Bogdan Kajfasz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: KTS „Victoria” Spytkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00
1. KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Backhand” Andrychów 4:10
2   B KAJFASZ Bogdan X OCHMAN Michał 0:3 (6:11, 6:11, 2:11) ⇓
6   B KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
X OCHMAN Michał
MERTA Rafał
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇓
8   B KAJFASZ Bogdan W MERTA Rafał 1:3 (8:11, 10:12, 11:9, 5:11) ⇓
13   B KAJFASZ Bogdan Z NOWAK Łukasz 3:0 (12:10, 13:11, 11:7) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00 ⇨ 2020-11-20 18:00
20. KTS „Victoria” Spytkowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 14:0
1   A KAJFASZ Bogdan W PALARZ Jan 3:0 (12:10, 11:6, 12:10) ⇑
6   B BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
X PALARZ Jan
PRACHARCZYK Krystian
3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇑
7   A KAJFASZ Bogdan X PRACHARCZYK Krystian 3:0 (11:5, 12:10, 11:6) ⇑
11   A KAJFASZ Bogdan Y WINIARSKI Adam 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-22 11:00
9. KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
4   D KAJFASZ Bogdan Z KAMIŃSKA Martyna 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) ⇑
6   B BOBAK Jacek
KAJFASZ Bogdan
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
2:3 (12:10, 9:11, 11:4, 10:12, 8:11) ⇓
9   D KAJFASZ Bogdan Y KUNKA Aleksandra 3:1 (11:8, 11:9, 11:13, 11:8) ⇑
14   D KAJFASZ Bogdan X KOLASA Iwona 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-27 18:00 ⇨ 2020-11-26 19:00
13. KS „Gorce” Nowy Targ V - KTS „Victoria” Spytkowice II 0:14
3   C KOWALCZYK Bartosz Y KAJFASZ Bogdan 1:3 (6:11, 11:9, 3:11, 4:11) ⇑
5   A KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
0:3 (6:11, 5:11, 10:12) ⇑
9   D ŻÓŁTEK Daniel Y KAJFASZ Bogdan 0:3 (8:11, 1:11, 2:11) ⇑
11   A CZYSZCZOŃ Robert Y KAJFASZ Bogdan 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-15 18:00 ⇨ 2020-12-11 18:00
28. ULKS „Lachowice” II - KTS „Victoria” Spytkowice II 2:12
4   D KRUPKA Sławomir Z KAJFASZ Bogdan 0:3 (7:11, 10:12, 4:11) ⇑
5   A KACHEL Piotr
KRUPKA Sławomir
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
0:3 (5:11, 5:11, 2:11) ⇑
10   C KACHEL Piotr Z KAJFASZ Bogdan 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇑
13   B BANAŚ Jan Z KAJFASZ Bogdan 2:3 (12:10, 7:11, 6:11, 12:10, 12:14) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-19 14:00
24. MKS „Skawa” Wadowice III - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2
3   C RUPA Robert Y KAJFASZ Bogdan 3:1 (11:2, 11:9, 9:11, 11:7) ⇓
5   A JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇓
9   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Y KAJFASZ Bogdan 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) ⇓
11   A KRUPA Cezary Y KAJFASZ Bogdan 3:1 (8:11, 11:6, 11:4, 11:3) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
15 BIEL Jakub 1977
938 BIZOŃ Stefan 1968
1413 BODNAR Michał 2003
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
2056 CHOJNA Zbigniew 1967
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
2249 DYMEK Michał 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1249 GNIADEK Paweł 1999
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2664 JANIK Grzegorz 1977
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
2117 KACHEL Piotr 1965
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1403 KLAG Wiktor 2007
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
1275 KOPACKI Paweł 2004
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
3171 KRUPKA Sławomir 1981
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1197 LELEK Paweł 1973
2379 LEŚNY Paweł 1967
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
2321 MACHNIK Paweł 2004
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
1502 MENSFELD Natalia 2004
3156 MERTA Rafał 1997
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
1446 MITORAJ Jan 2000
1447 MITORAJ Paweł 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
1096 NALEPA Maciej 1973
2074 NOSAL Piotr 1989
2432 NOWAK Łukasz 1989
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
965 ORTMAN Agata 2001
2708 PACIA Bartłomiej 1976
293 PALARZ Jan 1969
1759 PAŁKA Patryk 2002
601 PASIECZNY Jan 1967
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
1214 RADWAN Mikołaj 2001
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2829 SZURLEJ Kacper 2007
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
856 ŚWIRK Robert 1969
2064 WALICZEK Łukasz 1998
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
2618 WINIARSKI Adam 1966
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
1283 WÓJCIK Jan 1959
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
1678 ŻYDEK Robert 2007