Piotr Żądło
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00
3. UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki I 10:4
4   D ŻĄDŁO Piotr Z KLIMCZAK Marek 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇓
6   B PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
X FILIPEK Angelika
SZOSTAK Michał
3:2 (11:9, 11:7, 9:11, 9:11, 11:8) ⇑
9   D ŻĄDŁO Piotr Y FILIPEK Angelika 3:2 (11:8, 9:11, 7:11, 11:8, 11:9) ⇑
14   D ŻĄDŁO Piotr X PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 13:30
14. LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10
2   B BALIK Robert X ŻĄDŁO Piotr 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 8:11) ⇑
6   B BALIK Robert
NATKANIEC Michał
X TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
3:0 (11:6, 11:1, 11:5) ⇓
7   A TRZECIAK Jacek X ŻĄDŁO Piotr 1:3 (11:7, 14:16, 10:12, 6:11) ⇑
14   D IMIELSKI Marcin X ŻĄDŁO Piotr 0:3 (2:11, 8:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 11:00
19. UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków IV 10:4
1   A ŻĄDŁO Piotr W KONSTANTYN Kaja 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇑
6   B PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
X KONSTANTYN Kaja
DONIEC Krzysztof
3:0 (11:3, 11:4, 11:8) ⇑
7   A ŻĄDŁO Piotr X DONIEC Krzysztof 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 10:00 ⇨ 2020-11-29 11:00
8. „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12
3   C OCHALIK Konrad Y ŻĄDŁO Piotr 0:3 (1:11, 4:11, 4:11) ⇑
5   A MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
W PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
3:2 (10:12, 4:11, 11:9, 11:5, 12:10) ⇓
9   D RESZKA Adam Y ŻĄDŁO Piotr 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 5:11) ⇑
11   A PIRÓG Paweł Y ŻĄDŁO Piotr 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 5:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-06 11:00
29. UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Wisła” Rząska II 13:1
2   B ŻĄDŁO Piotr X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇑
6   B PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
X REPTAK Grzegorz
KONIECZKOWICZ Dariusz
3:0 (11:7, 11:3, 11:4) ⇑
8   B ŻĄDŁO Piotr W REPTAK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) ⇑
13   B ŻĄDŁO Piotr Z ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 11:00
33. TKKF Dobczyce - UKS „Zarabie” Myślenice III 6:8
14   D ZAKRZYŃSKI Wojciech X ŻĄDŁO Piotr 3:1 (2:11, 15:13, 11:7, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
1482 BALIK Robert 1976
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
518 BUJAK Piotr 1960
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2883 CHORNYI Yehor 2006
2498 CZUBAK Michał 1987
2994 DONIEC Krzysztof 2004
1626 FILIPEK Angelika 2007
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2842 IMIELSKI Marcin 1975
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2537 KOLIŃSKI Paweł 2001
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
1874 KONSTANTYN Kaja 2009
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
568 KRZYK Bartosz 1991
2000 KUC Leszek 1970
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
881 LASAK Robert 1980
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2616 MUDYNA Tomasz 1996
2857 MURZYN Maciej 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
978 NOSEK Robert 1970
1824 NOWAK Jakub 2007
2677 OCHALIK Konrad 2008
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2178 PIRÓG Paweł 2008
627 POJNAR Marcin 1991
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2932 PROCHOT Krystian 1998
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
2867 REPTAK Grzegorz 1974
2177 RESZKA Adam 2009
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
2849 SALETNIK Jakub 2008
561 SITARZ Krzysztof 1985
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2843 SKULSKI Bartosz 1982
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
132 SUSKI Karol 1994
2576 SZOSTAK Michał 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1837 TRZECIAK Jacek 1969
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1886 WOLANIN Piotr 2001
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2858 ŻĄDŁO Damian 1999