Witold Koliński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 16:00 ⇨ 2020-10-14 18:00
6. MKS „Centrum” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7
3   C PASIECZNY Jan Y KOLIŃSKI Witold 3:0 (12:10, 11:6, 11:1) ⇓
6   B PASIECZNY Jan
STOCHEL Adam
X KOLIŃSKI Witold
BRUZDA Rafał
3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:6) ⇓
9   D RAJTAR Marek Y KOLIŃSKI Witold 3:0 (11:2, 11:2, 11:3) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
518 BUJAK Piotr 1960
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
704 DZIADEK Dominik 1998
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1790 DŹWIG Andrzej 1986
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
713 GARB Aleksandra 2001
2140 GDULA Adam 1977
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
651 GONET Maciej 1975
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
959 KNAPCZYK Józef 1962
979 KOLASA Szymon 2003
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
653 KULIŚ Mateusz 1995
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
1819 KUTEK Edyta 2003
153 KUTYŁA Dawid 1991
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1447 MITORAJ Paweł 2000
769 MOREK Radosław 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
890 MYSTEK Rafał 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
322 NOWACKA Dorota 1966
118 PACYNA Dariusz 1965
601 PASIECZNY Jan 1967
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
2932 PROCHOT Krystian 1998
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
143 RYŚ Bartosz 1994
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
862 SARNA Ryszard 1962
1604 SĘK Rafał 1977
129 SKOWRON Daniel 1995
1313 STALMACH Zbigniew 2000
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
663 TUREK Tomasz 1988
1702 WALCZAK Wojciech 1960
330 WARMUZ Kamil 1989
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
2383 ZYSEK Piotr 1967