Jakub Saletnik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: UKS „Miasto Soli” Wieliczka
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-20 19:00 ⇨ 2021-10-11 19:00
6. LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Miasto Soli” Wieliczka 10:4
1   A PERICHT Robert W SALETNIK Jakub 2:3 (9:11, 11:9, 2:11, 11:8, 9:11) ⇑
5   A JEDYNAK Damian
KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
W SALETNIK Jakub
PŁAWIŃSKI Natan
3:1 (7:11, 11:8, 11:4, 11:3) ⇓
8   B KSIĄŻKIEWICZ Łukasz W SALETNIK Jakub 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
12   C JEDYNAK Damian W SALETNIK Jakub 3:1 (14:12, 11:8, 8:11, 11:8) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-16 11:00
29. UKS „Miasto Soli” Wieliczka - CKiS Skawina 6:8
1   A SALETNIK Jakub W BARTNICKI Jakub 1:3 (3:11, 10:12, 11:8, 7:11) ⇓
6   B SALETNIK Jakub
PŁAWIŃSKI Natan
X SKOWROŃSKA Natalia
BALTAZA Oliwia
3:0 (11:3, 11:4, 11:8) ⇑
7   A SALETNIK Jakub X BEZAK Zuzanna 3:0 (11:9, 11:9, 14:12) ⇑
11   A SALETNIK Jakub Y TULEJA Natalia 3:1 (8:11, 11:9, 13:11, 12:10) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-10 11:00 ⇨ 2021-10-17 11:00
21. LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Miasto Soli” Wieliczka 9:5
1   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz W SALETNIK Jakub 0:3 (3:11, 12:14, 6:11) ⇑
5   A PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
W BULIŃSKI Sebastian
SALETNIK Jakub
3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:7) ⇓
8   B PUU Aarne W SALETNIK Jakub 2:3 (9:11, 18:16, 11:4, 4:11, 7:11) ⇑
12   C REPTAK Grzegorz W SALETNIK Jakub 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 11:00
40. UKS „Miasto Soli” Wieliczka - LKS „Kłos” Olkusz III 1:13
3   C SALETNIK Jakub Y IMIELSKI Marcin 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇓
6   B SALETNIK Jakub
PŁAWIŃSKI Natan
X PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
1:3 (11:13, 11:6, 6:11, 6:11) ⇓
10   C SALETNIK Jakub Z WALOTEK Krzysztof 3:2 (11:9, 11:8, 3:11, 9:11, 11:5) ⇑
12   C SALETNIK Jakub W PAŁKA Patryk 2:3 (11:4, 11:5, 9:11, 2:11, 10:12) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 12:30
43. MKS „Centrum” Kraków II - UKS „Miasto Soli” Wieliczka 14:0
1   A ŁAKOMY Mariusz W SALETNIK Jakub 3:1 (11:6, 13:11, 6:11, 11:5) ⇓
5   A PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
W SALETNIK Jakub
PŁAWIŃSKI Natan
3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇓
8   B PASIECZNY Jan W SALETNIK Jakub 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇓
12   C ŁACH Bartłomiej W SALETNIK Jakub 3:2 (11:5, 9:11, 9:11, 11:9, 11:6) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-27 11:00 ⇨ 2021-12-11 11:00
51. UKS „Miasto Soli” Wieliczka - „Q Team” Kraków 1:13
3   C SALETNIK Jakub Y BIESAGA Marek 3:2 (5:11, 13:15, 11:7, 11:9, 11:5) ⇑
5   A SALETNIK Jakub
KADŁUBOWSKI Jan
W WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
1:3 (7:11, 7:11, 11:7, 8:11) ⇓
10   C SALETNIK Jakub Z WOŹNY Dariusz 2:3 (8:11, 11:5, 12:10, 7:11, 3:11) ⇓
12   C SALETNIK Jakub W WALA Tomasz 1:3 (5:11, 11:7, 5:11, 3:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-18 11:00
62. UKS „Miasto Soli” Wieliczka - KS „Jordan” Kraków 6:8
1   A SALETNIK Jakub W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) ⇑
5   A SALETNIK Jakub
KADŁUBOWSKI Jan
W WIELOGÓRSKI Bartłomiej
WIROŃSKI Piotr
3:1 (11:9, 4:11, 11:6, 12:10) ⇑
7   A SALETNIK Jakub X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇑
11   A SALETNIK Jakub Y WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-08 11:00
71. PKS „Porta” Kraków - UKS „Miasto Soli” Wieliczka 14:0
1   A PORĘBSKI Marcin W SALETNIK Jakub 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇓
5   A MAŚLONG Mirosław
PORĘBSKI Marcin
W SALETNIK Jakub
KADŁUBOWSKI Jan
3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
8   B MAŚLONG Mirosław W SALETNIK Jakub 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:6) ⇓
12   C KOHUTEK Konrad W SALETNIK Jakub 3:0 (11:9, 11:8, 11:2) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 11:00
73. UKS „Miasto Soli” Wieliczka - UKS „Rokicie” Szczytniki I 3:11
2   B SALETNIK Jakub X PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (4:11, 10:12, 11:13) ⇓
6   B SALETNIK Jakub
KADŁUBOWSKI Jan
X FILIPEK Angelika
RUDZKA Oliwia
3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:7) ⇑
8   B SALETNIK Jakub W KLIMCZAK Marek 0:3 (9:11, 2:11, 3:11) ⇓
13   B SALETNIK Jakub Z FILIPEK Angelika 3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 8:11, 11:4) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-12 14:00 ⇨ 2022-01-16 14:00
57. SSL „Wielmożanka” Wielmoża I - UKS „Miasto Soli” Wieliczka 13:1
1   A ZĘBALA Mateusz W SALETNIK Jakub 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇓
6   B ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
X SALETNIK Jakub
KADŁUBOWSKI Jan
3:0 (11:4, 12:10, 11:4) ⇓
8   B PIESZCZEK Włodzimierz W SALETNIK Jakub 2:3 (11:8, 9:11, 11:4, 9:11, 7:11) ⇑
12   C FERDEK Marek W SALETNIK Jakub 3:2 (6:11, 11:4, 11:3, 8:11, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
3301 BARTKIEWICZ Julia 2007
1449 BARTNICKI Jakub 2004
1822 BEZAK Zuzanna 2008
218 BIESAGA Marek 1964
1635 BOROŃ Sławomir 1962
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
2866 CHLIPAŁA Józef 1972
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2556 GUZIK Iwona 1986
2817 HADRYŚ Matylda 2008
2842 IMIELSKI Marcin 1975
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
975 JEDYNAK Damian 1989
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2595 KORDAS Konrad 1987
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
3142 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
2395 MARDOSZ Maciej 2010
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2857 MURZYN Maciej 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
978 NOSEK Robert 1970
2677 OCHALIK Konrad 2008
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
1759 PAŁKA Patryk 2002
601 PASIECZNY Jan 1967
3544 PERICHT Robert 1992
1543 PERZ Izabela 2008
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2932 PROCHOT Krystian 1998
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
452 PUU Aarne 1948
2867 REPTAK Grzegorz 1974
2177 RESZKA Adam 2009
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
3044 STRYJAKOWSKI Tomasz 1987
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
2608 TULEJA Natalia 2004
1839 TURECKI Jakub 2011
1005 WALA Tomasz 1976
3295 WALOTEK Krzysztof 1975
1329 WCISŁO Konrad 2005
3022 WIDEŁKA Mirosław 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
874 ZĘBALA Mateusz 2001
2858 ŻĄDŁO Damian 1999
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003