Cezary Romanowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1961
Przynależność klubowa: LKS „Wisła” Rząska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 11:00
4. PKS „Porta” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 12:2
2   B PORĘBSKI Marcin X ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇓
5   A MAŚLONG Mirosław
PORĘBSKI Marcin
W PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
3:0 (11:5, 11:9, 11:3) ⇓
7   A KMIEĆ Paweł X ROMANOWSKI Cezary 1:3 (8:11, 11:5, 5:11, 8:11) ⇑
14   D MAŚLONG Mirosław X ROMANOWSKI Cezary 3:1 (10:12, 13:11, 11:4, 11:8) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00 ⇨ 2021-09-27 18:00
9. LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 5:9
1   A ROMANOWSKI Cezary W KLIMCZAK Marek 0:3 (4:11, 7:11, 12:14) ⇓
6   B ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X RUDZKA Oliwia
KOWALIK Damian
3:1 (11:7, 7:11, 12:10, 11:8) ⇑
7   A ROMANOWSKI Cezary X FILIPEK Angelika 3:0 (11:5, 11:3, 11:8) ⇑
11   A ROMANOWSKI Cezary Y KOWALIK Damian 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 12:10) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-04 19:00 ⇨ 2021-10-04 18:00
17. LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska II 12:2
2   B KSIĄŻKIEWICZ Łukasz X ROMANOWSKI Cezary 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
5   A JEDYNAK Damian
KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
W PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
3:2 (3:11, 11:7, 11:7, 10:12, 11:9) ⇓
7   A PERICHT Robert X ROMANOWSKI Cezary 3:2 (13:11, 12:14, 12:10, 12:14, 11:5) ⇓
14   D JEDYNAK Damian X ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:6, 12:10, 12:10) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-10 11:00 ⇨ 2021-10-17 11:00
21. LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Miasto Soli” Wieliczka 9:5
4   D ROMANOWSKI Cezary Z OLEKSA Kacper 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:3) ⇑
5   A PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
W BULIŃSKI Sebastian
SALETNIK Jakub
3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:7) ⇑
9   D ROMANOWSKI Cezary Y PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇑
14   D ROMANOWSKI Cezary X BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:9, 11:3, 11:3) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 11:00
42. LKS „Wisła” Rząska II - CKiS Skawina 9:5
4   D ROMANOWSKI Cezary Z BALTAZA Oliwia 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇑
5   A PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
W BARTNICKI Jakub
TULEJA Natalia
3:1 (15:13, 11:3, 7:11, 14:12) ⇑
9   D ROMANOWSKI Cezary Y SKOWROŃSKA Natalia 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) ⇑
14   D ROMANOWSKI Cezary X TULEJA Natalia 3:0 (11:5, 11:3, 11:9) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00
53. LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz III 1:13
4   D ROMANOWSKI Cezary Z TRZECIAK Jacek 0:3 (8:11, 5:11, 2:11) ⇓
5   A PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
W MOTYKA Rafał
WALOTEK Krzysztof
2:3 (11:7, 2:11, 7:11, 11:6, 11:13) ⇓
9   D ROMANOWSKI Cezary Y MOTYKA Rafał 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:5) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 12:30 ⇨ 2021-12-08 18:00
55. MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska II 13:1
2   B BOBER Rafał X ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) ⇓
5   A PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
W ROMANOWSKI Cezary
REPTAK Grzegorz
3:2 (11:7, 9:11, 11:5, 5:11, 11:7) ⇓
7   A ŁAKOMY Mariusz X ROMANOWSKI Cezary 3:1 (4:11, 11:6, 11:8, 11:9) ⇓
14   D PASIECZNY Jan X ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:1, 11:6, 11:5) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-19 11:00 ⇨ 2021-12-15 18:00
64. LKS „Wisła” Rząska II - „Q Team” Kraków 1:13
3   C ROMANOWSKI Cezary Y WALA Tomasz 1:3 (11:7, 2:11, 8:11, 5:11) ⇓
5   A PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
W WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
2:3 (10:12, 11:8, 4:11, 11:7, 8:11) ⇓
10   C ROMANOWSKI Cezary Z PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇓
12   C ROMANOWSKI Cezary W WOŹNY Dariusz 2:3 (8:11, 11:2, 11:8, 7:11, 7:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-09 14:00
69. SSL „Wielmożanka” Wielmoża I - LKS „Wisła” Rząska II 14:0
3   C FERDEK Marek Y ROMANOWSKI Cezary 3:2 (8:11, 11:7, 6:11, 11:6, 11:8) ⇓
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
3:2 (11:4, 11:5, 10:12, 8:11, 11:5) ⇓
9   D ZĘBALA Paweł Y ROMANOWSKI Cezary 3:2 (5:11, 12:10, 11:6, 9:11, 11:6) ⇓
11   A ZĘBALA Mateusz Y ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-16 11:00 ⇨ 2022-01-10 18:30
75. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 4:10
3   C ROMANOWSKI Cezary Y WIROŃSKI Piotr 3:1 (4:11, 12:10, 11:9, 11:3) ⇑
5   A PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
W WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
3:1 (11:5, 7:11, 11:3, 11:9) ⇑
10   C ROMANOWSKI Cezary Z URBAN Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) ⇓
12   C ROMANOWSKI Cezary W BOROŃ Sławomir 3:1 (3:11, 11:7, 11:4, 11:7) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-13 11:00
195. LKS „Wisła” Rząska II - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 10:4
1   A ROMANOWSKI Cezary W ŻĄDŁO Damian 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:6) ⇑
5   A ROMANOWSKI Cezary
NOWOTNY Jacek
W CHLIPAŁA Grzegorz
KUCHNIA Andrzej
3:1 (11:4, 7:11, 11:7, 11:8) ⇑
7   A ROMANOWSKI Cezary X CHLIPAŁA Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
11   A ROMANOWSKI Cezary Y STALMACH Zbigniew 3:2 (10:12, 11:3, 11:7, 9:11, 11:9) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-27 11:00
198. UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Wisła” Rząska II 6:8
4   D SYSAK Tomasz Z ROMANOWSKI Cezary 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇑
5   A GONET Szymon
MAREK Piotr
W PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
3:1 (5:11, 11:6, 11:6, 11:9) ⇓
10   C ŚWIĘCH Jarosław Z ROMANOWSKI Cezary 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) ⇑
13   B MAREK Piotr Z ROMANOWSKI Cezary 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 3:11) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 12:00
201. LKS „Wisła” Rząska II - MKS „Centrum” Kraków III 9:5
4   D ROMANOWSKI Cezary Z YEUNG Arvin 3:2 (6:11, 11:6, 11:8, 4:11, 11:5) ⇑
5   A PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
W SZEWCZYK Hubert
KROKOS Bartłomiej
3:2 (6:11, 11:9, 10:12, 12:10, 14:12) ⇑
9   D ROMANOWSKI Cezary Y KROKOS Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇑
14   D ROMANOWSKI Cezary X UTYLSKI Kornel 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-20 16:00 ⇨ 2022-03-27 18:00
202. KS „Jordan” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 10:4
4   D URBAN Piotr Z ROMANOWSKI Cezary 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) ⇓
10   C BOROŃ Sławomir Z ROMANOWSKI Cezary 1:3 (3:11, 10:12, 11:8, 6:11) ⇑
13   B WIROŃSKI Piotr Z ROMANOWSKI Cezary 1:3 (11:13, 16:14, 8:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-01 18:00
206. LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków 4:10
4   D ROMANOWSKI Cezary Z KOHUTEK Konrad 2:3 (7:11, 11:3, 5:11, 12:10, 6:11) ⇓
5   A PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
W KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
2:3 (2:11, 11:9, 9:11, 11:7, 8:11) ⇓
9   D ROMANOWSKI Cezary Y MICHALIK Patrycja 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
14   D ROMANOWSKI Cezary X KMIEĆ Paweł 3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:8) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-04-30 15:00
210. KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - LKS „Wisła” Rząska II 5:9
3   C STALMACH Zbigniew Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (2:11, 7:11, 4:11) ⇑
5   A STALMACH Zbigniew
MUTA Michał
W PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
9   D ROKOSZ Bartłomiej Y ROMANOWSKI Cezary 1:3 (6:11, 12:10, 7:11, 7:11) ⇑
11   A ŻĄDŁO Damian Y ROMANOWSKI Cezary 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:8) ⇓
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 21. | 2022-05-15 11:00 ⇨ 2022-05-11 18:00
213. LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Zarabie” Myślenice III 12:2
4   D ROMANOWSKI Cezary Z ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (12:14, 11:8, 11:1, 11:6) ⇑
9   D ROMANOWSKI Cezary Y SYSAK Tomasz 3:0 (11:6, 11:2, 12:10) ⇑
14   D ROMANOWSKI Cezary X MAREK Piotr 3:0 (11:2, 11:5, 11:8) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 22. | 2022-05-21 12:30 ⇨ 2022-05-18 18:15
216. MKS „Centrum” Kraków III - LKS „Wisła” Rząska II 6:8
4   D SZEWCZYK Hubert Z ROMANOWSKI Cezary 3:0 (17:15, 12:10, 11:5) ⇓
5   A UTYLSKA Karolina
DĄBEK Michał
W PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
1:3 (10:12, 11:2, 7:11, 10:12) ⇑
10   C YEUNG Arvin Z ROMANOWSKI Cezary 2:3 (11:4, 5:11, 12:10, 9:11, 9:11) ⇑
13   B DĄBEK Michał Z ROMANOWSKI Cezary 2:3 (9:11, 12:10, 11:8, 8:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
897 BAKAŁA Sebastian 1976
2798 BALTAZA Oliwia 2010
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
938 BIZOŃ Stefan 1968
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
1858 CHLIPAŁA Grzegorz 2005
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
192 CHODACKI Marcin 1976
1920 CNOTA Jakub 2002
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
2498 CZUBAK Michał 1987
79 DAŃDA Krzysztof 1969
2828 DĄBEK Michał 2004
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2271 DIETRICH Aleksander 2004
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
704 DZIADEK Dominik 1998
522 DZIADEK Konrad 1992
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1774 FERDEK Marek 1968
1393 FILEK Maciej 2000
1626 FILIPEK Angelika 2007
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
713 GARB Aleksandra 2001
62 GAWLIK Paweł 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2768 GŁUSZEK Damian 2003
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
579 GRADKOWSKI Paweł 1988
125 GRAJNY Piotr 1968
2842 IMIELSKI Marcin 1975
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
975 JEDYNAK Damian 1989
2030 JURCZYK Marek 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
2001 KALICIAK Dariusz 1974
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1131 KEMPA Robert 1976
545 KĘSEK Damian 1995
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1895 KMITA Kamil 2004
1415 KNAGA Łukasz 2003
697 KOCHMAŃSKI Marek 1983
1830 KOHUTEK Konrad 1976
979 KOLASA Szymon 2003
1275 KOPACKI Paweł 2004
3446 KOWALIK Damian 1986
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
568 KRZYK Bartosz 1991
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
3142 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985
2000 KUC Leszek 1970
621 KUCHARSKI Bartosz 1997
653 KULIŚ Mateusz 1995
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
635 KWEK Aleksander 1970
128 LENART Marek 1992
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1670 ŁEBEK Alicja 1999
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
3530 MAREK Piotr 1975
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
1704 MICHALIK Patrycja 2005
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2507 MIERNIK Jan 2007
1896 MIĘKINA Hubert 2005
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
3129 MOTYKA Rafał 1975
157 MRYC Henryk 1937
890 MYSTEK Rafał 2001
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
2677 OCHALIK Konrad 2008
2855 OLEKSA Kacper 2008
318 OSIKA Aneta 1993
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1007 PALUSZKIEWICZ Krystian 1995
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
1899 PASZEK Hubert 2004
2575 PAWELEC Tomasz 2008
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
3544 PERICHT Robert 1992
695 PETKA Krzysztof 1999
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
2550 PILCH Aleksander 2008
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2178 PIRÓG Paweł 2008
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
784 PORADZISZ Michał 1994
78 PORĄBKA Dariusz 1968
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2932 PROCHOT Krystian 1998
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
2177 RESZKA Adam 2009
1777 ROJEK Mateusz 1993
2859 ROKOSZ Bartłomiej 2006
634 ROSIEK Kamil 1998
241 ROSIEK Michał 1996
2584 RUDZKA Oliwia 2005
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1848 SIEDLECZKA Szymon 2004
561 SITARZ Krzysztof 1985
129 SKOWRON Daniel 1995
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2796 SKOWROŃSKA Natalia 2011
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
46 STACH Paweł 1978
161 STACH Sebastian 1997
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1898 STROJEK Karol 2004
1569 SYRDA Zuzanna 2006
3478 SYSAK Tomasz 1985
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2496 TKACZYK Marcin 1988
911 TRANTER Oskar 1999
1837 TRZECIAK Jacek 1969
2608 TULEJA Natalia 2004
1839 TURECKI Jakub 2011
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1196 URBAN Piotr 1976
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
956 WÓJCIK Albert 1947
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
3239 YEUNG Arvin 2009
1408 ZAJĄC Anna 2002
854 ZAJĄC Grzegorz 1993
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2858 ŻĄDŁO Damian 1999
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003