Nikodem Kras
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: UKS „Jordan” Zakliczyn
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 15:00 ⇨ 2021-09-21 17:00
5. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2
3   C KUCHARSKI Michał Y KRAS Nikodem 3:1 (11:5, 19:17, 9:11, 11:5) ⇓
6   B KUCHARSKI Michał
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
X KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
2:3 (13:15, 6:11, 14:12, 14:12, 9:11) ⇑
9   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Y KRAS Nikodem 3:0 (11:8, 11:4, 11:2) ⇓
11   A WAJDA Kamil Y KRAS Nikodem 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇓
17   B LIPOWICZ Kacper Y KRAS Nikodem 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-01 19:00
17. UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS Lipie 9:5
13   B KRAS Nikodem Z MRUK Piotr 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 9:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-22 19:00
24. UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Fortem” Pawęzów II 14:4
3   C KRAS Nikodem Y SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:1 (11:7, 10:12, 11:4, 11:5) ⇑
6   B KRAS Nikodem
RAMIAN Marcin
X SZCZEPAŃSKI Oliwier
STOSZKO Artur
3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 11:7, 11:8) ⇑
10   C KRAS Nikodem Z PRZEKLASA Karol 3:1 (4:11, 11:6, 11:6, 11:3) ⇑
12   C KRAS Nikodem W STOSZKO Artur 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:7) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 13:00
29. MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12
2   B ŚWIĄTEK Emilia X KRAS Nikodem 3:1 (11:6, 5:11, 16:14, 11:5) ⇓
6   B MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
X KRAKOWSKI Sebastian
KRAS Nikodem
1:3 (11:13, 10:12, 11:9, 9:11) ⇑
7   A MILÓWKA Julia X KRAS Nikodem 2:3 (13:11, 11:8, 8:11, 8:11, 7:11) ⇑
14   D HABA Klaudia X KRAS Nikodem 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) ⇑
18   C ŚWIĄTEK Maja X KRAS Nikodem 1:3 (7:11, 2:11, 11:7, 12:14) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-17 19:00 ⇨ 2021-11-18 18:30
43. UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOKSiR Czchów 7:11
2   B KRAS Nikodem X KANOWNIK Kajetan 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) ⇓
5   A KOBYLARCZYK Kacper
KRAS Nikodem
W BACZ Andrzej
SIKOŃ Mateusz
2:3 (11:5, 11:7, 7:11, 7:11, 2:11) ⇓
8   B KRAS Nikodem W NIEĆ Tomasz 3:2 (10:12, 8:11, 11:3, 11:4, 11:4) ⇑
13   B KRAS Nikodem Z SIKOŃ Mateusz 3:0 (12:10, 11:4, 11:8) ⇑
17   B KRAS Nikodem Y TOMKOWSKI Dawid 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-26 19:00 ⇨ 2021-12-03 19:00
31. UKS „Jordan” Zakliczyn II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:10
2   B KRAS Nikodem X WOLIŃSKI Wojciech 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) ⇑
6   B KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
X RUSEK Andrzej
CZUPRYNA Andrzej
3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇑
8   B KRAS Nikodem W KRAWIEC Kamil 3:2 (7:11, 2:11, 11:3, 11:8, 11:9) ⇑
13   B KRAS Nikodem Z RUSEK Andrzej 1:3 (7:11, 11:6, 5:11, 9:11) ⇓
17   B KRAS Nikodem Y CZUPRYNA Andrzej 3:1 (5:11, 11:6, 11:2, 11:9) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 13:00
45. MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 6:8
3   C WOŹNIAK Marcin Y KRAS Nikodem 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 12:10) ⇓
5   A ŁABOWSKI Józef
PIECHOWICZ Marek
W NAGEL Kacper
KRAS Nikodem
3:2 (11:5, 7:11, 11:8, 11:13, 11:8) ⇓
9   D PIECHOWICZ Marek Y KRAS Nikodem 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇓
11   A ŁABOWSKI Józef Y KRAS Nikodem 2:3 (11:3, 11:5, 9:11, 7:11, 12:14) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-07 19:00
49. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12
3   C SZMYD Zygmunt Y KRAS Nikodem 2:3 (10:12, 6:11, 11:9, 11:2, 8:11) ⇑
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W KRAS Nikodem
ZWOLEŃ Konrad
0:3 (5:11, 3:11, 5:11) ⇑
9   D PIS Artur Y KRAS Nikodem 0:3 (9:11, 4:11, 3:11) ⇑
11   A SARAD Kamil Y KRAS Nikodem 1:3 (12:14, 11:8, 9:11, 3:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-14 19:00
55. UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 6:12
4   D KRAS Nikodem Z CIERNIAK Konrad 3:1 (10:12, 11:2, 11:8, 11:6) ⇑
6   B KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
X NAGÓRZAŃSKI Seweryn
SZUMILAS Władysław
0:3 (11:13, 10:12, 10:12) ⇓
9   D KRAS Nikodem Y GAJOWY Mateusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) ⇑
14   D KRAS Nikodem X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇓
16   D KRAS Nikodem W CHRABĄSZCZ Aleksandra 1:3 (9:11, 11:7, 5:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
999 BRATOWNIK Julia 2005
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
672 DUDEK Adam 1948
1915 GAJOWY Mateusz 2006
2430 HABA Klaudia 2010
1179 HOLECZKO Oskar 1998
3110 JAJE Tomasz 2007
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
422 KLUBA Krzysztof 1962
2295 KOCOŁ Piotr 1957
2674 KOSTRZEWA Kacper 2009
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
3107 KUCHARSKI Michał 1989
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
32 ŁABOWSKI Józef 1973
3125 MADUZIA Leszek 1979
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
339 MRUK Piotr 1981
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
946 PARA Eligiusz 1954
108 PIECHOWICZ Marek 1965
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2729 PIS Artur 2010
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
3118 PRZEKLASA Karol 2006
2922 PUT Gabriela 2005
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
1111 RUSEK Andrzej 1967
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
947 SZMYD Zygmunt 1954
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
1927 WAJDA Kamil 2003
3124 WINKLER Paweł 1978
2949 WŁODEK Krystian 2003
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
110 WOŹNIAK Marcin 1993