Radosław Kaliciński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: KS „Szczawa”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
6. KS „Talar Team” Szczawa II - LUKS "Solsum" Lipie II 4:14
1   A KALICIŃSKI Radosław W BOMBA Łukasz 0:3 (8:11, 12:14, 4:11) ⇓
5   A KALICIŃSKI Radosław
OPYD Dawid
W BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
0:3 (8:11, 9:11, 12:14) ⇓
7   A KALICIŃSKI Radosław X OPIŁO Zygmunt 3:2 (3:11, 7:11, 11:9, 11:8, 13:11) ⇑
11   A KALICIŃSKI Radosław Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) ⇓
15   A KALICIŃSKI Radosław Z CEWKA Piotr 3:2 (6:11, 11:6, 9:11, 11:9, 11:9) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00 ⇨ 2021-10-10 09:00
3. UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Talar Team” Szczawa II 13:5
4   D UBIK Jarosław Z KALICIŃSKI Radosław 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:7) ⇓
6   B UBIK Jarosław
SYKTUS Maciej
X KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇓
10   C SYKTUS Jan Z KALICIŃSKI Radosław 3:1 (11:5, 10:12, 11:4, 11:7) ⇓
13   B DYGAS Dawid Z KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) ⇓
15   A SYKTUS Maciej Z KALICIŃSKI Radosław 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:5) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-10-15 18:00
12. LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa II 6:12
2   B MIŚKOWIEC Jerzy X KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:3, 11:1, 11:6) ⇓
6   B MIŚKOWIEC Jerzy
TRZÓPEK Oskar
X KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
1:3 (12:14, 11:9, 9:11, 9:11) ⇑
7   A MRÓZEK Jan X KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇓
14   D MICHAŁEK Jakub X KALICIŃSKI Radosław 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 9:11) ⇑
18   C TRZÓPEK Oskar X KALICIŃSKI Radosław 0:3 (3:11, 3:11, 4:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 17:00
24. PTG „Sokół” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa II 17:1
6   B GRUCA Marek
URBAN Mariusz
X KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇓
11   A GRUCA Marek Y KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇓
17   B PĘKALA Andrzej Y KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00 ⇨ 2021-11-07 11:00
20. KS „Talar Team” Szczawa II - KSTS „Forhend” Muszyna 11:7
6   B KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
X SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 5:11) ⇓
18   C KALICIŃSKI Radosław X ŚMIAŁEK Jerzy 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
27. KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice III 3:15
3   C KALICIŃSKI Radosław Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) ⇓
6   B KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
X MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
0:3 (5:11, 2:11, 3:11) ⇓
10   C KALICIŃSKI Radosław Z NIEPSUJ Mariusz 0:3 (2:11, 2:11, 11:13) ⇓
12   C KALICIŃSKI Radosław W APOLA Edward 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇓
18   C KALICIŃSKI Radosław X BOŃCZAK Stanisław 1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 11:00
34. KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 3:15
5   A KALICIŃSKI Radosław
OPYD Dawid
W PARAIS Leszek
MÓŁKA Krzysztof
0:3 (7:11, 7:11, 5:11) ⇓
13   B KALICIŃSKI Radosław Z MÓŁKA Krzysztof 0:3 (5:11, 6:11, 2:11) ⇓
17   B KALICIŃSKI Radosław Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 0:3 (5:11, 5:11, 2:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-13 10:00
38. KS „Talar Team” Szczawa II - PTG „Sokół” Grybów 2:16
4   D KALICIŃSKI Radosław Z DZIEDZIAK Stanisław 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) ⇓
5   A KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
W URBAN Mariusz
PĘKALA Andrzej
0:3 (6:11, 4:11, 9:11) ⇓
9   D KALICIŃSKI Radosław Y PĘKALA Andrzej 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) ⇓
14   D KALICIŃSKI Radosław X KRÓL Stanisław 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) ⇓
16   D KALICIŃSKI Radosław W URBAN Mariusz 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-01 11:00 ⇨ 2022-05-07 18:00
64. LUKS "Solsum" Lipie II - KS „Talar Team” Szczawa II 10:8
1   A BOMBA Łukasz W KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:3, 12:10, 12:10) ⇓
6   B OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
X KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
3:1 (11:9, 12:10, 10:12, 11:9) ⇓
8   B CEWKA Piotr W KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:3, 11:4, 11:9) ⇓
12   C SEKUŁA Grzegorz W KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:0, 11:3, 11:5) ⇓
16   D OPIŁO Zygmunt W KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-05-14 17:00
65. KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Talar Team” Szczawa II 11:7
2   B KAWKA Maciej X KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) ⇓
6   B WOŹNIAK Agnieszka
KAWKA Maciej
X KALICIŃSKI Radosław
OPYD Dawid
3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇓
7   A STEFAŃSKA Izabela X KALICIŃSKI Radosław 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇑
14   D WOŹNIAK Agnieszka X KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇓
18   C PARAIS Leszek X KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:2, 11:5, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
2125 BODZIONY Mateusz 1989
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
300 CAPUTA Henryk 1959
3229 CEWKA Piotr 2005
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
672 DUDEK Adam 1948
2532 DYGAS Dawid 2009
3606 DZIEDZIAK Stanisław 1973
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1993 GIERA Paweł 1983
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
481 GRUCA Marek 1978
1179 HOLECZKO Oskar 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
2495 KAWKA Maciej 1974
661 KLĘBA Mirosław 1966
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
511 KRÓL Stanisław 1959
1934 KULCZYK Rafał 1981
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
3168 MICHAŁEK Jakub 2008
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
694 MRÓZEK Jan 1951
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
340 ODELGA Jan 1981
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
2933 PĘKALA Andrzej 1985
476 PIECHURA Aleksander 1950
2191 PLICHTA Józef 1965
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
75 PYZIK Stanisław 1952
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
488 SIEDLARZ Artur 1999
1843 SKROBOT Marcin 2004
3338 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986
3665 STEFAŃSKA Izabela 2013
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
3331 SYKTUS Maciej 2011
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
3538 ŚMIAŁEK Jerzy 1950
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
480 TOKARZ Adam 1964
2384 TROJAN Marek 1981
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
408 TRZECIAK Piotr 1993
3163 TRZÓPEK Oskar 2006
2711 TUTAK Antoni 1962
3089 UBIK Jarosław 2008
1219 URBAN Mariusz 1997
493 WAZ Józef 1955
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982