Nikodem Kras
Numer zawodnika: 2675
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: UKS „Jordan” Zakliczyn
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 52061
Numer licencji okres.: 4960
Data wydania: 31.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 19:00
10. UKS Jordan Zakliczyn - MKS Radość Gorlice II 4:10
2   B KRAS Nikodem X HONKOWICZ Kacper 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 12:10) ⇑
5   A KRAS Nikodem
SIKOŃ Mateusz
W HONKOWICZ Kacper
MÓL Jakub
1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇓
8   B KRAS Nikodem W WOŹNIAK Marcin 0:3 (11:13, 13:15, 7:11) ⇓
13   B KRAS Nikodem Z ŁABOWSKI Józef 0:3 (8:11, 10:12, 7:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 ⇨ 2023-10-03 18:30
4. UKS Sokół Żabno - UKS Jordan Zakliczyn 9:5
3   C KRAWIEC Kamil Y KRAS Nikodem 1:3 (6:11, 10:12, 11:9, 6:11) ⇑
6   B KRAWIEC Kamil
OSTROWSKI Dawid
X KRAS Nikodem
SIKOŃ Mateusz
3:0 (11:2, 11:9, 11:9) ⇓
9   D NAGÓRZAŃSKI Seweryn Y KRAS Nikodem 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:3) ⇓
11   A SZUMILAS Władysław Y KRAS Nikodem 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00
17. KS Start Nowy Sącz - UKS Jordan Zakliczyn 5:9
1   A KULCZYK Rafał W KRAS Nikodem 0:3 (4:11, 8:11, 12:14) ⇑
5   A KULCZYK Rafał
LEŚNIAK Kamil
W KRAS Nikodem
SIKOŃ Mateusz
3:2 (11:4, 6:11, 11:4, 7:11, 11:8) ⇓
8   B LEŚNIAK Kamil W KRAS Nikodem 3:1 (6:11, 11:9, 11:6, 11:3) ⇓
12   C BULZAK Jan W KRAS Nikodem 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 19:00
23. UKS Jordan Zakliczyn - LUKS Galux Skrzyszów II 8:6
3   C KRAS Nikodem Y CHŁOPEK Błażej 1:3 (7:11, 14:12, 9:11, 10:12) ⇓
5   A KRAS Nikodem
SIKOŃ Mateusz
W KĄDZIOŁKA Bartłomiej
CHŁOPEK Błażej
0:3 (11:13, 8:11, 11:13) ⇓
10   C KRAS Nikodem Z KOZIOŁ Jarosław 3:1 (7:11, 14:12, 11:7, 11:9) ⇑
12   C KRAS Nikodem W JASIELSKI Franciszek 3:1 (11:5, 10:12, 11:5, 11:6) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00
30. UKS Płomień Limanowa II - UKS Jordan Zakliczyn 1:13
2   B WILCZEK Michał X KRAS Nikodem 2:3 (11:7, 11:4, 10:12, 4:11, 5:11) ⇑
6   B KOŁODZIEJ Karol
WILCZEK Michał
X NYCZ Zbigniew
KRAS Nikodem
0:3 (4:11, 3:11, 1:11) ⇑
7   A BANACH Jakub X KRAS Nikodem 0:3 (1:11, 9:11, 5:11) ⇑
14   D KOŁODZIEJ Karol X KRAS Nikodem 0:3 (1:11, 2:11, 3:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 17:00
36. PTG Sokół Grybów - UKS Jordan Zakliczyn 6:8
2   B TABASZEWSKA Małgorzata X KRAS Nikodem 3:1 (8:11, 12:10, 11:8, 11:9) ⇓
6   B URBAN Mariusz
TABASZEWSKA Małgorzata
X KRAKOWSKI Sebastian
KRAS Nikodem
2:3 (11:5, 16:18, 7:11, 11:8, 7:11) ⇑
7   A WOŹNIAK Agnieszka X KRAS Nikodem 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
14   D URBAN Mariusz X KRAS Nikodem 1:3 (12:10, 8:11, 7:11, 9:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 ⇨ 2023-11-28 18:00
47. UKS Villa Verde Olesno III - UKS Jordan Zakliczyn 10:4
3   C FLOREK Sławomir Y KRAS Nikodem 1:3 (11:6, 8:11, 5:11, 3:11) ⇑
6   B FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
X SIKOŃ Maciej
KRAS Nikodem
3:2 (10:12, 13:11, 11:4, 9:11, 13:11) ⇓
9   D TATARCZUCH Marek Y KRAS Nikodem 3:0 (11:9, 11:8, 14:12) ⇓
11   A WŁODEK Grzegorz Y KRAS Nikodem 3:1 (11:1, 8:11, 11:7, 11:4) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 19:00 ⇨ 2023-12-02 09:30
42. UKS Jordan Zakliczyn - TG Sokół Brzesko 10:4
3   C KRAS Nikodem Y NOWAK Dawid 3:1 (11:6, 12:14, 11:9, 11:8) ⇑
5   A KRAKOWSKI Sebastian
KRAS Nikodem
W SKRZYPEK Adrian
NOWAK Dawid
0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇓
10   C KRAS Nikodem Z PIĘKOSZ Jakub 3:2 (5:11, 10:12, 11:4, 11:9, 11:8) ⇑
12   C KRAS Nikodem W PUT Maciej 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 19:00
49. UKS Jordan Zakliczyn - UKS Sęp Wilczyska 10:4
2   B KRAS Nikodem X JASIŃSKI Piotr 3:2 (3:11, 8:11, 11:8, 11:6, 11:7) ⇑
6   B KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
X TOKARZ Adam
RYBOWICZ Rafał
3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:8) ⇑
8   B KRAS Nikodem W TOKARZ Adam 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇑
13   B KRAS Nikodem Z PLICHTA Józef 3:2 (12:10, 8:11, 9:11, 11:9, 11:4) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 19:00
56. UKS Fortem Pawęzów - UKS Jordan Zakliczyn 6:8
3   C ROBAK Mateusz Y KRAS Nikodem 1:3 (11:7, 8:11, 3:11, 7:11) ⇑
6   B ROBAK Mateusz
WINKLER Grzegorz
X KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
3:1 (11:3, 11:5, 8:11, 11:7) ⇓
9   D STOSZKO Artur Y KRAS Nikodem 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) ⇑
11   A WINKLER Grzegorz Y KRAS Nikodem 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-26 19:00
63. UKS Jordan Zakliczyn - LKS Vocovia Wokowice 10:4
2   B KRAS Nikodem X JAWIEŃ Marcin 3:2 (11:4, 4:11, 4:11, 11:8, 11:6) ⇑
5   A KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
W ŻYTNIEWSKI Marcin
JAWIEŃ Marcin
3:0 (11:5, 11:3, 12:10) ⇑
8   B KRAS Nikodem W RĘBACZ Wojciech 3:1 (11:6, 5:11, 11:5, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
4076 BANACH Jakub 2010
373 BAŃBOR Andrzej 1969
999 BRATOWNIK Julia 2005
3551 BULZAK Jan 1964
336 CEWKA Piotr 1990
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
672 DUDEK Adam 1948
1633 DZIEDZIC Marta 1969
25 FLOREK Sławomir 1977
741 GACZOŁ Dominik 1978
1915 GAJOWY Mateusz 2006
362 GAWLIK Adam 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
2430 HABA Klaudia 2010
1179 HOLECZKO Oskar 1998
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
3110 JAJE Tomasz 2007
347 JASIELSKI Franciszek 1965
337 JASIŃSKI Piotr 1986
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
422 KLUBA Krzysztof 1962
2295 KOCOŁ Piotr 1957
4030 KOŁODZIEJ Karol 2013
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
2674 KOSTRZEWA Kacper 2009
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
3107 KUCHARSKI Michał 1989
1934 KULCZYK Rafał 1981
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
32 ŁABOWSKI Józef 1973
3125 MADUZIA Leszek 1979
246 MATUSIAK Łukasz 1997
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
780 MÓL Marcin 1978
339 MRUK Piotr 1981
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
378 NOSAL Mirosław 1977
2353 NOWAK Dawid 2004
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
5 OPIOŁA Tomasz 1954
2562 OSTROWSKI Artur 2005
243 PALACZ Grzegorz 1982
946 PARA Eligiusz 1954
108 PIECHOWICZ Marek 1965
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2729 PIS Artur 2010
2191 PLICHTA Józef 1965
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
3118 PRZEKLASA Karol 2006
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
2922 PUT Gabriela 2005
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1111 RUSEK Andrzej 1967
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
3088 SYKTUS Jan 2007
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
947 SZMYD Zygmunt 1954
3210 SZUMILAS Władysław 1976
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
3338 TABASZEWSKA Małgorzata 1986
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
4069 WILCZEK Michał 2013
470 WILK Paweł 1988
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3124 WINKLER Paweł 1978
22 WŁODEK Grzegorz 1985
2949 WŁODEK Krystian 2003
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989