Mikołaj Pilch
Numer zawodnika: 2551
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2011
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 49492
Numer licencji okres.: 5315
Data wydania: 31.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 18:00
5. KS Bronowianka Kraków III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 14:0
2   B PILCH Mikołaj X KOCHANOWSKI Tomasz 3:2 (5:11, 5:11, 11:7, 11:6, 11:8) ⇑
5   A PILCH Mikołaj
PROTSENKO Tymofii
W NOWAK Mateusz
KOCHANOWSKI Mateusz
3:2 (5:11, 11:4, 11:2, 10:12, 11:5) ⇑
8   B PILCH Mikołaj W CHOLEWA Kacper 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) ⇑
13   B PILCH Mikołaj Z KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:1, 11:6, 11:3) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 18:00
10. KS Jordan Kraków - KS Bronowianka Kraków III 5:9
4   D URBAN Piotr Z PILCH Mikołaj 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W PILCH Mikołaj
PROTSENKO Tymofii
3:2 (11:6, 10:12, 5:11, 11:6, 11:7) ⇓
10   C WIROŃSKI Piotr Z PILCH Mikołaj 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) ⇑
13   B BOROŃ Sławomir Z PILCH Mikołaj 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-11 18:00
18. KS Bronowianka Kraków III - KS Rockets Wiśniowa 5:9
2   B PILCH Mikołaj X TABOR Paweł 3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 11:8) ⇑
5   A PILCH Mikołaj
JANAS Bartosz
W KUCHNIA Andrzej
TABOR Paweł
1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 9:11) ⇓
8   B PILCH Mikołaj W TABOR Krzysztof 2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 7:11, 6:11) ⇓
13   B PILCH Mikołaj Z KUCHNIA Andrzej 3:2 (11:3, 9:11, 9:11, 11:8, 11:9) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-14 18:00
25. Dorbud Gryf Gdów II - KS Bronowianka Kraków III 4:10
1   A WOŹNIAK Marcel W PILCH Mikołaj 0:3 (2:11, 4:11, 3:11) ⇑
6   B WCISŁO Konrad
PAWELEC Tomasz
X KONSTANTYN Kaja
PILCH Mikołaj
3:2 (11:8, 11:5, 9:11, 4:11, 11:6) ⇓
8   B PAWELEC Tomasz W PILCH Mikołaj 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) ⇑
12   C TURECKI Jarosław W PILCH Mikołaj 1:3 (11:8, 9:11, 2:11, 6:11) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-25 19:00
31. KS Bronowianka Kraków III - MKS Centrum Kraków III 10:4
1   A PILCH Mikołaj W BARCHANOWICZ Jan 3:1 (7:11, 11:1, 11:8, 11:6) ⇑
7   A PILCH Mikołaj X SZEWCZYK Hubert 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 11:8) ⇑
11   A PILCH Mikołaj Y BARAN Mateusz 3:0 (11:3, 12:10, 11:8) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-10-28 16:00 ⇨ 2023-10-26 19:00
40. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Bronowianka Kraków III 7:7
1   A JAKUBCZYK Weronika W PILCH Mikołaj 1:3 (4:11, 7:11, 12:10, 9:11) ⇑
5   A KOLIŃSKI Witold
JAKUBCZYK Weronika
W KONSTANTYN Kaja
PILCH Mikołaj
3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 12:10, 11:8) ⇓
8   B KOLIŃSKI Witold W PILCH Mikołaj 0:3 (12:14, 8:11, 7:11) ⇑
12   C PRZEPOLSKI Andrzej W PILCH Mikołaj 2:3 (9:11, 6:11, 11:9, 11:9, 8:11) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-08 18:45
44. KS Bronowianka Kraków III - PKS Porta Kraków 8:6
3   C PILCH Mikołaj Y KALICIAK Dariusz 3:0 (11:9, 11:3, 11:8) ⇑
6   B PILCH Mikołaj
HADRYŚ Matylda
X DZIAŁEK Mateusz
KALICIAK Dariusz
3:1 (7:11, 11:5, 11:4, 11:6) ⇑
10   C PILCH Mikołaj Z TKACZYK Marcin 3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:7) ⇑
12   C PILCH Mikołaj W DZIAŁEK Mateusz 2:3 (11:7, 2:11, 11:4, 7:11, 9:11) ⇓
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-29 19:00
57. KS Bronowianka Kraków III - TKKF Top Spin Kraków 9:5
1   A PILCH Mikołaj W WALA Tomasz 3:2 (11:4, 11:4, 7:11, 9:11, 11:6) ⇑
7   A PILCH Mikołaj X KARATNIK Zbigniew 1:3 (7:11, 5:11, 11:9, 6:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 18:00
45. MKS Skawa Wadowice - KS Bronowianka Kraków II 11:3
1   A RACZEK Marcin W PILCH Mikołaj 3:0 (11:9, 11:5, 13:11) ⇓
5   A MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
W TWARÓG Mariusz
PILCH Mikołaj
3:0 (11:9, 13:11, 11:8) ⇓
8   B PIEKARCZYK Zuzanna W PILCH Mikołaj 3:0 (11:7, 14:12, 11:5) ⇓
12   C MLECZKO Bartłomiej W PILCH Mikołaj 3:0 (11:4, 11:8, 13:11) ⇓
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-20 18:00 ⇨ 2024-01-17 19:00
84. KS Bronowianka Kraków III - LKS Kłos Olkusz II 0:14 walkower
1   A PILCH Mikołaj W CHOCHÓŁ Paweł 3:1 (7:11, 11:4, 11:8, 15:13) -
5   A GAJ Milena
PILCH Mikołaj
W CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
2:3 (11:8, 9:11, 9:11, 11:5, 9:11) -
7   A PILCH Mikołaj X NATKANIEC Michał 3:2 (3:11, 6:11, 11:6, 11:5, 11:5) -
11   A PILCH Mikołaj Y WALOTEK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:4, 13:11) -
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-24 19:00
97. KS Bronowianka Kraków III - Podwawelski Kraków V 9:5
1   A PILCH Mikołaj W ŁATA Przemysław 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) ⇑
5   A PILCH Mikołaj
PROTSENKO Tymofii
W ELARGAWY Omar
ŁATA Przemysław
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
7   A PILCH Mikołaj X ELARGAWY Omar 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) ⇑
11   A PILCH Mikołaj Y SZPROCH Wojciech 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:7) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-31 18:30
100. LKS Wisła Rząska - KS Bronowianka Kraków III 3:11
3   C BUŁA Dominik Y PILCH Mikołaj 1:3 (11:4, 6:11, 7:11, 8:11) ⇑
5   A KORCZEK Łukasz
ENGLOT Bartłomiej
W PILCH Mikołaj
PROTSENKO Tymofii
2:3 (11:9, 10:12, 12:10, 10:12, 5:11) ⇑
9   D ENGLOT Bartłomiej Y PILCH Mikołaj 2:3 (6:11, 11:5, 11:8, 1:11, 7:11) ⇑
11   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y PILCH Mikołaj 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-02 13:00 ⇨ 2024-02-28 17:30
107. MKS Centrum Kraków III - KS Bronowianka Kraków III 2:12
3   C SZEWCZYK Maria Y PILCH Mikołaj 0:3 (2:11, 0:11, 2:11) ⇑
5   A DĄBEK Michał
CHROMIŃSKA Ewelina
W PILCH Mikołaj
BARTOSZKO Nicol
0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇑
9   D BARAN Mateusz Y PILCH Mikołaj 1:3 (3:11, 8:11, 11:8, 8:11) ⇑
11   A DĄBEK Michał Y PILCH Mikołaj 0:3 (4:11, 7:11, 11:13) ⇑
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-03-20 18:00
110. KS Rockets Wiśniowa - KS Bronowianka Kraków III 2:12
3   C TABOR Krzysztof Y PILCH Mikołaj 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:4) ⇓
5   A TABOR Krzysztof
TABOR Paweł
W PILCH Mikołaj
PROTSENKO Tymofii
0:3 (4:11, 11:13, 3:11) ⇑
9   D KUCHNIA Andrzej Y PILCH Mikołaj 0:3 (3:11, 8:11, 3:11) ⇑
11   A TABOR Paweł Y PILCH Mikołaj 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇑
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-03-22 18:00
112. PKS Porta Kraków - KS Bronowianka Kraków III 5:9
3   C PORĘBSKI Marcin Y PILCH Mikołaj 1:3 (6:11, 13:11, 10:12, 4:11) ⇑
6   B DZIAŁEK Mateusz
NOWICKI Marek
X PILCH Mikołaj
PROTSENKO Tymofii
2:3 (10:12, 15:17, 11:5, 11:6, 3:11) ⇑
9   D MAŚLONG Mirosław Y PILCH Mikołaj 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) ⇑
11   A NOWICKI Marek Y PILCH Mikołaj 2:3 (11:3, 7:11, 11:6, 5:11, 6:11) ⇑
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2024-04-10 19:00
116. KS Bronowianka Kraków III - Krupiec Rokicie Szczytniki II 9:5
1   A PILCH Mikołaj W KOLIŃSKI Witold 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
6   B GAJ Milena
PILCH Mikołaj
X KOLIŃSKI Witold
PRZEPOLSKI Andrzej
3:1 (14:12, 9:11, 11:6, 11:5) ⇑
7   A PILCH Mikołaj X KUTYŁA Dawid 2:3 (11:8, 4:11, 11:6, 7:11, 10:12) ⇓
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 21. | 2024-05-01 18:00
123. KS Bronowianka Kraków III - SSL Wielmożanka Wielmoża II 12:2
1   A PILCH Mikołaj W SĘK Rafał 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) ⇓
6   B PILCH Mikołaj
BARTOSZKO Natalia
X TOKARZ Paweł
BARANEK Mariusz
3:1 (6:11, 11:4, 11:4, 11:9) ⇑
7   A PILCH Mikołaj X TOKARZ Paweł 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) ⇑
11   A PILCH Mikołaj Y WOŹNIAK Daniel 3:0 (11:8, 11:4, 11:3) ⇑
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 22. | 2024-05-15 18:30
126. KS Bronowianka Kraków III - LKS Wisła Rząska 10:4
1   A PILCH Mikołaj W ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇑
6   B PILCH Mikołaj
BARTOSZKO Natalia
X ROMANOWSKI Cezary
BUŁA Dominik
3:0 (14:12, 11:6, 11:6) ⇑
B | 5K-5NT | Runda 1. - Kolejka 1. | 2024-05-18 11:00
3. KS Bronowianka Kraków III - ULKS Lachowice II 11:3
1   A PILCH Mikołaj W GRAJNY Piotr 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:6) ⇑
6   B PILCH Mikołaj
BARTOSZKO Natalia
X KACHEL Mateusz
GRAJNY Piotr
2:3 (6:11, 4:11, 11:3, 11:6, 10:12) ⇓
7   A PILCH Mikołaj X BANAŚ Jan 3:0 (11:3, 11:6, 11:1) ⇑
11   A PILCH Mikołaj Y KACHEL Mateusz 3:0 (11:9, 11:1, 11:6) ⇑
B | 5K-5NT | Runda 2. - Kolejka 2. | 2024-05-25 11:00 ⇨ 2024-06-04 19:00
8. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Bronowianka Kraków III 2:12
3   C KUTYŁA Dawid Y PILCH Mikołaj 0:3 (8:11, 3:11, 9:11) ⇑
6   B KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
X PILCH Mikołaj
BARTOSZKO Natalia
0:3 (6:11, 8:11, 10:12) ⇑
9   D KLIMCZAK Marek Y PILCH Mikołaj 3:1 (11:9, 11:7, 6:11, 11:3) ⇓
11   A MARDOSZ Maciej Y PILCH Mikołaj 2:3 (11:13, 6:11, 11:5, 12:10, 10:12) ⇑
B | 5K-5NT | Runda 2. - Kolejka 3. | 2024-06-08 10:00
11. KS Bronowianka Kraków III - Krupiec Rokicie Szczytniki II 11:3
2   B PILCH Mikołaj X MARDOSZ Maciej 3:1 (11:5, 5:11, 11:9, 11:8) ⇑
6   B PILCH Mikołaj
BARTOSZKO Natalia
X JAKUBCZYK Weronika
MARDOSZ Maciej
2:3 (2:11, 4:11, 11:4, 11:7, 10:12) ⇓
8   B PILCH Mikołaj W NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:6, 10:12, 11:9, 11:5) ⇑
13   B PILCH Mikołaj Z WIKTOREK Marcin 3:0 (11:7, 11:5, 14:12) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1482 BALIK Robert 1976
135 BANAŚ Jan 1967
4355 BARAN Mateusz 2006
3875 BARCHANOWICZ Jan 2005
3821 BARTOSZKO Nicol 2012
2931 BOBER Rafał 1997
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
2902 CHOLEWA Kacper 2008
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
2828 DĄBEK Michał 2004
2994 DONIEC Krzysztof 2004
2986 DUDEK Anna 2007
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
1790 DŹWIG Andrzej 1986
3594 ELARGAWY Omar 1992
4241 ENGLOT Bartłomiej 1999
1625 GAJ Milena 2008
3811 GIEROŃ Bartosz 1992
2768 GŁUSZEK Damian 2003
3972 GNIDZIŃSKI Michał 1978
768 GONET Szymon 1999
125 GRAJNY Piotr 1968
2024 GUMULA Marcin 1975
2817 HADRYŚ Matylda 2008
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
975 JEDYNAK Damian 1989
3817 JÓZEFIAK Michał 1997
100 KACHEL Mateusz 1996
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
2001 KALICIAK Dariusz 1974
3175 KARATNIK Zbigniew 1979
2771 KARWASIŃSKI Dominik 2009
3065 KARWASIŃSKI Szymon 2006
176 KLIMCZAK Marek 1965
3467 KOCHANOWSKI Mateusz 2007
3468 KOCHANOWSKI Tomasz 1978
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
3922 KOMOROWSKI Oskar 2012
1874 KONSTANTYN Kaja 2009
1544 KOPACKA Anna 2006
2079 KORCZEK Łukasz 1984
3923 KOTLINOWSKI Jerzy 1982
2898 KOWAL Łukasz 1983
568 KRZYK Bartosz 1991
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
153 KUTYŁA Dawid 1991
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
3815 ŁATA Przemysław 1996
2395 MARDOSZ Maciej 2010
2648 MARDOSZ Zuzanna 2011
3530 MAREK Piotr 1975
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2615 NATKANIEC Michał 1980
2083 NOWAK Artur 1987
2345 NOWAK Mateusz 2007
3469 NOWAK Tomasz 1976
1832 NOWICKI Marek 1975
118 PACYNA Dariusz 1965
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
601 PASIECZNY Jan 1967
2575 PAWELEC Tomasz 2008
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
3588 POPIELAK Maciej 2006
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
629 RACZEK Marcin 1978
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
3706 SŁONINA Adam 2008
2174 STACHEL Artur 2011
2104 STACHEL Bartłomiej 2009
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2533 SZEWCZYK Maria 2008
3884 SZPROCH Wojciech 2002
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
249 TABOR Krzysztof 1974
3902 TABOR Paweł 1973
2496 TKACZYK Marcin 1988
2869 TOKARZ Paweł 1977
1839 TURECKI Jakub 2011
1330 TURECKI Jarosław 1979
3217 URBAN Paweł 1993
1196 URBAN Piotr 1976
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
3295 WALOTEK Krzysztof 1975
3715 WIKTOREK Marcin 2012
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
4468 WOŹNIAK Daniel 1997
3997 WOŹNIAK Marcel 2014
3239 YEUNG Arvin 2009
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003