Jan Gałuszka
Numer zawodnika: 2151
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: LKS „Victoria” Nidek
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 49380
Numer licencji okres.: 4247
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00
7. UKS Orły Zakopane - LKS Victoria Nidek III 7:7
1   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W GAŁUSZKA Jan 2:3 (12:10, 11:9, 7:11, 10:12, 8:11) ⇑
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
CHRZANOWSKI Piotr
W GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 4:11) ⇑
8   B CHRZANOWSKI Piotr W GAŁUSZKA Jan 0:3 (7:11, 7:11, 13:15) ⇑
12   C WOJAS Wojciech W GAŁUSZKA Jan 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00
8. KS Gorce Nowy Targ IV - LKS Victoria Nidek III 11:3
2   B KUNKA Aleksandra X GAŁUSZKA Jan 3:2 (11:8, 7:11, 11:13, 11:8, 11:8) ⇓
6   B KUNKA Aleksandra
KLAG Maja
X GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
3:0 (11:3, 13:11, 11:4) ⇓
7   A KOLASA Iwona X GAŁUSZKA Jan 3:0 (11:6, 16:14, 11:8) ⇓
14   D MROCZKA Alicja X GAŁUSZKA Jan 3:2 (9:11, 11:5, 8:11, 11:8, 11:7) ⇓
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00
17. LKS Victoria Nidek II - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 7:7
3   C GAŁUSZKA Jan Y PIĄSTKA Michał 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇓
6   B GAŁUSZKA Jan
MUCHA Daniel
X PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
1:3 (11:7, 7:11, 5:11, 7:11) ⇓
10   C GAŁUSZKA Jan Z BRUZDA Rafał 0:3 (6:11, 4:11, 2:11) ⇓
12   C GAŁUSZKA Jan W KUREK Jacek 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:9) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00
23. KTS Victoria Spytkowice II - LKS Victoria Nidek III 8:6
2   B KAJFASZ Bogdan X GAŁUSZKA Jan 3:2 (11:2, 7:11, 8:11, 11:8, 11:4) ⇓
6   B BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
X GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
3:1 (8:11, 11:5, 11:9, 12:10) ⇓
7   A LICHAŃSKI Michał X GAŁUSZKA Jan 0:3 (3:11, 10:12, 6:11) ⇑
14   D BOBAK Piotr X GAŁUSZKA Jan 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 19:00
34. LKS Victoria Nidek III - MKS Halniak Maków Podh. II 10:4
1   A GAŁUSZKA Jan W RYMARCZYK Łukasz 1:3 (12:10, 3:11, 4:11, 6:11) ⇓
5   A GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
W KUTEK Patrycja
RYMARCZYK Łukasz
3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:9) ⇑
7   A GAŁUSZKA Jan X ZĘBOL Anna 3:0 (11:3, 11:5, 13:11) ⇑
11   A GAŁUSZKA Jan Y KUTEK Patrycja 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00
38. ULKS Lachowice II - LKS Victoria Nidek III 9:5
3   C KACHEL Jan Y GAŁUSZKA Jan 3:2 (11:7, 11:6, 8:11, 9:11, 11:4) ⇓
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
3:1 (11:9, 11:7, 15:17, 11:3) ⇓
9   D KRUPKA Sławomir Y GAŁUSZKA Jan 0:3 (8:11, 3:11, 6:11) ⇑
11   A KACHEL Mateusz Y GAŁUSZKA Jan 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 19:00
47. LKS Victoria Nidek III - KS Turbacz Mszana Dolna 3:11
1   A GAŁUSZKA Jan W BOBER Damian 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 5:11) ⇓
6   B GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
X SURMA Mariusz
MIŚKOWIEC Jerzy
1:3 (11:13, 11:9, 5:11, 4:11) ⇓
7   A GAŁUSZKA Jan X MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇓
11   A GAŁUSZKA Jan Y SURMA Mariusz 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:9) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-24 18:00
53. KS Backhand Andrychów - LKS Victoria Nidek III 13:1
4   D NOWAK Łukasz Z GAŁUSZKA Jan 3:2 (7:11, 11:4, 8:11, 11:6, 11:5) ⇓
5   A OCHMAN Michał
HOLCMAN Zbigniew
W GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇓
10   C HOLCMAN Zbigniew Z GAŁUSZKA Jan 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇓
13   B MERTA Rafał Z GAŁUSZKA Jan 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 19:00
60. LKS Victoria Nidek III - KS Gorce Nowy Targ III 10:4
3   C GAŁUSZKA Jan Y ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) ⇓
5   A GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
W ŻÓŁTEK Daniel
ANTOSZEK Kamil
3:0 (15:13, 11:3, 11:4) ⇑
10   C GAŁUSZKA Jan Z LEŚNY Paweł 3:0 (11:9, 13:11, 11:9) ⇑
12   C GAŁUSZKA Jan W MARDUŁA Michał 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:6) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-21 17:30
68. UKS Metalka Nowy Targ - LKS Victoria Nidek III 8:6
3   C WOLSKI Tomasz Y GAŁUSZKA Jan 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇓
6   B WOLSKI Tomasz
DŁUGOPOLSKI Antoni
X GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇓
9   D PIETRZAK Maciej Y GAŁUSZKA Jan 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 6:11) ⇑
11   A KOWALKOWSKI Maciej Y GAŁUSZKA Jan 3:0 (13:11, 11:8, 11:9) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 19:00
73. LKS Victoria Nidek III - LKS Orawa Jabłonka 4:10
2   B GAŁUSZKA Jan X BROŻEK Jacek 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇓
5   A GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
W PRACHARCZYK Krystian
GIL Witold
0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇓
8   B GAŁUSZKA Jan W ŁOWAS Marcin 0:3 (7:11, 10:12, 3:11) ⇓
13   B GAŁUSZKA Jan Z GIL Witold 3:1 (11:6, 11:9, 16:18, 11:9) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 ⇨ 2024-01-15 18:00
83. Power Rangers Czarny Dunajec - LKS Victoria Nidek III 5:9
4   D WINIARSKI Adam Z GAŁUSZKA Jan 2:3 (11:9, 6:11, 9:11, 12:10, 9:11) ⇑
6   B PSHENOV Viktor
BODZIONY Grzegorz
X SZEMIK Krzysztof
GAŁUSZKA Jan
2:3 (9:11, 9:11, 12:10, 11:7, 4:11) ⇑
10   C BODZIONY Grzegorz Z GAŁUSZKA Jan 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇑
13   B ŚLAGA Jakub Z GAŁUSZKA Jan 0:3 (4:11, 3:11, 6:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 19:00
86. LKS Victoria Nidek III - MKS Halniak Maków Podh. I 12:2
4   D GAŁUSZKA Jan Z LENART Dorota 3:1 (11:13, 11:3, 11:3, 11:7) ⇑
5   A SZEMIK Krzysztof
GAŁUSZKA Jan
W GRAF Klaudia
RYPEL Mikołaj
3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇑
9   D GAŁUSZKA Jan Y DZIAŁEK Patrycja 3:0 (11:6, 12:10, 11:4) ⇑
14   D GAŁUSZKA Jan X GRAF Klaudia 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
3068 BEDNARZ Paweł 1986
329 BOBAK Piotr 1978
351 BOBER Damian 1987
3993 BODZIONY Grzegorz 1994
3155 BODZIONY Piotr 1980
3427 BROŻEK Jacek 1992
1838 BRUZDA Rafał 1974
3703 CHRZANOWSKI Piotr 1987
3562 CZUBIN Tomasz 1987
3572 DŁUGOPOLSKI Antoni 2003
104 DZIAŁEK Patrycja 1993
4092 DŹWIGOŃ Zygmunt 1997
1393 FILEK Maciej 2000
4128 GIL Witold 1970
3179 GOSZTYŁA Jan 1974
103 GRAF Klaudia 1998
4004 HANDZLIK Wojciech 1983
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
2895 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
1474 KOLASA Iwona 2007
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
3171 KRUPKA Sławomir 1981
2528 KUNKA Aleksandra 2008
639 KUREK Jacek 1968
3630 KUŚPIK Kacper 2010
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
3735 LENART Dorota 1990
2379 LEŚNY Paweł 1967
3626 LICHAŃSKI Michał 2006
770 ŁOWAS Marcin 1992
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
2723 MARDUŁA Michał 2011
3156 MERTA Rafał 1997
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
2112 MROCZKA Alicja 2008
2432 NOWAK Łukasz 1989
2422 NOWORYTA Łucja 2010
2634 PALENIK Jerzy 1963
81 PIĄSTKA Michał 1994
1810 PIETRZAK Maciej 2006
3746 PIOTROWSKA Patrycja 2006
2610 PSHENOV Viktor 1986
3564 RYMARCZYK Łukasz 1981
4080 SKOCZ Jerzy 1974
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
355 SURMA Mariusz 1975
4214 ŚLAGA Jakub 1997
2618 WINIARSKI Adam 1966
2905 WOJAS Wojciech 1975
54 WOLSKI Tomasz 1972
3668 ZASADNI Antoni 2004
3611 ZĘBOL Anna 1971
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009