Paweł Bednarz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1986
Przynależność klubowa: LKS „Victoria” Nidek
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-24 18:00
1. KTS „Victoria” Spytkowice II - LKS „Victoria” Nidek III 5:9
2   B BRYŁA Rafał X BEDNARZ Paweł 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) ⇑
5   A BRYŁA Rafał
POCHOPIEŃ Michał
W PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
0:3 (5:11, 10:12, 7:11) ⇑
7   A PIETRAŃCZYK Jacek X BEDNARZ Paweł 3:2 (12:10, 8:11, 6:11, 11:8, 11:5) ⇓
14   D POCHOPIEŃ Michał X BEDNARZ Paweł 0:3 (3:11, 5:11, 3:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-01 18:00
8. LKS „Victoria” Nidek III - MKS „Skawa” Wadowice III 10:4
3   C BEDNARZ Paweł Y JĘDRZEJOWSKI Ksawery 3:0 (11:3, 11:3, 11:2) ⇑
5   A PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
W KACZMARCZYK Karol
WIŚNIEWSKI Mateusz
3:2 (12:10, 12:10, 6:11, 8:11, 11:5) ⇑
10   C BEDNARZ Paweł Z KUBERA Adrian 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇑
12   C BEDNARZ Paweł W WIŚNIEWSKI Mateusz 1:3 (5:11, 11:9, 2:11, 6:11) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-15 18:00 ⇨ 2021-10-06 18:00
10. ULKS „Lachowice” II - LKS „Victoria” Nidek III 6:8
4   D KRUPKA Sławomir Z BEDNARZ Paweł 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇑
6   B LENART Kazimierz
KRUPKA Sławomir
X PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
2:3 (4:11, 7:11, 11:8, 11:9, 6:11) ⇑
10   C BANAŚ Jan Z BEDNARZ Paweł 3:1 (11:9, 11:6, 6:11, 11:7) ⇓
13   B GRAJNY Piotr Z BEDNARZ Paweł 3:0 (11:8, 11:2, 11:7) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-22 18:00
15. LKS „Victoria” Nidek III - UKS „Orły” Zakopane 5:9
2   B BEDNARZ Paweł X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) ⇓
5   A PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
0:3 (1:11, 3:11, 9:11) ⇓
8   B BEDNARZ Paweł W MAGULSKI Łukasz 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-01 17:00 ⇨ 2021-10-25 18:00
20. „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Victoria” Nidek III 7:7
3   C PRACHARCZYK Krystian Y BEDNARZ Paweł 3:2 (8:11, 11:3, 11:7, 8:11, 11:8) ⇓
5   A BODZIONY Grzegorz
PRACHARCZYK Krystian
W PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
3:0 (11:9, 11:7, 14:12) ⇓
9   D BODZIONY Grzegorz Y BEDNARZ Paweł 3:2 (10:12, 6:11, 11:6, 11:8, 11:7) ⇓
11   A WINIARSKI Adam Y BEDNARZ Paweł 1:3 (4:11, 13:11, 3:11, 5:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-26 18:00 ⇨ 2021-12-10 18:00
24. KS „Gorce” Nowy Targ V - LKS „Victoria” Nidek III 7:7
2   B ŻÓŁTEK Daniel X BEDNARZ Paweł 1:3 (12:10, 12:14, 12:14, 9:11) ⇑
6   B KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
X PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 5:11) ⇑
7   A CZYSZCZOŃ Robert X BEDNARZ Paweł 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) ⇓
14   D KOWALCZYK Bartosz X BEDNARZ Paweł 1:3 (12:10, 9:11, 6:11, 7:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-10 18:00
28. LKS „Victoria” Nidek III - KS „Gorce” Nowy Targ III 4:10
3   C BEDNARZ Paweł Y MARDUŁA Mateusz 1:3 (11:8, 6:11, 12:14, 7:11) ⇓
6   B PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
X KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇓
10   C BEDNARZ Paweł Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇑
12   C BEDNARZ Paweł W KOWALCZYK Michał 0:3 (4:11, 9:11, 5:11) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 8. | 2022-02-11 18:00
59. LKS „Victoria” Nidek III - LKS „Victoria” Nidek II 3:11
3   C BEDNARZ Paweł Y HOLCMAN Zbigniew 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) ⇓
6   B PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
X FILEK Maciej
ŻYDEK Robert
0:3 (7:11, 3:11, 4:11) ⇓
10   C BEDNARZ Paweł Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-03-11 18:00
67. LKS „Victoria” Nidek III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 3:11
3   C BEDNARZ Paweł Y CAPUTA Henryk 3:1 (11:5, 11:13, 11:7, 11:4) ⇑
5   A PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
W CAPUTA Henryk
BOBER Damian
0:3 (4:11, 4:11, 7:11) ⇓
10   C BEDNARZ Paweł Z PITALA Stanisław 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) ⇓
12   C BEDNARZ Paweł W BOBER Damian 0:3 (4:11, 7:11, 2:11) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 9. | 2022-02-25 18:00 ⇨ 2022-03-15 18:00
63. KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Victoria” Nidek III 12:2
4   D MROCZKA Alicja Z BEDNARZ Paweł 3:2 (9:11, 9:11, 14:12, 11:9, 11:8) ⇓
5   A KORCZAK Natasza
KUWIK Paweł
W PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
3:1 (11:6, 11:7, 6:11, 11:6) ⇓
10   C PIETRUSZYŃSKA Natasza Z BEDNARZ Paweł 3:1 (11:8, 6:11, 11:9, 11:6) ⇓
13   B KORCZAK Natasza Z BEDNARZ Paweł 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 6:11) ⇑
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-03-18 18:00
71. KTS „Victoria” Spytkowice III - LKS „Victoria” Nidek III 14:0
2   B BOBAK Jacek X BEDNARZ Paweł 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇓
6   B KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
X PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
3:0 (11:8, 11:2, 11:2) ⇓
7   A MUCHA Daniel X BEDNARZ Paweł 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) ⇓
14   D KAJFASZ Bogdan X BEDNARZ Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-25 18:00
74. UKS „Orły” Zakopane - LKS „Victoria” Nidek III 6:8
3   C MOTYKA Janusz Y BEDNARZ Paweł 3:2 (11:8, 11:8, 11:13, 8:11, 11:9) ⇓
6   B MOTYKA Janusz
CHRZANOWSKI Piotr
X PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
3:1 (11:8, 11:7, 4:11, 11:8) ⇓
9   D CHRZANOWSKI Piotr Y BEDNARZ Paweł 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) ⇑
11   A MAGULSKI Łukasz Y BEDNARZ Paweł 3:0 (11:1, 14:12, 11:6) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-04-01 18:00
77. LKS „Victoria” Nidek III - ULKS „Lachowice” II 4:10
4   D BEDNARZ Paweł Z KACHEL Piotr 2:3 (11:2, 5:11, 11:9, 7:11, 9:11) ⇓
6   B PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 6:11, 10:12) ⇓
9   D BEDNARZ Paweł Y KACHEL Jan 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 6:11) ⇓
14   D BEDNARZ Paweł X GRAJNY Piotr 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-29 18:00
87. LKS „Victoria” Nidek II - LKS „Victoria” Nidek III 12:2
4   D HOLCMAN Zbigniew Z BEDNARZ Paweł 3:0 (11:5, 11:2, 11:1) ⇓
5   A SZEMIK Krzysztof
HOLCMAN Zbigniew
W BEDNARZ Paweł
HOLCMAN Eryk
3:1 (11:7, 11:6, 11:13, 11:6) ⇓
10   C ŻYDEK Robert Z BEDNARZ Paweł 3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 11:6) ⇓
13   B SZEMIK Krzysztof Z BEDNARZ Paweł 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:8, 11:9) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-06 18:00
91. LKS „Victoria” Nidek III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 8:6
4   D BEDNARZ Paweł Z PIETRUSZYŃSKA Natasza 0:3 (10:12, 9:11, 10:12) ⇓
6   B PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
X MROCZKA Alicja
PIETRUSZYŃSKA Natasza
3:1 (6:11, 11:8, 12:10, 11:8) ⇑
9   D BEDNARZ Paweł Y KORCZAK Natasza 3:1 (11:5, 11:8, 6:11, 11:9) ⇑
14   D BEDNARZ Paweł X MROCZKA Alicja 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 6:11) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-05-14 18:00
95. KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Victoria” Nidek III 11:3
3   C CAPUTA Henryk Y BEDNARZ Paweł 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:5) ⇓
6   B PITALA Stanisław
KOWALCZYK Grzegorz
X PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
3:0 (11:6, 11:7, 11:3) ⇓
9   D KOWALCZYK Grzegorz Y BEDNARZ Paweł 3:1 (9:11, 11:9, 17:15, 11:5) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-20 18:00
99. LKS „Victoria” Nidek III - KTS „Victoria” Spytkowice III 1:13
4   D BEDNARZ Paweł Z ŚLUSARCZYK Michał 2:3 (11:13, 8:11, 11:9, 11:9, 7:11) ⇓
6   B PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
X KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
0:3 (10:12, 10:12, 3:11) ⇓
9   D BEDNARZ Paweł Y MUCHA Daniel 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) ⇓
14   D BEDNARZ Paweł X KAJFASZ Bogdan 3:2 (4:11, 11:6, 11:9, 8:11, 11:7) ⇑