Marcin Porębski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: PKS „Porta” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00 ⇨ 2020-10-11 11:00
1. TKKF Dobczyce - PKS „Porta” Kraków 8:6
3   C ZLEZARCZYK Rafał Y PORĘBSKI Marcin 2:3 (11:9, 6:11, 6:11, 11:9, 6:11) ⇑
9   D NOWAK Jakub Y PORĘBSKI Marcin 2:3 (9:11, 11:5, 13:11, 9:11, 8:11) ⇑
11   A ZAKRZYŃSKI Wojciech Y PORĘBSKI Marcin 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 11:00 ⇨ 2020-11-19 18:00
17. PKS „Porta” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 11:3
2   B PORĘBSKI Marcin X TWARDY Sebastian 2:3 (11:7, 11:5, 7:11, 7:11, 7:11) ⇓
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X REPTAK Grzegorz
KONIECZKOWICZ Dariusz
3:0 (11:2, 11:3, 11:3) ⇑
8   B PORĘBSKI Marcin W ROMANOWSKI Cezary 2:3 (6:11, 11:8, 7:11, 11:4, 3:11) ⇓
13   B PORĘBSKI Marcin Z REPTAK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 10:00 ⇨ 2020-11-27 18:00
12. UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków 5:9
4   D TURECKI Jakub Z PORĘBSKI Marcin 0:3 (7:11, 3:11, 3:11) ⇑
6   B PERZ Izabela
GAJ Milena
X KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 11:8) ⇓
10   C KARWASIŃSKI Szymon Z PORĘBSKI Marcin 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) ⇑
13   B PERZ Izabela Z PORĘBSKI Marcin 2:3 (6:11, 1:11, 11:9, 11:4, 5:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-04 17:00
27. PKS „Porta” Kraków - „Siemacha” Kraków II 13:1
4   D PORĘBSKI Marcin Z OCHALIK Konrad 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) ⇑
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
3:0 (11:5, 11:4, 11:1) ⇑
9   D PORĘBSKI Marcin Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) ⇑
14   D PORĘBSKI Marcin X PIRÓG Paweł 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-19 13:30
32. LKS „Kłos” Olkusz II - PKS „Porta” Kraków 3:11
4   D MOTYKA Rafał Z PORĘBSKI Marcin 2:3 (10:12, 11:6, 7:11, 11:9, 10:12) ⇑
5   A ŁASKAWIEC Jakub
WALOTEK Krzysztof
W KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
1:3 (11:13, 11:5, 6:11, 7:11) ⇑
10   C WALOTEK Krzysztof Z PORĘBSKI Marcin 0:3 (10:12, 13:15, 6:11) ⇑
13   B NATKANIEC Michał Z PORĘBSKI Marcin 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:3) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-23 11:00
47. PKS „Porta” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10
4   D PORĘBSKI Marcin Z DŹWIG Andrzej 1:3 (11:9, 10:12, 7:11, 8:11) ⇓
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X DŹWIG Andrzej
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (6:11, 4:11, 7:11) ⇓
9   D PORĘBSKI Marcin Y ŻĄDŁO Piotr 0:3 (10:12, 13:15, 4:11) ⇓
14   D PORĘBSKI Marcin X PORADZISZ Michał 3:0 (12:10, 11:5, 11:5) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-17 14:00 ⇨ 2021-02-19 18:00
42. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - PKS „Porta” Kraków 9:5
2   B ZĘBALA Paweł X PORĘBSKI Marcin 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 13:11) ⇓
5   A ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
W KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇓
7   A SĘK Rafał X PORĘBSKI Marcin 3:1 (15:13, 4:11, 11:7, 11:6) ⇓
14   D TOKARZ Paweł X PORĘBSKI Marcin 2:3 (9:11, 11:7, 9:11, 11:7, 10:12) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-09 11:00 ⇨ 2021-02-21 11:00
37. PKS „Porta” Kraków - MKS „Centrum” Kraków IV 12:2
3   C PORĘBSKI Marcin Y PIESZCZEK Mikołaj 3:0 (11:3, 11:4, 11:7) ⇑
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:7) ⇑
10   C PORĘBSKI Marcin Z DĄBEK Michał 3:1 (11:1, 11:4, 7:11, 11:7) ⇑
12   C PORĘBSKI Marcin W UTYLSKI Kornel 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
2078 BUŁA Dominik 1981
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
2828 DĄBEK Michał 2004
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2271 DIETRICH Aleksander 2004
1274 DULIAN Dariusz 1967
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
3065 KARWASIŃSKI Szymon 2006
2595 KORDAS Konrad 1987
2000 KUC Leszek 1970
2812 KUCAB Jakub 2003
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
2002 LUHA Peter 1989
1666 MAJDAK Rafał 2006
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2507 MIERNIK Jan 2007
769 MOREK Radosław 2000
3129 MOTYKA Rafał 1975
2615 NATKANIEC Michał 1980
978 NOSEK Robert 1970
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2677 OCHALIK Konrad 2008
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
1543 PERZ Izabela 2008
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2178 PIRÓG Paweł 2008
2841 POGAN Przemysław 1979
784 PORADZISZ Michał 1994
2867 REPTAK Grzegorz 1974
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
2584 RUDZKA Oliwia 2005
1604 SĘK Rafał 1977
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
880 SZEROCKI Jan 1999
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
2869 TOKARZ Paweł 1977
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1839 TURECKI Jakub 2011
3320 TWARDY Sebastian 1994
1196 URBAN Piotr 1976
1873 UTYLSKI Kornel 2008
3295 WALOTEK Krzysztof 1975
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1886 WOLANIN Piotr 2001
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
875 ZĘBALA Paweł 1998
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
94 ZYCH Szymon 1995
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003