Michał Ochman
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: KS „Backhand” Andrychów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00
1. KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Backhand” Andrychów 4:10
2   B KAJFASZ Bogdan X OCHMAN Michał 0:3 (6:11, 6:11, 2:11) ⇑
6   B KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
X OCHMAN Michał
MERTA Rafał
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
7   A ŚLUSARCZYK Michał X OCHMAN Michał 1:3 (8:11, 11:9, 4:11, 7:11) ⇑
14   D BOBAK Jacek X OCHMAN Michał 3:2 (11:6, 9:11, 11:8, 8:11, 11:6) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 18:00
6. KS „Backhand” Andrychów - ULKS „Lachowice” II 10:4
1   A OCHMAN Michał W GRAJNY Piotr 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:4) ⇑
5   A OCHMAN Michał
MERTA Rafał
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
3:0 (12:10, 11:8, 11:6) ⇑
7   A OCHMAN Michał X BANAŚ Jan 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) ⇑
11   A OCHMAN Michał Y KACHEL Jan 3:1 (11:4, 11:7, 14:16, 11:7) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00 ⇨ 2020-11-06 18:00
18. KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Backhand” Andrychów 1:13
2   B CZYSZCZOŃ Robert X OCHMAN Michał 3:0 (11:7, 13:11, 11:8) ⇓
5   A ŻÓŁTEK Daniel
KUROS Antoni
W OCHMAN Michał
MERTA Rafał
0:3 (9:11, 2:11, 6:11) ⇑
7   A KUROS Antoni X OCHMAN Michał 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 5:11) ⇑
14   D KOWALCZYK Bartosz X OCHMAN Michał 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-21 14:00
11. MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Backhand” Andrychów 7:7
3   C JOŃCZYK Bartłomiej Y OCHMAN Michał 0:3 (9:11, 11:13, 6:11) ⇑
5   A PIEKARCZYK Michał
JOŃCZYK Bartłomiej
W OCHMAN Michał
MERTA Rafał
0:3 (10:12, 7:11, 4:11) ⇑
9   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Y OCHMAN Michał 1:3 (14:12, 11:13, 5:11, 8:11) ⇑
11   A KRUPA Cezary Y OCHMAN Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-18 18:00 ⇨ 2020-12-16 18:00
21. KS „Backhand” Andrychów - UKS „Tornado” Waksmund 13:1
3   C OCHMAN Michał Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
5   A OCHMAN Michał
MERTA Rafał
W KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇑
10   C OCHMAN Michał Z KOLASA Dawid 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇑
12   C OCHMAN Michał W KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-15 18:00 ⇨ 2021-02-26 18:00
25. KS „Backhand” Andrychów - LKS „Orawa” Jabłonka 10:4
1   A OCHMAN Michał W KLUCZ Wojciech 3:0 (11:6, 11:5, 12:10) ⇑
5   A OCHMAN Michał
MERTA Rafał
W ŁOWAS Marcin
KLUCZ Wojciech
3:1 (13:11, 11:5, 7:11, 11:9) ⇑
7   A OCHMAN Michał X ŁOWAS Marcin 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 11:13) ⇓
11   A OCHMAN Michał Y LITWIAK Tadeusz 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
1247 BIALIK Patryk 1997
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
2056 CHOJNA Zbigniew 1967
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
2249 DYMEK Michał 1987
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1249 GNIADEK Paweł 1999
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
130 KACHEL Jan 1970
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1403 KLAG Wiktor 2007
3178 KLUCZ Wojciech 1979
980 KOLASA Dawid 1969
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1887 KRUPA Cezary 1992
588 KUBIC Marcin 1996
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2722 KUROS Antoni 2010
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1197 LELEK Paweł 1973
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
770 ŁOWAS Marcin 1992
1581 MAJERCZAK Jan 1972
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
1096 NALEPA Maciej 1973
601 PASIECZNY Jan 1967
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
951 PIETRZYK Marcin 1990
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
2887 ŚLUSARCZYK Michał 1990
1269 TURECKI Kacper 2006
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002