
PORĘBA Adam
3:0 (11:6, 11:5, 12:10) ⇓
10   C NIEPSUJ Mariusz Z PARA Maciej 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇓
13   B APOLA Edward Z PARA Maciej 3:1 (6:11, 11:5, 11:4, 11:6) ⇓
15   A BOŃCZAK Stanisław Z PARA Maciej 3:0 (11:8, 11:9, 11:2) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-11 17:00 ⇨ 2022-02-20 12:00
40. MKS „Radość” Gorlice IV - KSTS „Forhend” Muszyna 7:11
1   A PYZIK Tomasz W PARA Maciej 3:0 (11:2, 11:3, 11:5) ⇓
6   B PYZIK Tomasz
KUKHAR Anton
X PARA Maciej
PORĘBA Adam
2:3 (8:11, 11:9, 11:8, 9:11, 7:11) ⇑
8   B HONKOWICZ Zuzanna W PARA Maciej 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:7) ⇓
12   C KUKHAR Anton W PARA Maciej 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 7:11) ⇑
16   D PYZIK Anna W PARA Maciej 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-20 10:00
52. KSTS „Forhend” Muszyna - LUKS "Solsum" Lipie II 9:9
5   A PARA Maciej
MĘŻYK Damian
W WOLAK Michał
BOMBA Łukasz
1:3 (11:4, 5:11, 9:11, 8:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-02 15:00
58. KSTS „Forhend” Muszyna - MKS „Radość” Gorlice III 2:16
5   A PARA Maciej
PORĘBA Adam
W MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 9:11) ⇓
15   A PARA Maciej Z NIEPSUJ Mariusz 0:3 (1:11, 3:11, 4:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
39 BALDOWSKI Roman 1989
351 BOBER Damian 1987
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
167 BRACH Agnieszka 1995
3229 CEWKA Piotr 2005
58 DUDZIK Grzegorz 1994
3407 GLIŃSKI Jakub 2005
481 GRUCA Marek 1978
3113 HONKOWICZ Zuzanna 2013
337 JASIŃSKI Piotr 1986
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
255 KAIM Szymon 1998
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
3458 KUKHAR Anton 1993
352 LEKKI Paweł 1979
1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
37 NECIO Damian 1988
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
76 OPIELA Bronisław 1947
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
42 PAŁUBNIAK Tomasz 1996
1072 PĘKALA Piotr 1996
259 PIĘTOŃ Robert 1983
43 PRZYBYLSKI Grzegorz 1984
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
3298 PYZIK Anna 2009
75 PYZIK Stanisław 1952
3313 PYZIK Tomasz 1980
1419 RUTANA Przemysław 1998
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
787 SĘK Krzysztof 1996
73 SOCHA Mateusz 1997
1221 SOPATA Jan 1999
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1219 URBAN Mariusz 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
2965 WOLAK Michał 2002
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
34 ZAŁĘSKI Marek 1958