Piotr Wolanin
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2001
Przynależność klubowa: LKS „Victoria” Nidek
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 15:00
5. LKS „Victoria” Nidek - KTS „Victoria” Spytkowice 3:11
5   A WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
W MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:0 (11:6, 12:10, 11:9) ⇑
13   B WOLANIN Piotr Z CHOJNA Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-16 18:30
12. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Victoria” Nidek 7:7
3   C WOJDYŁA Dominik Y WOLANIN Piotr 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) ⇑
5   A PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
W WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:4) ⇓
9   D BRUZDA Rafał Y WOLANIN Piotr 1:3 (11:5, 4:11, 9:11, 4:11) ⇑
11   A PIĄSTKA Michał Y WOLANIN Piotr 3:1 (1:11, 11:9, 11:8, 11:7) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-20 18:00
20. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Victoria” Nidek 12:2
1   A ŚWIRK Robert W WOLANIN Piotr 3:1 (11:4, 11:5, 6:11, 11:4) ⇓
8   B BAŁUSZEK Kamil W WOLANIN Piotr 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:9) ⇓
12   C KOPCZYK Adrian W WOLANIN Piotr 3:0 (11:3, 11:5, 12:10) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
329 BOBAK Piotr 1978
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1838 BRUZDA Rafał 1974
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2078 BUŁA Dominik 1981
332 CHOJNA Dawid 1992
2056 CHOJNA Zbigniew 1967
2883 CHORNYI Yehor 2006
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1920 CNOTA Jakub 2002
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
2498 CZUBAK Michał 1987
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1626 FILIPEK Angelika 2007
2416 GAJ Julia 2010
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2140 GDULA Adam 1977
633 GŁĄB Damian 1989
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1231 HANDZEL Weronika 2004
2073 HUBER Tomasz 1989
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
975 JEDYNAK Damian 1989
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1474 KOLASA Iwona 2007
239 KOPCZYK Adrian 1991
1509 KORCZAK Natasza 2006
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
636 KOZIEŁ Michał 1983
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
153 KUTYŁA Dawid 1991
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2136 MATYASIK Mikołaj 2009
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1446 MITORAJ Jan 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
2857 MURZYN Maciej 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2144 OLSZOWSKI Sebastian 1990
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
2696 PICHLA Paweł 1976
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2550 PILCH Aleksander 2008
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2932 PROCHOT Krystian 1998
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
452 PUU Aarne 1948
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
2177 RESZKA Adam 2009
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
2584 RUDZKA Oliwia 2005
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
1241 SZELEST Jacek 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
856 ŚWIRK Robert 1969
670 TALAGA Samuel 1999
1196 URBAN Piotr 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1939 WILK Roman 1961
1414 WODNIAK Kamil 2003
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
875 ZĘBALA Paweł 1998
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
2383 ZYSEK Piotr 1967
2858 ŻĄDŁO Damian 1999
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003
615 ŻEBRO Krzysztof 1986