Matylda Hadryś
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 11:00 ⇨ 2020-11-27 18:00
11. SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Bronowianka” Kraków IV 0:14
3   C SALETNIK Jakub Y HADRYŚ Matylda 1:3 (11:5, 3:11, 4:11, 6:11) ⇑
5   A PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
W HADRYŚ Matylda
BARTKIEWICZ Julia
0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇑
9   D BULIŃSKI Sebastian Y HADRYŚ Matylda 1:3 (11:13, 4:11, 11:8, 3:11) ⇑
11   A PŁAWIŃSKI Natan Y HADRYŚ Matylda 2:3 (11:4, 5:11, 11:7, 2:11, 5:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 16:00
21. KS „Jordan” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6
2   B APOSTOŁ Paweł X HADRYŚ Matylda 3:2 (10:12, 11:9, 11:7, 9:11, 11:8) ⇓
5   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej
BOROŃ Sławomir
W HADRYŚ Matylda
BARTKIEWICZ Julia
0:3 (4:11, 6:11, 2:11) ⇑
7   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej X HADRYŚ Matylda 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) ⇑
14   D URBAN Piotr X HADRYŚ Matylda 2:3 (10:12, 11:9, 2:11, 11:7, 6:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 12:00 ⇨ 2020-12-17 18:30
31. LKS „Wisła” Rząska I - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3
1   A OSIAK Tomasz W HADRYŚ Matylda 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇓
5   A KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
W HADRYŚ Matylda
CYCHOWSKA Ewa
3:0 (11:3, 11:5, 11:5) ⇓
8   B STRYJAKOWSKI Tomasz W HADRYŚ Matylda 0:3 (4:11, 4:11, 10:12) ⇑
12   C NOWAK Artur W HADRYŚ Matylda 3:0 (11:8, 11:6, 16:14) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-16 12:30 ⇨ 2021-02-20 12:30
41. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3
3   C KUC Leszek Y HADRYŚ Matylda 3:0 (14:12, 11:4, 11:3) ⇓
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W HADRYŚ Matylda
BARTKIEWICZ Julia
2:3 (11:8, 9:11, 11:5, 7:11, 10:12) ⇑
9   D KUTYŁA Dawid Y HADRYŚ Matylda 3:0 (11:9, 11:8, 11:3) ⇓
11   A NAŁÓDKA Dariusz Y HADRYŚ Matylda 3:2 (8:11, 9:11, 11:9, 11:8, 11:9) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-29 18:00 ⇨ 2021-03-12 19:00
51. TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8
1   A ZAJĘCKI Rafał W HADRYŚ Matylda 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇓
5   A ZAJĘCKI Rafał
KURDZIEL Mikołaj
W HADRYŚ Matylda
BARTKIEWICZ Julia
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇓
8   B KURDZIEL Mikołaj W HADRYŚ Matylda 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇑
12   C WIELGOSZ Mirosław W HADRYŚ Matylda 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-09 15:00 ⇨ 2021-03-17 18:00
36. KS „Bronowianka” Kraków IV - „Q Team” Kraków 9:5
3   C HADRYŚ Matylda Y KARATNIK Zbigniew 1:3 (8:11, 4:11, 11:7, 8:11) ⇓
6   B KOPACKA Anna
HADRYŚ Matylda
X BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
2:3 (13:11, 5:11, 8:11, 11:8, 9:11) ⇓
10   C HADRYŚ Matylda Z WOŹNY Dariusz 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:8) ⇑
12   C HADRYŚ Matylda W BIESAGA Marek 1:3 (11:13, 2:11, 12:10, 4:11) ⇓