Kamila Kiliszek
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 11:00
2. KS „Bronowianka” Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12
1   A KILISZEK Kamila W BAŁUSZEK Kamil 1:3 (7:11, 1:11, 13:11, 15:17) ⇓
5   A ANDRZEJAK Kacper
KILISZEK Kamila
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (4:11, 6:11, 10:12) ⇓
7   A KILISZEK Kamila X ŚWIRK Robert 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇓
11   A KILISZEK Kamila Y KOPACZ Paweł 3:1 (11:4, 11:3, 8:11, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
218 BIESAGA Marek 1964
1272 BOLEK Łukasz 1997
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
2725 BRODA Klaudia 2003
162 CELARY Mateusz 1995
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
2111 GARDOŃ Jakub 2006
633 GŁĄB Damian 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
2747 GOŁĄB Martyna 2005
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2556 GUZIK Iwona 1986
2568 JANUŚ Karolina 1999
2567 JANUŚ Weronika 1999
392 JUCHA Patrycja 1998
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
2953 KOPACZ Paweł 1972
2595 KORDAS Konrad 1987
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
128 LENART Marek 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
1502 MENSFELD Natalia 2004
1644 MOTYKA Martyna 2001
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
1832 NOWICKI Marek 1975
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
420 PELCZAR Weronika 2001
1833 PEREK Robert 1973
1543 PERZ Izabela 2008
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
629 RACZEK Marcin 1978
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2219 STACHNIAK Martyna 2003
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1641 STOCHEL Adam 2006
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2576 SZOSTAK Michał 2005
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
3013 TKOCZ Julia 2005
2569 TOPÓR Marzena 1997
1269 TURECKI Kacper 2006
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
2878 WĄS Bartłomiej 2004
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
158 ZAWADZKA Emilia 1997