Rafał Majdak
Numer zawodnika: 1666
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: MKS „Centrum” Kraków
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 44710
Numer licencji okres.: 6567
Data wydania: 05.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 14:00 ⇨ 2023-09-27 18:00
13. MKS Centrum Kraków III - LKS Polonia Wilczkowice II 10:4
6   B MAJDAK Rafał
DĄBEK Michał
X PERICHT Robert
BRAK Andrzej
3:0 (11:4, 11:3, 13:11) ⇑
8   B MAJDAK Rafał W PERICHT Robert 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) ⇑
13   B MAJDAK Rafał Z PEREK Robert 3:1 (11:3, 11:13, 11:8, 11:6) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-10-28 14:00 ⇨ 2023-10-11 18:00
39. MKS Centrum Kraków III - LKS Kłos Olkusz II 8:6
2   B MAJDAK Rafał X KOWAL Łukasz 1:3 (11:1, 6:11, 11:13, 10:12) ⇓
5   A MAJDAK Rafał
DĄBEK Michał
W CHOCHÓŁ Paweł
IMIELSKI Marcin
3:0 (11:5, 11:9, 11:7) ⇑
8   B MAJDAK Rafał W CHOCHÓŁ Paweł 3:0 (11:2, 11:8, 11:6) ⇑
13   B MAJDAK Rafał Z IMIELSKI Marcin 3:1 (4:11, 11:7, 11:3, 15:13) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-14 14:00
26. MKS Centrum Kraków III - SSL Wielmożanka Wielmoża II 8:6
3   C MAJDAK Rafał Y GUMULA Marcin 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
6   B SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
X TOKARZ Paweł
BARANEK Mariusz
3:2 (11:7, 11:2, 7:11, 7:11, 11:6) ⇑
10   C MAJDAK Rafał Z SĘK Rafał 0:3 (4:11, 9:11, 15:17) ⇓
12   C MAJDAK Rafał W TOKARZ Paweł 3:1 (8:11, 11:9, 11:9, 14:12) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-05 14:30
46. Podwawelski Kraków IV - MKS Centrum Kraków III 6:8
4   D WOJCIACZYK Antoni Z MAJDAK Rafał 2:3 (4:11, 11:4, 1:11, 11:5, 11:13) ⇑
5   A HARMACIŃSKI Adrian
ARORA Arpit
W MAJDAK Rafał
DĄBEK Michał
1:3 (9:11, 6:11, 11:6, 7:11) ⇑
10   C SOBUCKI Mateusz Z MAJDAK Rafał 1:3 (12:10, 4:11, 15:17, 4:11) ⇑
13   B ARORA Arpit Z MAJDAK Rafał 3:2 (11:2, 3:11, 11:7, 10:12, 11:4) ⇓
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-18 14:00
52. MKS Centrum Kraków III - Podwawelski Kraków V 9:5
4   D MAJDAK Rafał Z ŻABA Andrzej 3:0 (11:8, 11:2, 11:4) ⇑
6   B MAJDAK Rafał
DĄBEK Michał
X CZOSNEK Arkadiusz
SZPROCH Wojciech
3:1 (6:11, 11:9, 13:11, 11:9) ⇑
9   D MAJDAK Rafał Y CZOSNEK Arkadiusz 1:3 (4:11, 7:11, 15:13, 8:11) ⇓
14   D MAJDAK Rafał X ŁATA Przemysław 3:0 (11:6, 11:4, 12:10) ⇑
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00
42. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - MKS Centrum Kraków II 9:5
6   B PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
X PACYNA Dariusz
MAJDAK Rafał
3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 12:10) ⇓
11   A WOJDYŁA Dominik Y MAJDAK Rafał 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇓
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-20 17:30 ⇨ 2023-11-29 17:30
54. MKS Centrum Kraków II - AZS Politechnika Kraków 5:9
4   D MAJDAK Rafał Z PAJORSKI Mateusz 2:3 (9:11, 11:6, 7:11, 11:3, 9:11) ⇓
6   B MAJDAK Rafał
DĄBEK Michał
X PAJORSKI Mateusz
ŚLIWIŃSKI Karol
0:3 (6:11, 7:11, 4:11) ⇓
9   D MAJDAK Rafał Y ŚLIWIŃSKI Karol 2:3 (16:14, 8:11, 13:11, 8:11, 8:11) ⇓
14   D MAJDAK Rafał X PIRÓG Paweł 3:1 (6:11, 11:8, 11:8, 11:8) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-06 17:30
65. MKS Centrum Kraków III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 10:4
2   B MAJDAK Rafał X NOWAK Mateusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇑
5   A SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
W MARCHEWKA Artur
CHOLEWA Kacper
3:1 (14:12, 10:12, 12:10, 11:6) ⇑
8   B MAJDAK Rafał W CHOLEWA Kacper 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) ⇑
13   B MAJDAK Rafał Z MARCHEWKA Artur 1:3 (7:11, 9:11, 11:5, 9:11) ⇓
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-10 18:00
76. KS Jordan Kraków - MKS Centrum Kraków III 6:8
2   B WIROŃSKI Piotr X MAJDAK Rafał 3:2 (5:11, 6:11, 12:10, 11:9, 12:10) ⇓
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W MAJDAK Rafał
CHROMIŃSKA Ewelina
1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:13) ⇑
7   A BOROŃ Sławomir X MAJDAK Rafał 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) ⇑
14   D APOSTOŁ Paweł X MAJDAK Rafał 1:3 (2:11, 7:11, 11:4, 8:11) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-27 14:00 ⇨ 2024-01-24 17:30
105. MKS Centrum Kraków III - Krupiec Rokicie Szczytniki II 2:12
4   D MAJDAK Rafał Z KLIMCZAK Marek 2:3 (9:11, 11:7, 9:11, 11:8, 4:11) ⇓
5   A MAJDAK Rafał
CHROMIŃSKA Ewelina
W KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
0:3 (7:11, 5:11, 9:11) ⇓
9   D MAJDAK Rafał Y NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:9) ⇑
14   D MAJDAK Rafał X KUTYŁA Dawid 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:8) ⇑
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 ⇨ 2024-02-24 10:30
55. UKS Zarabie Myślenice II - MKS Centrum Kraków II 12:2
4   D DŹWIG Andrzej Z MAJDAK Rafał 3:1 (9:11, 11:4, 11:8, 11:7) ⇓
6   B CZYŻYCKI Bogdan
NALEPA Maciej
X RAJTAR Marek
MAJDAK Rafał
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
10   C WALICZEK Wojciech Z MAJDAK Rafał 3:1 (5:11, 11:2, 11:3, 11:6) ⇓
13   B CZYŻYCKI Bogdan Z MAJDAK Rafał 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
3899 ARORA Arpit 1992
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
3457 BARANEK Mariusz 1979
3255 BATKO Paweł 2009
218 BIESAGA Marek 1964
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
1635 BOROŃ Sławomir 1962
3877 BURMER Daniel 1979
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
2902 CHOLEWA Kacper 2008
3814 CZOSNEK Arkadiusz 2002
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1787 DATA Adrian 1998
1391 DĄBROWSKA Joanna 2000
2037 DŁUGOSZ Łukasz 1975
210 DUDZIAK Damian 1995
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1626 FILIPEK Angelika 2007
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
1625 GAJ Milena 2008
3811 GIEROŃ Bartosz 1992
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
125 GRAJNY Piotr 1968
2024 GUMULA Marcin 1975
2842 IMIELSKI Marcin 1975
2031 JURCZYK Marcin 1985
100 KACHEL Mateusz 1996
3115 KADŁUBOWSKI Jan 2007
2001 KALICIAK Dariusz 1974
3175 KARATNIK Zbigniew 1979
3065 KARWASIŃSKI Szymon 2006
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1895 KMITA Kamil 2004
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
2595 KORDAS Konrad 1987
2898 KOWAL Łukasz 1983
2084 KOWAL Mieczysław 1963
3142 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985
2000 KUC Leszek 1970
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
2814 KULIG Oliwier 2007
2599 KUREK Kinga 2001
153 KUTYŁA Dawid 1991
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
3815 ŁATA Przemysław 1996
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2395 MARDOSZ Maciej 2010
3530 MAREK Piotr 1975
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
1704 MICHALIK Patrycja 2005
2262 MLAK Michał 1983
157 MRYC Henryk 1937
2616 MUDYNA Tomasz 1996
890 MYSTEK Rafał 2001
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2615 NATKANIEC Michał 1980
1761 NEUMANN Jacek 1965
3968 NOFENKO Volodymyr 1998
978 NOSEK Robert 1970
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
2855 OLEKSA Kacper 2008
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
2575 PAWELEC Tomasz 2008
3970 PAWLAK Dominik 2007
1833 PEREK Robert 1973
3544 PERICHT Robert 1992
1543 PERZ Izabela 2008
2339 PERZ Szymon 2003
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
877 PIEGZA Adrian 2000
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2178 PIRÓG Paweł 2008
2621 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
659 RAŚ Tomasz 1979
2867 REPTAK Grzegorz 1974
1777 ROJEK Mateusz 1993
2849 SALETNIK Jakub 2008
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
3966 SIEMIENIUK Andrzej 1978
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2951 STACHECKI Kuba 2005
2174 STACHEL Artur 2011
2104 STACHEL Bartłomiej 2009
2341 STACHURA Magdalena 2005
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1384 STASIOWSKA Julia 2002
3478 SYSAK Tomasz 1985
2576 SZOSTAK Michał 2005
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
2869 TOKARZ Paweł 1977
1839 TURECKI Jakub 2011
1196 URBAN Piotr 1976
3593 URBAŃSKI Adrian 1992
1005 WALA Tomasz 1976
224 WALICZEK Wojciech 1988
2878 WĄS Bartłomiej 2004
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
2027 ZAJĄC Kacper 2004
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
3816 ŻABA Andrzej 2000
2858 ŻĄDŁO Damian 1999