Eryk Holcman
Numer zawodnika: 3415
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: LKS „Victoria” Nidek
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 59526
Numer licencji okres.: 4248
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00
7. UKS Orły Zakopane - LKS Victoria Nidek III 7:7
4   D PAJERSKI Maciej Z HOLCMAN Eryk 3:2 (11:5, 11:9, 8:11, 5:11, 11:9) ⇓
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
CHRZANOWSKI Piotr
W GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 4:11) ⇑
10   C WOJAS Wojciech Z HOLCMAN Eryk 3:2 (11:5, 6:11, 11:6, 7:11, 11:4) ⇓
13   B CHRZANOWSKI Piotr Z HOLCMAN Eryk 3:2 (11:6, 11:7, 9:11, 9:11, 11:7) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00
8. KS Gorce Nowy Targ IV - LKS Victoria Nidek III 11:3
3   C KLAG Maja Y HOLCMAN Eryk 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
6   B KUNKA Aleksandra
KLAG Maja
X GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
3:0 (11:3, 13:11, 11:4) ⇓
9   D MROCZKA Alicja Y HOLCMAN Eryk 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) ⇓
11   A KOLASA Iwona Y HOLCMAN Eryk 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 19:00
21. LKS Victoria Nidek III - LKS Victoria Nidek IV 8:6
4   D HOLCMAN Eryk Z ŻYDEK Kamil 1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 4:11) ⇓
5   A BIZOŃ Stefan
HOLCMAN Eryk
W WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
1:3 (4:11, 10:12, 14:12, 5:11) ⇓
9   D HOLCMAN Eryk Y WRÓBEL Dominik 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) ⇓
14   D HOLCMAN Eryk X PENKALA Filip 3:0 (11:6, 11:9, 11:2) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00
23. KTS Victoria Spytkowice II - LKS Victoria Nidek III 8:6
4   D BOBAK Piotr Z HOLCMAN Eryk 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) ⇓
6   B BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
X GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
3:1 (8:11, 11:5, 11:9, 12:10) ⇓
10   C BRYŁA Rafał Z HOLCMAN Eryk 3:1 (11:6, 13:15, 14:12, 11:2) ⇓
13   B KAJFASZ Bogdan Z HOLCMAN Eryk 3:1 (11:5, 11:7, 7:11, 11:5) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 19:00
34. LKS Victoria Nidek III - MKS Halniak Maków Podh. II 10:4
2   B HOLCMAN Eryk X ZĘBOL Anna 3:1 (11:6, 10:12, 12:10, 14:12) ⇑
5   A GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
W KUTEK Patrycja
RYMARCZYK Łukasz
3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:9) ⇑
8   B HOLCMAN Eryk W RYMARCZYK Łukasz 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) ⇓
13   B HOLCMAN Eryk Z KOWALCZYK Dawid 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 6:11) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00
38. ULKS Lachowice II - LKS Victoria Nidek III 9:5
1   A KACHEL Mateusz W HOLCMAN Eryk 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) ⇓
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
3:1 (11:9, 11:7, 15:17, 11:3) ⇓
8   B GRAJNY Leszek W HOLCMAN Eryk 2:3 (14:12, 6:11, 11:6, 10:12, 4:11) ⇑
12   C KACHEL Jan W HOLCMAN Eryk 3:0 (11:2, 11:9, 11:5) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 19:00
47. LKS Victoria Nidek III - KS Turbacz Mszana Dolna 3:11
3   C HOLCMAN Eryk Y PITALA Stanisław 0:3 (8:11, 13:15, 12:14) ⇓
6   B GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
X SURMA Mariusz
MIŚKOWIEC Jerzy
1:3 (11:13, 11:9, 5:11, 4:11) ⇓
10   C HOLCMAN Eryk Z KOWALCZYK Grzegorz 0:3 (7:11, 7:11, 13:15) ⇓
12   C HOLCMAN Eryk W BOBER Damian 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-24 18:00
53. KS Backhand Andrychów - LKS Victoria Nidek III 13:1
2   B MERTA Rafał X HOLCMAN Eryk 3:0 (11:1, 11:3, 11:4) ⇓
5   A OCHMAN Michał
HOLCMAN Zbigniew
W GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇓
7   A OCHMAN Michał X HOLCMAN Eryk 3:1 (11:3, 11:8, 10:12, 11:7) ⇓
14   D NOWAK Łukasz X HOLCMAN Eryk 3:2 (3:11, 10:12, 11:2, 11:5, 11:6) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 19:00
60. LKS Victoria Nidek III - KS Gorce Nowy Targ III 10:4
4   D HOLCMAN Eryk Z LEŚNY Paweł 3:2 (6:11, 11:8, 10:12, 12:10, 13:11) ⇑
5   A GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
W ŻÓŁTEK Daniel
ANTOSZEK Kamil
3:0 (15:13, 11:3, 11:4) ⇑
9   D HOLCMAN Eryk Y ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇓
14   D HOLCMAN Eryk X ANTOSZEK Kamil 3:2 (11:7, 11:9, 6:11, 6:11, 19:17) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-21 17:30
68. UKS Metalka Nowy Targ - LKS Victoria Nidek III 8:6
2   B DŁUGOPOLSKI Antoni X HOLCMAN Eryk 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:8) ⇓
6   B WOLSKI Tomasz
DŁUGOPOLSKI Antoni
X GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇓
7   A KOWALKOWSKI Maciej X HOLCMAN Eryk 3:1 (11:6, 6:11, 12:10, 11:8) ⇓
14   D PIETRZAK Maciej X HOLCMAN Eryk 1:3 (4:11, 9:11, 13:11, 9:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 19:00
73. LKS Victoria Nidek III - LKS Orawa Jabłonka 4:10
5   A GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
W PRACHARCZYK Krystian
GIL Witold
0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇓
11   A HOLCMAN Eryk Y PRACHARCZYK Krystian 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 ⇨ 2024-01-15 18:00
83. Power Rangers Czarny Dunajec - LKS Victoria Nidek III 5:9
2   B PALARZ Jan X HOLCMAN Eryk 3:1 (14:12, 11:8, 8:11, 11:6) ⇓
5   A PALARZ Jan
WINIARSKI Adam
W WĘGLARZ Patryk
HOLCMAN Eryk
3:2 (11:1, 7:11, 11:8, 9:11, 11:5) ⇓
7   A PSHENOV Viktor X HOLCMAN Eryk 3:1 (16:14, 8:11, 11:7, 11:6) ⇓
14   D BANDYK Katarzyna X HOLCMAN Eryk 0:3 (1:11, 3:11, 7:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 19:00
86. LKS Victoria Nidek III - MKS Halniak Maków Podh. I 12:2
3   C HOLCMAN Eryk Y DZIAŁEK Patrycja 3:1 (11:5, 6:11, 11:7, 11:3) ⇑
6   B WĘGLARZ Patryk
HOLCMAN Eryk
X DZIAŁEK Patrycja
LENART Dorota
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇑
10   C HOLCMAN Eryk Z LENART Dorota 3:0 (14:12, 11:9, 11:7) ⇑
12   C HOLCMAN Eryk W RYPEL Mikołaj 1:3 (5:11, 12:10, 4:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
3680 ANTOSZEK Kamil 2014
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
3068 BEDNARZ Paweł 1986
938 BIZOŃ Stefan 1968
329 BOBAK Piotr 1978
351 BOBER Damian 1987
3993 BODZIONY Grzegorz 1994
3427 BROŻEK Jacek 1992
2704 BRYŁA Rafał 2006
297 CESACZ Piotr 1974
3703 CHRZANOWSKI Piotr 1987
3562 CZUBIN Tomasz 1987
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
3572 DŁUGOPOLSKI Antoni 2003
104 DZIAŁEK Patrycja 1993
1393 FILEK Maciej 2000
3956 GASIDŁO Tomasz 2004
3179 GOSZTYŁA Jan 1974
3915 GÓRSKI Mateusz 1995
3876 GRAJNY Leszek 1960
125 GRAJNY Piotr 1968
4004 HANDZLIK Wojciech 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2115 KLAG Franciszek 2009
2538 KLAG Maja 2012
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
4037 KNUROWSKI Karol 2007
1474 KOLASA Iwona 2007
1509 KORCZAK Natasza 2006
4329 KOWALCZYK Dawid 1993
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
3808 KSIĄŻEK Maksymilian 2012
2528 KUNKA Aleksandra 2008
3630 KUŚPIK Kacper 2010
1816 KUTEK Patrycja 2000
2992 KUWIK Paweł 1980
3735 LENART Dorota 1990
2379 LEŚNY Paweł 1967
3626 LICHAŃSKI Michał 2006
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
3156 MERTA Rafał 1997
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
2112 MROCZKA Alicja 2008
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
2432 NOWAK Łukasz 1989
2422 NOWORYTA Łucja 2010
2491 OCHMAN Michał 1987
1551 PAJERSKI Maciej 1967
293 PALARZ Jan 1969
4114 PENKALA Filip 2013
2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008
1810 PIETRZAK Maciej 2006
2425 PIOTROWSKA Sylwia 2010
354 PITALA Stanisław 1952
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
2610 PSHENOV Viktor 1986
1795 RUPA Robert 1965
3564 RYMARCZYK Łukasz 1981
589 RYPEL Mikołaj 1999
355 SURMA Mariusz 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2618 WINIARSKI Adam 1966
2905 WOJAS Wojciech 1975
54 WOLSKI Tomasz 1972
3059 WRÓBEL Dominik 1981
3668 ZASADNI Antoni 2004
3611 ZĘBOL Anna 1971
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
3066 ŻYDEK Kamil 1983
1678 ŻYDEK Robert 2007