Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik |
Nr pojed. w meczu |
Stół |
Drużyna A |
Drużyna X |
Wynik pojedynku |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-02 19:00 11. MKS Halniak Maków Podh. II - Power Rangers Czarny Dunajec 6:8
|
5 |
|
A |
KUTEK Patrycja RYMARCZYK Łukasz
|
W |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz
|
3:0 (11:8, 11:5, 11:8) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 ⇨ 2023-10-09 18:00 18. Power Rangers Czarny Dunajec - ULKS Lachowice II 4:10
|
5 |
|
A |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz
|
W |
KACHEL Mateusz KACHEL Piotr
|
0:3 (6:11, 12:14, 3:11) |
|
14 |
|
D |
BANDYK Katarzyna |
X |
KACHEL Mateusz |
0:3 (5:11, 4:11, 9:11) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 26. KS Turbacz Mszana Dolna - Power Rangers Czarny Dunajec 10:4
|
5 |
|
A |
BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz
|
W |
BANDYK Katarzyna ŚLAGA Jakub
|
3:0 (11:4, 11:7, 11:1) |
|
11 |
|
A |
BOBER Damian |
Y |
BANDYK Katarzyna |
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 ⇨ 2023-10-23 18:00 31. Power Rangers Czarny Dunajec - KS Backhand Andrychów 1:13
|
3 |
|
C |
BANDYK Katarzyna |
Y |
HOLCMAN Zbigniew |
0:3 (8:11, 5:11, 10:12) |
|
6 |
|
B |
BANDYK Katarzyna PSHENOV Viktor
|
X |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew
|
1:3 (5:11, 5:11, 11:9, 7:11) |
|
10 |
|
C |
BANDYK Katarzyna |
Z |
NOWAK Łukasz |
1:3 (5:11, 11:5, 8:11, 7:11) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 41. KS Gorce Nowy Targ III - Power Rangers Czarny Dunajec 9:5
|
4 |
|
D |
KLAG Franciszek |
Z |
BANDYK Katarzyna |
3:0 (11:9, 11:3, 11:5) |
|
5 |
|
A |
KLAG Franciszek ŻÓŁTEK Daniel
|
W |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz
|
3:0 (11:5, 11:4, 12:10) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 18:00 ⇨ 2023-11-13 18:00 44. Power Rangers Czarny Dunajec - UKS Metalka Nowy Targ 7:7
|
4 |
|
D |
BANDYK Katarzyna |
Z |
KOWALKOWSKI Maciej |
0:3 (12:14, 6:11, 8:11) |
|
6 |
|
B |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz
|
X |
WOLSKI Tomasz DŁUGOPOLSKI Antoni
|
0:3 (7:11, 7:11, 3:11) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-30 19:00 56. LKS Orawa Jabłonka - Power Rangers Czarny Dunajec 12:2
|
1 |
|
A |
BROŻEK Jacek |
W |
BANDYK Katarzyna |
3:0 (12:10, 11:4, 11:6) |
|
5 |
|
A |
KLUCZ Wojciech BROŻEK Jacek
|
W |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz
|
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) |
|
8 |
|
B |
KLUCZ Wojciech |
W |
BANDYK Katarzyna |
3:0 (11:4, 11:3, 11:2) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 18:00 ⇨ 2023-12-18 18:00 57. Power Rangers Czarny Dunajec - KS Gorce Nowy Targ IV 5:9
|
3 |
|
C |
BANDYK Katarzyna |
Y |
KLAG Maja |
1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 9:11) |
|
6 |
|
B |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz
|
X |
KOLASA Iwona MROCZKA Alicja
|
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) |
|
10 |
|
C |
BANDYK Katarzyna |
Z |
KUNKA Aleksandra |
1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 6:11) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 18:00 72. UKS Orły Zakopane - Power Rangers Czarny Dunajec 8:6
|
4 |
|
D |
CHRZANOWSKI Piotr |
Z |
BANDYK Katarzyna |
3:1 (11:5, 11:9, 12:14, 11:9) |
|
6 |
|
B |
PAJERSKI Maciej WOJAS Wojciech
|
X |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz
|
3:2 (11:6, 9:11, 11:6, 10:12, 11:8) |
|
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 ⇨ 2024-01-15 18:00 83. Power Rangers Czarny Dunajec - LKS Victoria Nidek III 5:9
|
14 |
|
D |
BANDYK Katarzyna |
X |
HOLCMAN Eryk |
0:3 (1:11, 3:11, 7:11) |
|
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-04 18:00 115. Power Rangers Czarny Dunajec - UKS Orły Zakopane 8:6
|
6 |
|
B |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz
|
X |
PAJERSKI Maciej MOTYKA Janusz
|
1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 5:11) |
|
12 |
|
C |
BANDYK Katarzyna |
W |
MOTYKA Janusz |
2:3 (14:12, 14:12, 10:12, 8:11, 7:11) |
|