Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
11. KS „Start” Nowy Sącz - ULKS „Lachowice” 6:8
6   B LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 14:00
18. ULKS „Lachowice” - LKS „Kłos” Olkusz 7:7
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
3:0 (11:9, 11:2, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 16:00
26. UKS „Płomień” Limanowa II - ULKS „Lachowice” 12:2
5   A MICHALCZYK Jakub
SUŁKOWSKI Karol
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
2:3 (12:14, 11:7, 8:11, 11:9, 10:12) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-16 14:00
31. ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 7:7
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
1:3 (11:5, 5:11, 9:11, 9:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 15:00
41. KS „Gorce” Nowy Targ II - ULKS „Lachowice” 4:10
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 15:00
44. ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 4:10
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
3:1 (8:11, 11:6, 12:10, 11:5) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 11:00
56. „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 11:3
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 14:00 ⇨ 2021-11-06 18:30
5. ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
2:3 (11:9, 11:13, 8:11, 11:8, 6:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-27 15:00
57. ULKS „Lachowice” - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
3:2 (16:18, 12:10, 11:9, 2:11, 11:3) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-16 11:00 ⇨ 2021-12-11 19:00
87. KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 8:6
5   A GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (8:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:3) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-17 19:00
72. LKS „Polonia” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 11:3
6   B LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
1:3 (11:9, 11:13, 6:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 15:00 ⇨ 2022-01-15 16:00
70. ULKS „Lachowice” - TKKF Dobczyce 8:6
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 11:9) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-08 15:00 ⇨ 2022-01-16 11:00
83. ULKS „Lachowice” - MKS „Radość” Gorlice 10:4
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:2 (11:5, 11:8, 9:11, 5:11, 11:7) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-16 19:00
113. ULKS „Lachowice” - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
3:0 (11:3, 11:5, 11:7) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-26 14:00 ⇨ 2022-03-06 15:00
116. ULKS „Lachowice” - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X GADAWSKI Adrian
SKRZYPEK Adrian
1:3 (9:11, 11:6, 11:13, 6:11) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-29 18:00 ⇨ 2022-03-11 20:00
129. TKS „Opoka” Trzebinia - ULKS „Lachowice” 6:8
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (11:6, 9:11, 8:11, 11:5, 11:5) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 16:00
123. UKS „Zarabie” Myślenice - ULKS „Lachowice” 5:9
5   A KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (7:11, 6:11, 10:12) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-03 11:00 ⇨ 2022-04-10 11:00
125. MKS „Radość” Gorlice - ULKS „Lachowice” 5:9
5   A ŁABOWSKI Józef
NOWAK Marcin
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:9) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 14:00
132. ULKS „Lachowice” - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W WIKTOREK Marcin
STANISZ Marcel
3:0 (11:2, 11:4, 11:3) ⇑