Zygmunt Szmyd
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1954
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 12:00
1. UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:6
4   D WINKLER Paweł Z SZMYD Zygmunt 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 11:7) ⇓
6   B WINKLER Grzegorz
WINKLER Paweł
X PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇓
10   C MADUZIA Leszek Z SZMYD Zygmunt 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) ⇓
13   B WINKLER Grzegorz Z SZMYD Zygmunt 3:1 (11:4, 11:5, 10:12, 11:5) ⇓
15   A CHŁOPEK Błażej Z SZMYD Zygmunt 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 16:00
57. LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów II 18:0
3   C SZMYD Zygmunt Y ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:6, 11:8, 11:1) ⇑
6   B PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
X HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Emilia
3:0 (11:9, 11:4, 11:2) ⇑
10   C SZMYD Zygmunt Z HABA Klaudia 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) ⇑
12   C SZMYD Zygmunt W ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) ⇑
18   C SZMYD Zygmunt X MILÓWKA Julia 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00
12. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów III 6:12
3   C MLECZKO Mateusz Y SZMYD Zygmunt 0:3 (9:11, 3:11, 10:12) ⇑
6   B CIERNIAK Konrad
SZUMILAS Władysław
X PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
2:3 (11:9, 11:6, 5:11, 5:11, 8:11) ⇑
9   D GAJOWY Mateusz Y SZMYD Zygmunt 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) ⇑
11   A SZUMILAS Władysław Y SZMYD Zygmunt 3:2 (9:11, 4:11, 11:9, 11:7, 12:10) ⇓
17   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn Y SZMYD Zygmunt 1:3 (9:11, 4:11, 12:10, 7:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-26 18:30
22. MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7
2   B KANOWNIK Kajetan X SZMYD Zygmunt 3:2 (11:4, 9:11, 9:11, 11:6, 11:7) ⇓
5   A BACZ Andrzej
SERAFIN Mateusz
W PARA Eligiusz
SZMYD Zygmunt
2:3 (7:11, 11:8, 11:3, 7:11, 6:11) ⇑
7   A BACZ Andrzej X SZMYD Zygmunt 3:1 (4:11, 11:9, 11:6, 11:9) ⇓
14   D SIKOŃ Mateusz X SZMYD Zygmunt 3:2 (13:11, 3:11, 11:7, 10:12, 11:7) ⇓
18   C NIEĆ Tomasz X SZMYD Zygmunt 1:3 (11:13, 11:8, 8:11, 7:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-05 16:00
27. LUKS „Galux” Skrzyszów III - MOSiR Tuchów 18:0
4   D SZMYD Zygmunt Z MARTYKA Igor 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) ⇑
6   B PARA Eligiusz
SZMYD Zygmunt
X STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
3:0 (11:9, 12:10, 13:11) ⇑
9   D SZMYD Zygmunt Y WŁODEK Krystian 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) ⇑
14   D SZMYD Zygmunt X FURMAŃSKI Robert 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) ⇑
16   D SZMYD Zygmunt W STEFAN Igor 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:6) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-18 19:00
32. UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 2:16
4   D KRAS Nikodem Z SZMYD Zygmunt 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) ⇑
6   B KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
X PARA Eligiusz
SZMYD Zygmunt
0:3 (4:11, 11:13, 6:11) ⇑
10   C KOBYLARCZYK Kacper Z SZMYD Zygmunt 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) ⇑
13   B NAGEL Nikodem Z SZMYD Zygmunt 2:3 (11:6, 9:11, 9:11, 11:8, 6:11) ⇑
15   A KRAKOWSKI Sebastian Z SZMYD Zygmunt 0:3 (7:11, 2:11, 6:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-16 11:00 ⇨ 2021-02-17 18:00
42. TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:6
4   D NOWAK Dawid Z SZMYD Zygmunt 3:2 (7:11, 11:9, 11:8, 3:11, 11:7) ⇓
6   B PIĘKOSZ Wacław
RACHFAŁ Maciej
X SZMYD Zygmunt
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
3:0 (11:7, 12:10, 11:6) ⇓
10   C PUT Maciej Z SZMYD Zygmunt 3:0 (11:2, 11:7, 11:9) ⇓
13   B RACHFAŁ Maciej Z SZMYD Zygmunt 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇑
15   A PUT Gabriela Z SZMYD Zygmunt 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-09 16:00 ⇨ 2021-02-27 16:00
37. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6
3   C SZMYD Zygmunt Y KĄCKI Mateusz 2:3 (7:11, 11:8, 11:4, 11:13, 6:11) ⇓
6   B PARA Eligiusz
SZMYD Zygmunt
X KUCHARCZYK Dominik
KĄCKI Patryk
3:0 (11:6, 11:4, 11:6) ⇑
10   C SZMYD Zygmunt Z RAJZER Krzysztof 1:3 (5:11, 4:11, 12:10, 10:12) ⇓
12   C SZMYD Zygmunt W KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:5, 12:10, 11:6) ⇑
18   C SZMYD Zygmunt X KĄCKI Patryk 3:0 (11:4, 11:4, 11:2) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 16:00 ⇨ 2021-03-01 17:00
17. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Królewski Biecz” 16:2
15   A SZMYD Zygmunt Z DUDEK Adam 3:2 (11:6, 11:13, 11:4, 9:11, 11:5) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-23 16:00 ⇨ 2021-03-06 16:00
47. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:10
6   B KOZIOŁ Wiesław
SZMYD Zygmunt
X KRAWIEC Kamil
CZUPRYNA Andrzej
3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:6) ⇑
18   C SZMYD Zygmunt X KRAWIEC Kamil 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-30 16:00 ⇨ 2021-03-13 16:00
51. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno V 14:4
3   C SZMYD Zygmunt Y WAJDA Kamil 3:2 (9:11, 9:11, 11:7, 11:3, 11:6) ⇑
6   B KOZIOŁ Wiesław
SZMYD Zygmunt
X LIPOWICZ Kacper
JAJE Tomasz
3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇑
10   C SZMYD Zygmunt Z DROŻDŻ Jarosław 3:1 (9:11, 11:5, 11:4, 11:4) ⇑
12   C SZMYD Zygmunt W JAJE Tomasz 3:0 (11:2, 11:3, 11:6) ⇑
18   C SZMYD Zygmunt X LIPOWICZ Kacper 1:3 (8:11, 16:14, 4:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2328 BABRAL Stanisław 2005
1661 BACZ Andrzej 1948
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
1851 BARSZCZ Dominik 2004
921 BATKO Paweł 1988
899 BIEL Jakub 1987
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1397 CHRAPUSTA Krystian 2000
1686 CICH Adrian 2002
992 DAMIAN Szczepan 1997
991 DAMIAN Wiktor 2001
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
746 DUBIEL Józef 1972
402 DUDA Tomasz 1981
672 DUDEK Adam 1948
756 FILIPOWSKI Michał 1995
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
2206 GAJDA Rafał 2000
2564 GAJDUR Krystian 2005
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1915 GAJOWY Mateusz 2006
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
1139 GAWLIK Seweryn 1999
1140 GNIADEK Adrian 2003
2430 HABA Klaudia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1167 HUDYKA Albert 1999
3110 JAJE Tomasz 2007
12 JANIK Bartosz 1988
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
736 JAŚKIEWICZ Filip 2003
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
983 JUREK Szymon 1996
2390 KAJFASZ Krystian 2002
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
1919 KIJOWSKI Jan 2002
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
1343 KOCZWARA Przemysław 1996
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2173 KRZYWAK Stanisław 1947
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
1802 KUDŁA Paweł 1985
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
267 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
3125 MADUZIA Leszek 1979
774 MARTA Patrycja 1999
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
2948 MARTYKA Igor 2005
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
2581 MILÓWKA Julia 2008
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
2364 MLECZKO Mateusz 2004
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
378 NOSAL Mirosław 1977
430 NOWAK Aneta 1994
2353 NOWAK Dawid 2004
1347 NOWAK Mariusz 1980
424 NOWAK Patryk 1997
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
59 OPYD Artur 1996
1687 PANEK Szymon 2002
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
372 PIS Marcin 1996
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
2922 PUT Gabriela 2005
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1111 RUSEK Andrzej 1967
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
2181 SIKOŃ Maciej 2007
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
1387 STROISZ Natasza 2003
1378 STYPKA Jakub 2000
740 STYRNA Stanisław 1943
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
1685 TOBIASZ Maciej 2002
1519 TOBIASZ Szymon 2006
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3124 WINKLER Paweł 1978
2949 WŁODEK Krystian 2003
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002