Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1995
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 16:00
27. UKS „Zarabie” Myślenice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
5   A CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
W ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:13) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-15 18:00 ⇨ 2021-10-14 18:00
30. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 12:2
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:1 (11:6, 9:11, 11:4, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-10-16 10:00
17. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Płomień” Limanowa II 13:1
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X ROZUM Dawid
BŁĄKAŁA Paweł
3:2 (8:11, 12:10, 11:7, 9:11, 11:4) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 10:00
42. „Siemacha” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6
6   B GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
3:2 (8:11, 9:11, 11:5, 11:6, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-17 18:00 ⇨ 2021-11-02 18:00
4. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Start” Nowy Sącz 13:1
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X PASEK Kamil
BULZAK Jan
1:3 (11:5, 10:12, 6:11, 11:13) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-29 18:00 ⇨ 2021-11-04 19:00
43. „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia 11:3
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
3:1 (11:7, 11:9, 12:14, 11:5) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 11:00
56. „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 11:3
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-11-13 10:00
58. TKKF Dobczyce - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
3:2 (11:8, 7:11, 11:2, 10:12, 11:9) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 13:30 ⇨ 2021-11-18 19:30
12. LKS „Kłos” Olkusz - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
6   B TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 9:11, 11:9) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 10:00
69. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 12:2
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:2 (11:13, 8:11, 11:7, 11:7, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-19 11:00 ⇨ 2021-12-27 19:00
73. MKS „Radość” Gorlice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 11:5) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 10:30
88. UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
2:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:6, 7:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-07 18:00 ⇨ 2022-01-15 16:30
82. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 11:2) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-15 11:00 ⇨ 2022-02-16 20:00
112. KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
6   B KILISZEK Kamila
CHUDZICKI Maksym
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
2:3 (3:11, 12:10, 11:8, 11:13, 12:14) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 16:00 ⇨ 2022-03-18 18:00
98. KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7
6   B SUBIK Filip
WĄSIK Marcin
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
2:3 (11:7, 12:10, 10:12, 9:11, 7:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-30 19:00
101. „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Siemacha” Kraków 10:4
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
3:2 (9:11, 11:7, 11:5, 9:11, 13:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-02 10:00 ⇨ 2022-04-12 17:00
105. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Kłos” Olkusz 13:1
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X GLANOWSKI Waldemar
MORA Szymon
2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 11:6, 11:13) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-26 16:00 ⇨ 2022-04-23 10:00
95. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno II 8:6
5   A ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
3:1 (11:5, 7:11, 11:5, 11:7) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-30 17:00
107. „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKKF Dobczyce 12:2
5   A ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:0 (13:11, 11:9, 11:8) ⇑