Jacek Bobak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: KTS „Victoria” Spytkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00
1. KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Backhand” Andrychów 4:10
4   D BOBAK Jacek Z NOWAK Łukasz 2:3 (11:8, 7:11, 6:11, 16:14, 4:11) ⇓
5   A BOBAK Jacek
ŚLUSARCZYK Michał
W SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
1:3 (6:11, 13:11, 8:11, 4:11) ⇓
9   D BOBAK Jacek Y SKRZYPIEC Dawid 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 3:11) ⇓
14   D BOBAK Jacek X OCHMAN Michał 3:2 (11:6, 9:11, 11:8, 8:11, 11:6) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 17:00
5. LKS „Orawa” Jabłonka - KTS „Victoria” Spytkowice II 3:11
2   B GOSZTYŁA Jan X BOBAK Jacek 2:3 (11:8, 2:11, 8:11, 12:10, 7:11) ⇑
5   A LITWIAK Tadeusz
PALIDER Igor
W BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
2:3 (12:10, 7:11, 14:16, 11:4, 7:11) ⇑
7   A PALIDER Igor X BOBAK Jacek 1:3 (6:11, 7:11, 11:6, 5:11) ⇑
14   D LITWIAK Tadeusz X BOBAK Jacek 1:3 (9:11, 12:10, 4:11, 7:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00 ⇨ 2020-11-20 18:00
20. KTS „Victoria” Spytkowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 14:0
2   B BOBAK Jacek X PRACHARCZYK Krystian 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) ⇑
8   B BOBAK Jacek W PALARZ Jan 3:0 (11:2, 11:8, 11:5) ⇑
13   B BOBAK Jacek Z WŁODEK Sławomir 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-22 11:00
9. KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
1   A BOBAK Jacek W KOLASA Dawid 3:1 (9:11, 12:10, 11:7, 11:8) ⇑
6   B BOBAK Jacek
KAJFASZ Bogdan
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
2:3 (12:10, 9:11, 11:4, 10:12, 8:11) ⇓
7   A BOBAK Jacek X KOLASA Iwona 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇑
11   A BOBAK Jacek Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-15 18:00 ⇨ 2020-12-11 18:00
28. ULKS „Lachowice” II - KTS „Victoria” Spytkowice II 2:12
2   B BANAŚ Jan X BOBAK Jacek 2:3 (11:9, 13:15, 16:14, 6:11, 5:11) ⇑
7   A KACHEL Jan X BOBAK Jacek 3:2 (11:5, 6:11, 9:11, 11:2, 11:9) ⇓
14   D KRUPKA Sławomir X BOBAK Jacek 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-19 14:00
24. MKS „Skawa” Wadowice III - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2
1   A KRUPA Cezary W BOBAK Jacek 3:0 (11:5, 11:8, 13:11) ⇓
8   B JOŃCZYK Bartłomiej W BOBAK Jacek 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇓
12   C RUPA Robert W BOBAK Jacek 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
135 BANAŚ Jan 1967
1247 BIALIK Patryk 1997
15 BIEL Jakub 1977
938 BIZOŃ Stefan 1968
1413 BODNAR Michał 2003
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1838 BRUZDA Rafał 1974
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
2056 CHOJNA Zbigniew 1967
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
2249 DYMEK Michał 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1249 GNIADEK Paweł 1999
3179 GOSZTYŁA Jan 1974
102 GRAJNY Marta 1997
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
2073 HUBER Tomasz 1989
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2664 JANIK Grzegorz 1977
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
130 KACHEL Jan 1970
1403 KLAG Wiktor 2007
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
1509 KORCZAK Natasza 2006
1510 KOWALCZYK Michał 2007
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
3171 KRUPKA Sławomir 1981
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1197 LELEK Paweł 1973
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
2321 MACHNIK Paweł 2004
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2250 MIKRUT Jakub 2003
1446 MITORAJ Jan 2000
1447 MITORAJ Paweł 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2075 MUCHA Piotr 1970
1096 NALEPA Maciej 1973
2432 NOWAK Łukasz 1989
2491 OCHMAN Michał 1987
59 OPYD Artur 1996
965 ORTMAN Agata 2001
293 PALARZ Jan 1969
3211 PALIDER Igor 1967
1759 PAŁKA Patryk 2002
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
951 PIETRZYK Marcin 1990
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
1214 RADWAN Mikołaj 2001
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1269 TURECKI Kacper 2006
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1329 WCISŁO Konrad 2005
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1283 WÓJCIK Jan 1959
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
1678 ŻYDEK Robert 2007