Mateusz Kącki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: LUKS „Sobolik” Sobolów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 12:00
3. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 10:8
1   A PIS Artur W KĄCKI Mateusz 0:3 (3:11, 9:11, 4:11) ⇑
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W KĄCKI Mateusz
BABRAL Stanisław
3:2 (11:6, 7:11, 11:8, 14:16, 11:7) ⇓
8   B KLUZEK Michał W KĄCKI Mateusz 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 6:11) ⇑
12   C SARAD Kamil W KĄCKI Mateusz 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
16   D SARAD Anna W KĄCKI Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
9. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 4:14
2   B KĄCKI Mateusz X SZUMILAS Władysław 0:3 (3:11, 10:12, 7:11) ⇓
6   B KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
X CHRABĄSZCZ Aleksandra
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
1:3 (11:7, 16:18, 6:11, 8:11) ⇓
8   B KĄCKI Mateusz W GAJOWY Mateusz 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) ⇑
13   B KĄCKI Mateusz Z NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1:3 (12:14, 14:12, 3:11, 7:11) ⇓
17   B KĄCKI Mateusz Y OSTROWSKI Artur 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 15:00
14. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 15:3
2   B KUCHARSKI Michał X KĄCKI Mateusz 2:3 (11:8, 11:5, 5:11, 5:11, 8:11) ⇑
5   A KUDŁA Paweł
KUCHARSKI Michał
W KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
3:2 (9:11, 11:5, 11:8, 6:11, 11:8) ⇓
7   A WAJDA Kamil X KĄCKI Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
14   D KUDŁA Paweł X KĄCKI Mateusz 3:2 (11:3, 11:8, 10:12, 10:12, 11:6) ⇓
18   C WÓJCIK Oliwia X KĄCKI Mateusz 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 8:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
35. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Fortem” Pawęzów II 5:13
1   A KĄCKI Mateusz W MADUZIA Leszek 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) ⇓
5   A KLUBA Krzysztof
KĄCKI Mateusz
W STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
0:3 (6:11, 9:11, 4:11) ⇓
7   A KĄCKI Mateusz X STOSZKO Artur 1:3 (11:8, 10:12, 9:11, 6:11) ⇓
11   A KĄCKI Mateusz Y CHŁOPEK Błażej 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) ⇑
15   A KĄCKI Mateusz Z PRZEKLASA Wojciech 3:0 (11:2, 11:9, 13:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
1851 BARSZCZ Dominik 2004
899 BIEL Jakub 1987
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
2207 BRZĘK Patrycja 2005
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
1397 CHRAPUSTA Krystian 2000
1686 CICH Adrian 2002
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
672 DUDEK Adam 1948
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
2206 GAJDA Rafał 2000
1915 GAJOWY Mateusz 2006
362 GAWLIK Adam 1989
2430 HABA Klaudia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
1179 HOLECZKO Oskar 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
2390 KAJFASZ Krystian 2002
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1900 KASPRZYK Adrian 2002
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
3364 KLUZEK Michał 2007
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
2295 KOCOŁ Piotr 1957
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
1925 KOWAL Damian 1999
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
3107 KUCHARSKI Michał 1989
1802 KUDŁA Paweł 1985
2352 LIPKA Jakub 2005
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
2391 MADEJ Tomasz 1979
3125 MADUZIA Leszek 1979
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
2948 MARTYKA Igor 2005
1815 MIGDAŁ Piotr 2003
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
1406 MRÓZ Jakub 2003
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
2205 OLCHAWA Daniel 1998
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
2562 OSTROWSKI Artur 2005
1362 PACH Nikola 2002
946 PARA Eligiusz 1954
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
2893 PIECH Jan 2008
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
2729 PIS Artur 2010
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
3435 PRZEKLASA Wojciech 1979
745 PRZYBYŁO Marek 1955
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
1136 RAK Sebastian 2001
3345 RAMIAN Marcin 2008
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
740 STYRNA Stanisław 1943
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1927 WAJDA Kamil 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
3121 WINKLER Hubert 2009
2949 WŁODEK Krystian 2003
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
3105 WÓJCIK Oliwia 2004
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005