Michał Pochopień
Numer zawodnika: 2888
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1986
Przynależność klubowa: KTS „Victoria” Spytkowice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 25365
Numer licencji okres.: 9587
Data wydania: 14.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 18:00
75. KTS Victoria Spytkowice II - KS Gorce Nowy Targ III 3:11
2   B POCHOPIEŃ Michał X ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (2:11, 6:11, 5:11) ⇓
6   B BRYŁA Rafał
POCHOPIEŃ Michał
X KOWALCZYK Bartosz
ŻÓŁTEK Daniel
0:3 (8:11, 4:11, 10:12) ⇓
8   B POCHOPIEŃ Michał W JAROSZ Mikołaj 1:3 (12:10, 4:11, 3:11, 5:11) ⇓
13   B POCHOPIEŃ Michał Z KOWALCZYK Bartosz 0:3 (2:11, 9:11, 4:11) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 18:00 ⇨ 2024-01-17 18:00
62. KTS Victoria Spytkowice II - KS Turbacz Mszana Dolna 4:10
4   D POCHOPIEŃ Michał Z BOBER Damian 2:3 (9:11, 11:9, 10:12, 11:9, 4:11) ⇓
6   B POCHOPIEŃ Michał
LICHAŃSKI Michał
X CAPUTA Henryk
MIŚKOWIEC Jerzy
2:3 (5:11, 11:9, 9:11, 11:4, 9:11) ⇓
9   D POCHOPIEŃ Michał Y MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (9:11, 10:12, 9:11) ⇓
14   D POCHOPIEŃ Michał X CAPUTA Henryk 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 9:11) ⇓
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-15 18:00
117. KTS Victoria Spytkowice II - Power Rangers Czarny Dunajec 8:6
2   B POCHOPIEŃ Michał X PSHENOV Viktor 0:3 (9:11, 11:13, 11:13) ⇓
5   A POCHOPIEŃ Michał
LICHAŃSKI Michał
W PALARZ Jan
WINIARSKI Adam
0:3 (5:11, 11:13, 5:11) ⇓
8   B POCHOPIEŃ Michał W WINIARSKI Adam 0:3 (10:12, 5:11, 12:14) ⇓
13   B POCHOPIEŃ Michał Z PALARZ Jan 3:0 (16:14, 11:4, 11:9) ⇑
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2024-04-26 18:00
128. KTS Victoria Spytkowice II - LKS Victoria Nidek IV 7:7
3   C POCHOPIEŃ Michał Y WRÓBEL Dominik 0:3 (9:11, 1:11, 5:11) ⇓
5   A POCHOPIEŃ Michał
LICHAŃSKI Michał
W WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
10   C POCHOPIEŃ Michał Z BEDNARZ Paweł 2:3 (11:8, 16:14, 8:11, 4:11, 9:11) ⇓
12   C POCHOPIEŃ Michał W ODROBINA Krzysztof 3:1 (9:11, 11:3, 11:5, 12:10) ⇑
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-04-08 19:00 ⇨ 2024-05-07 18:30
127. MKS Halniak Maków Podh. I - KTS Victoria Spytkowice II 5:9
4   D CZUBIN Tomasz Z POCHOPIEŃ Michał 0:3 (8:11, 2:11, 7:11) ⇑
6   B CZUBIN Tomasz
MATYJA Zuzanna
X POCHOPIEŃ Michał
MAMOŃ Mikołaj
1:3 (5:11, 11:2, 7:11, 11:13) ⇑
10   C LENART Dorota Z POCHOPIEŃ Michał 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇑
13   B DZIAŁEK Patrycja Z POCHOPIEŃ Michał 3:2 (9:11, 12:10, 16:14, 8:11, 11:9) ⇓
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2024-05-10 18:00
132. KS Gorce Nowy Targ III - KTS Victoria Spytkowice II 9:5
2   B JAROSZ Mikołaj X POCHOPIEŃ Michał 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:7) ⇓
6   B KOWALCZYK Bartosz
ŻÓŁTEK Daniel
X POCHOPIEŃ Michał
LICHAŃSKI Michał
3:0 (11:8, 11:5, 11:9) ⇓
7   A ŻÓŁTEK Daniel X POCHOPIEŃ Michał 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇓
14   D KOWALCZYK Bartosz X POCHOPIEŃ Michał 3:0 (11:2, 11:6, 11:8) ⇓
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-22 18:00 ⇨ 2024-05-21 18:00
121. KTS Victoria Spytkowice II - UKS Orły Zakopane 10:4
3   C POCHOPIEŃ Michał Y MOTYKA Janusz 1:3 (9:11, 14:16, 11:9, 4:11) ⇓
6   B POCHOPIEŃ Michał
LICHAŃSKI Michał
X MOTYKA Janusz
CHRZANOWSKI Piotr
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇑
10   C POCHOPIEŃ Michał Z CHRZANOWSKI Piotr 0:3 (7:11, 9:11, 3:11) ⇓
12   C POCHOPIEŃ Michał W WOJAS Wojciech 3:1 (11:5, 12:14, 11:9, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
3068 BEDNARZ Paweł 1986
938 BIZOŃ Stefan 1968
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
3155 BODZIONY Piotr 1980
300 CAPUTA Henryk 1959
297 CESACZ Piotr 1974
3703 CHRZANOWSKI Piotr 1987
3562 CZUBIN Tomasz 1987
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
104 DZIAŁEK Patrycja 1993
125 GRAJNY Piotr 1968
3679 JAROSZ Mikołaj 2014
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
2115 KLAG Franciszek 2009
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
2722 KUROS Antoni 2010
2116 LECH Maja 2009
3735 LENART Dorota 1990
127 LENART Kazimierz 1952
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2723 MARDUŁA Michał 2011
4083 MATYJA Zuzanna 2011
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
2904 MOTYKA Janusz 1972
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
3220 NOSIDLAK Szymon 2006
2432 NOWAK Łukasz 1989
3900 ODROBINA Krzysztof 1972
293 PALARZ Jan 1969
3067 PENKALA Artur 1980
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
354 PITALA Stanisław 1952
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
2610 PSHENOV Viktor 1986
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
1241 SZELEST Jacek 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2942 TYMAŃSKI Radosław 2007
2618 WINIARSKI Adam 1966
2777 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010
2905 WOJAS Wojciech 1975
3059 WRÓBEL Dominik 1981
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
1678 ŻYDEK Robert 2007