Jan Podgórski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1959
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 12:00
1. UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:6
2   B WINKLER Grzegorz X PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) ⇓
6   B WINKLER Grzegorz
WINKLER Paweł
X PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇓
7   A CHŁOPEK Błażej X PODGÓRSKI Jan 3:1 (6:11, 12:10, 11:3, 11:4) ⇓
14   D SZCZEPAŃSKI Oliwier X PODGÓRSKI Jan 3:2 (11:9, 7:11, 11:8, 10:12, 11:7) ⇓
18   C WINKLER Hubert X PODGÓRSKI Jan 1:3 (3:11, 7:11, 16:14, 7:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 16:00
57. LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów II 18:0
1   A PODGÓRSKI Jan W MILÓWKA Emilia 3:2 (11:13, 11:7, 11:8, 7:11, 11:8) ⇑
6   B PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
X HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Emilia
3:0 (11:9, 11:4, 11:2) ⇑
7   A PODGÓRSKI Jan X MILÓWKA Julia 3:2 (11:7, 7:11, 11:4, 8:11, 11:4) ⇑
11   A PODGÓRSKI Jan Y ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:3, 11:4, 9:11, 11:6) ⇑
15   A PODGÓRSKI Jan Z HABA Klaudia 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:8) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00
12. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów III 6:12
1   A SZUMILAS Władysław W PODGÓRSKI Jan 0:3 (12:14, 5:11, 6:11) ⇑
6   B CIERNIAK Konrad
SZUMILAS Władysław
X PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
2:3 (11:9, 11:6, 5:11, 5:11, 8:11) ⇑
8   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn W PODGÓRSKI Jan 3:2 (11:8, 12:14, 12:10, 8:11, 11:5) ⇓
12   C MLECZKO Mateusz W PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇓
16   D CIERNIAK Konrad W PODGÓRSKI Jan 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-26 18:30
22. MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7
4   D SIKOŃ Mateusz Z PODGÓRSKI Jan 0:3 (1:11, 9:11, 10:12) ⇑
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
X PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
3:1 (11:8, 2:11, 11:3, 13:11) ⇓
10   C SERAFIN Mateusz Z PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:8, 11:9, 16:14) ⇓
13   B KANOWNIK Kajetan Z PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:2, 11:1, 11:3) ⇓
15   A TOMKOWSKI Dawid Z PODGÓRSKI Jan 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-05 16:00
27. LUKS „Galux” Skrzyszów III - MOSiR Tuchów 18:0
1   A PODGÓRSKI Jan W STEFAN Igor 3:2 (11:4, 9:11, 11:9, 8:11, 11:3) ⇑
5   A PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
W KOCOŁ Piotr
WŁODEK Krystian
3:0 (11:4, 11:4, 11:3) ⇑
7   A PODGÓRSKI Jan X FURMAŃSKI Robert 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:4) ⇑
11   A PODGÓRSKI Jan Y KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) ⇑
15   A PODGÓRSKI Jan Z KOCOŁ Piotr 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-18 19:00
32. UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 2:16
3   C KOBYLARCZYK Kacper Y PODGÓRSKI Jan 0:3 (4:11, 5:11, 2:11) ⇑
5   A KRAKOWSKI Sebastian
KOBYLARCZYK Kacper
W PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
0:3 (6:11, 2:11, 1:11) ⇑
9   D KRAS Nikodem Y PODGÓRSKI Jan 1:3 (11:6, 6:11, 2:11, 8:11) ⇑
11   A KRAKOWSKI Sebastian Y PODGÓRSKI Jan 3:2 (11:4, 10:12, 11:7, 8:11, 17:15) ⇓
17   B NAGEL Nikodem Y PODGÓRSKI Jan 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:8) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-16 11:00 ⇨ 2021-02-17 18:00
42. TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:6
2   B RACHFAŁ Maciej X PODGÓRSKI Jan 3:1 (13:11, 8:11, 11:5, 11:4) ⇓
5   A PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
W PODGÓRSKI Jan
KANIA Jan
3:2 (11:9, 4:11, 11:5, 6:11, 11:4) ⇓
7   A PIĘKOSZ Jakub X PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:7, 11:8, 11:1) ⇓
14   D NOWAK Dawid X PODGÓRSKI Jan 3:1 (17:15, 11:8, 7:11, 11:7) ⇓
18   C PUT Maciej X PODGÓRSKI Jan 3:1 (4:11, 11:8, 11:6, 12:10) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-09 16:00 ⇨ 2021-02-27 16:00
37. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6
1   A PODGÓRSKI Jan W KUCHARCZYK Dominik 3:1 (11:3, 8:11, 11:6, 11:4) ⇑
5   A PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
W RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
3:1 (11:6, 10:12, 11:9, 11:5) ⇑
7   A PODGÓRSKI Jan X KĄCKI Patryk 1:3 (11:4, 8:11, 9:11, 8:11) ⇓
11   A PODGÓRSKI Jan Y KĄCKI Mateusz 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 7:11) ⇓
15   A PODGÓRSKI Jan Z RAJZER Krzysztof 2:3 (8:11, 9:11, 11:8, 11:9, 9:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 16:00 ⇨ 2021-03-01 17:00
17. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Królewski Biecz” 16:2
6   B PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
X DUDEK Adam
SARAD Kamil
3:0 (11:7, 11:4, 11:6) ⇑
12   C PODGÓRSKI Jan W SARAD Kamil 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) ⇑
18   C PODGÓRSKI Jan X HOLECZKO Oskar 3:2 (6:11, 5:11, 11:9, 11:4, 12:10) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-23 16:00 ⇨ 2021-03-06 16:00
47. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:10
4   D PODGÓRSKI Jan Z RUSEK Andrzej 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇓
5   A PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
1:3 (11:9, 10:12, 9:11, 6:11) ⇓
9   D PODGÓRSKI Jan Y CZUPRYNA Andrzej 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:9, 7:11) ⇓
14   D PODGÓRSKI Jan X KRAWIEC Kamil 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇓
16   D PODGÓRSKI Jan W TOBIASZ Andrzej 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-30 16:00 ⇨ 2021-03-13 16:00
51. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno V 14:4
4   D PODGÓRSKI Jan Z DROŻDŻ Jarosław 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:9) ⇑
5   A PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
W WAJDA Kamil
DROŻDŻ Jarosław
3:1 (11:9, 11:6, 8:11, 11:7) ⇑
9   D PODGÓRSKI Jan Y WAJDA Kamil 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 9:11) ⇓
14   D PODGÓRSKI Jan X LIPOWICZ Kacper 1:3 (7:11, 3:11, 11:4, 2:11) ⇓
16   D PODGÓRSKI Jan W JAJE Tomasz 1:3 (11:9, 9:11, 3:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
1851 BARSZCZ Dominik 2004
921 BATKO Paweł 1988
899 BIEL Jakub 1987
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1686 CICH Adrian 2002
2774 CIERNIAK Konrad 2008
550 CIUREJ Radosław 1999
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
567 DAMIAN Janusz 1972
992 DAMIAN Szczepan 1997
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
746 DUBIEL Józef 1972
402 DUDA Tomasz 1981
756 FILIPOWSKI Michał 1995
1719 FIRLIT Alicja 2004
383 FIRLIT Damian 1992
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
287 GAIK Krystian 1997
785 GAJDA Konrad 1990
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
1140 GNIADEK Adrian 2003
2430 HABA Klaudia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1179 HOLECZKO Oskar 1998
1167 HUDYKA Albert 1999
3110 JAJE Tomasz 2007
549 JANIA Mateusz 1997
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
1813 JASNOS Filip 2004
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
736 JAŚKIEWICZ Filip 2003
2215 JELEŃ Michał 2005
983 JUREK Szymon 1996
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
1919 KIJOWSKI Jan 2002
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
2295 KOCOŁ Piotr 1957
1343 KOCZWARA Przemysław 1996
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1925 KOWAL Damian 1999
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
421 KRUCZEK Janusz 1960
2173 KRZYWAK Stanisław 1947
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
1802 KUDŁA Paweł 1985
352 LEKKI Paweł 1979
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
267 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
2391 MADEJ Tomasz 1979
774 MARTA Patrycja 1999
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
766 MIKOSZ Michał 1994
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
2364 MLECZKO Mateusz 2004
645 MORAWIEC Michał 1995
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2894 NIEĆ Tomasz 2008
378 NOSAL Mirosław 1977
758 NOSEK Artur 1996
430 NOWAK Aneta 1994
2353 NOWAK Dawid 2004
1347 NOWAK Mariusz 1980
424 NOWAK Patryk 1997
2205 OLCHAWA Daniel 1998
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
2562 OSTROWSKI Artur 2005
617 PACH Mateusz 1994
1687 PANEK Szymon 2002
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
551 PIÓRO Eryk 1999
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
745 PRZYBYŁO Marek 1955
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1111 RUSEK Andrzej 1967
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
743 SALA Wojciech 1983
3173 SARAD Kamil 2005
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
1387 STROISZ Natasza 2003
740 STYRNA Stanisław 1943
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
3210 SZUMILAS Władysław 1976
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
248 TABOR Janusz 1970
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
1685 TOBIASZ Maciej 2002
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3121 WINKLER Hubert 2009
2949 WŁODEK Krystian 2003
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2213 ŻAK Michał 2005
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002